Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (826. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende geçmeyi düşünüyorum geçenler memmunmu acaba? lütfen bu yorumu alıntılayıp düşüncelerinizi belirtin kullananlar
    Benim bölgemdeki ttnet alt yapısı canavar gibi süper

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luglio -- 19 Ekim 2017; 12:0:16 >
  • Luglio kullanıcısına yanıt
    Memnunuz, ttnet altyapınız iyi ise bir dakika bile düşünmeyin, mevcut ttnet abonesiyseniz turknete taşıtma başvurusu yapın daha kolay geçişiniz sağlanır.
  • Vdsl modem almak istersek faturaya ek ne kadar ücret istiyorlar bilen var mı ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZynxEvil

Vdsl modem almak istersek faturaya ek ne kadar ücret istiyorlar bilen var mı ???

ben sormuştum ücreti 160 tl dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: funnel

Şimdi herkez sikayet ediyor, bende yaşadıklarımı anlatayım.
    Öncelikle 30.000 nufuslu biyerde yaşıyorum.
    Eve vdsl internet gelmişti, bir sıkıntım yok internetle ilgili gayet hızlı ve kesintisiz alabiliyorum hizmeti. Aboneliğin içinde 1000dk konuşmada olunca telefon aldım, hatta taktım akşam gelince, ama çevir sesi yoktu. Sonra hemen cep telefon uygulamasından arıza bildirimi bıraktım. Sabah burada yazılanlar hatırlayıp, 8-9 gibi telekom binasına gidip arızayı direkt ekibe söyleyim dedim.
    Gittiğimde ekip telekom odasında zaten başka arızalara bakıyorlardı. Ordan birine söyledim sorunumu, hemen sisteme baktı arıza kaydı henüz gelmemiş dedi, numarayı söyledim, bir bakayım dedi, içeri girdi çıktı, tamam ben sorunu çözdüm dedi, telefonunu ara bir kontrol et dedi, internette bir sıkıntı varmı dedi onuda yapayım dedi. Yok çok saol dedim çıktım, toplamda 3dk sürmedi.
    Yani türknete kalsa arıza daha çözülmeyi bekleyecek..
    Size tavsiyem Benim gibi direkt Telekom binasına gidin, sorununuzu oradan helletmeye çalışın, sonuçta pek kimsenin gitmediği yer orası ve vakit ayırıp kendinizi tanıtınca, sonunuzu hemen halledilebiliyor.

Ancak benim gibi sabah saatlerinde uğrayın sonrasında sahaya arızaya gidebiliyorlarmış, yoksa muhattap bulamayabilirsiniz.

Önceki sayfalarda da yazmıştım . Telekom müşteri kaybı yaşadığı için Türknet ile çatışma halinde .

Aktivasyonunuz tamamlandıysa Telekom personeliyle iletişim kurun türkneti beklemeden sorunu kendiniz çözün.

Bakın 3dk. sürmemiş.

İletişimi iyi kurabilirseniz hatta , bağlantılarda sorun varmı diye bir de sinyal testi yaptırın kafanız rahat olsun .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 19 Ekim 2017; 15:21:5 >

• ZynxEvil kullanıcısına yanıt
    Turk.net ten modem almayın .

1. Marka seçme şansınız yok .
    2. Peşin ödeme yapıyorsunuz.
    3. Sattıkları bazı modemlerin distribütör desteği yok .

İkinci el de alabilirsiniz .

Tenda V300 vdsl ,
    TP link TD-W9970

Sabit ip kullanacaksanız

Asus DSL - N16
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Turk.net ten modem almayın .

1. Marka seçme şansınız yok .
    2. Peşin ödeme yapıyorsunuz.
    3. Sattıkları bazı modemlerin distribütör desteği yok .

İkinci el de alabilirsiniz .

Tenda V300 vdsl ,
    TP link TD-W9970

Sabit ip kullanacaksanız

Asus DSL - N16

tenda v300 aldım, 3-4 gündür kullanıyorum, özellikleri yeterli ve uygun fiyatlı, henüz bir problemi yaşamadım.
  • Beyler bu Vdsl muhabbeti nedir? Benim binada 16 mb gözüküyor internet.Diğer ay süperonline sözleşmem bitecek Turknet'e belki geçerim.Yorumları okuyunca çok olumsuz ama

• strong mind strong body S kullanıcısına yanıt
    Superonline arayıp sorun vdsl desteği var mı diye eğer varsa direk olarak türknete İss taşıma yapın en az kesinti ile taahhüt Akk sız faydalanın bence vdsl yoksada türknete geçebilirsiniz oda ayrı bir konu yorumların olumsuz olmasının büyük nedeni aktivasyon süreci ile alakalı İss taşımada bu sorunlar çok olmuyor sıfır aboneliklerde daha çok
    Şikayetlerin %80 aktivasyon süreci kalan kısımda bazı bölgelerde hız yavaşlaması brn eskişehir de 16 mbitt sürekli 15 alıyorum birazda bölge altyapı sı ile ilgili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ronaldinho26 -- 19 Ekim 2017; 15:55:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronaldinho26

