Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (737. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.730
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 735736737738739
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, hizmetinize ulaşacağım GSM numaranızı PM üzerinden iletir misiniz? Hizmetinizi kontrol edip size durum hakkında bilgilendirme yapalım.
  • 20playback kullanıcısına yanıt
    Merhaba, altyapı sorgunuzuhttps://turk.net/kotasiz-vdsl-hizinda-internet/ web sitemizden yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız. Bildiğiniz üzere eğer YAPA santrallerimiz içindeyseniz yüksek hızla internetinizi AKN'siz olarak kullanabiliyorsunuz. Hizmetimiz taahhütsüz olup istediğiniz zaman ayrılma özgürlüğüne sahipsiniz.

Teşekkürler, kısmetse Turk.net kullanacağım. Ttnet ile olan taahhüdüm 3 Eylülde sonlanacak. Başvurumu taahhüdümün son günü olan 3 Eylülde ya da bir sonraki gün mü yapmam gerekir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordinary Story

quote:

Merhaba, sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız. Bildiğiniz üzere eğer YAPA santrallerimiz içindeyseniz yüksek hızla internetinizi AKN'siz olarak kullanabiliyorsunuz. Hizmetimiz taahhütsüz olup istediğiniz zaman ayrılma özgürlüğüne sahipsiniz.

Teşekkürler, kısmetse Turk.net kullanacağım. Ttnet ile olan taahhüdüm 3 Eylülde sonlanacak. Başvurumu taahhüdümün son günü olan 3 Eylülde ya da bir sonraki gün mü yapmam gerekir?

Hocam bence haftaya yaparsın başvuruyu bayram gününden önce tahhaüt bitince internetsiz kalmazsın, forumda birçok arkadaş önceki üyeliği bitmeden başvuru yapmıştı. Tavsiyem arife gününden önce tüm evrakları kargoya vermeniz bayramdan dolayı sarkmalar olabilir.

Bu arada isterseniz size 1 ay bedava