Superonline arayıp sorun vdsl desteği var mı diye eğer varsa direk olarak türknete İss taşıma yapın en az kesinti ile taahhüt Akk sız faydalanın bence vdsl yoksada türknete geçebilirsiniz oda ayrı bir konu yorumların olumsuz olmasının büyük nedeni aktivasyon süreci ile alakalı İss taşımada bu sorunlar çok olmuyor sıfır aboneliklerde daha çok
    Şikayetlerin %80 aktivasyon süreci kalan kısımda bazı bölgelerde hız yavaşlaması brn eskişehir de 16 mbitt sürekli 15 alıyorum birazda bölge altyapı sı ile ilgili

Bakalım bir taahüt bitsinde 1 ay kaldı.Bugüne kadar hepsini kullandım en memnun kaldığım Ttnet oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 19 Ekim 2017; 16:5:49 >
  • country1 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hizmetinizi kontrol edip size konunuz hakkında detaylı bilgi vermek isterim. GSM numaranızı PM üzerinden iletir misiniz?
  • VDSL destekli modem alacaksanız 200 liraya Asus DSL N16 modemini tavsiye ederim.Alabileceğiniz maksimum hız SNR Marjin değerlerini kendiniz müdahale edebilirsiniz.10 numara modem.Keşke bu modemle daha önce tanışsaydım dedim.Hattım tam 75 mbit kaldırmadığı için sürekli arıza kaydı bırakmak zorunda kalırdım.Bu modemi Eylül ayı başından beri kullanıyorum 1 kere internetim kopmadı.(Nazar değmesin :) )

Türk Telekom aboneliğim Ağustos ayının başında bitmişti.Ağustos ayından beri Türknetliyim.Türk Telekomum modemle yaşamış olduğum sorunları Asus modemle yaşamadım.SNR değerini 10 civarına sabitledim modeme gelen maksimum hızda 67 mbit.Geceleri sanırım internete giren olmadığı için snr ve maksimum hızım biraz artış gösteriyor.İyi ki Türknete geçmişim diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 09kezman09 -- 19 Ekim 2017; 17:7:40 >
  • Arkadaşlar 2 mbit upload yetmiyor bana Turknetin bu konuda bir çalışması var mı bilginiz var mı ?
  • VDSL geçiş talebi oluşturdum, geçişiniz tamamlandı mesajı geldi ama tabiiki geçiş olmadı... 3 iş günü bekleyin dediler bekledim yine geçiş olmadı, arıza kaydı oluştur dün bakalım sonuç nereye gidecek...

P.tesi günü ev telefonu çalışmıyordu salı günü ekip geldi düzeltti, 2 gün çalıştı, bugün yine çalışmıyor... 2 aydır bi türlü tam randımanlı kullanamadik türk net i...

• Merhaba,

Başvuru yaptıktan sonra bağlandı denilerek 10 günden fazla süredir oyalayıp interneti kullandırmadılar.

Bugün arayıp hizmet sağlanamadığını belirtip fatura dönemini interneti kullanmaya başladığım gün itibarıyla hazırlamalarını istediğimde ciddiyetsiz şekilde böyle birşey olmayacağını belirttiler.

Aşırı derecede ciddiyetsiz ve kullanıcı haklarını hiç eden bir firma.

Diğer yandan binanın santraline kablo çektirip elektrikçi çağırmanız gerekiyor diyerek bağlantıyı da tamamlamadılar.

Ek olarak 35 mbit internet alıyorum ama 16mbit internet daha hızlı gelmişti.

Şimdi btk ya da şikayet kaydımı oluşturacağım. 1 aylık kullanıp başka bir operatöre geçeceğim.

ASLA TAVSİYE ETMİYORUM. SORUN YAŞAMAYA RAZIYIM DERSENİZ BAĞLATIN..

• quote:

Orijinalden alıntı: sekomiko

Arkadaşlar 2 mbit upload yetmiyor bana Turknetin bu konuda bir çalışması var mı bilginiz var mı ?

Önümüzdeki günlerde upload ile ilgili bir yeniliğimiz olacak demişlerdi.
  • Merhabalar online islemlere girdigimde aktivasyon tamamladı diyor bu ne anlama geliyor

• Arkadaslar internet aktivasyonum tamam dendi güle güle kullanın dendı ama 2 gündğr internet ısıgım yesıl yanmıyordu. Burdakı yazıları okuyunca Apartmanın enerjı odasına bı ınıp bakayım dedım. 2 kablo bırakılmıs ve adım yazılmıs. Simdi ne yapmalıyım. Bunları ben baglıyabılırmıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeHospitall -- 19 Ekim 2017; 20:31:0 >
  • Yardımcı olabılecek varmı? Şimdi ne yapılmalı?

• LeHospitall L kullanıcısına yanıt
    Kutunun kapağında daire nolar yazar onun resmini çek ve senin daire numaran kaç

• 
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.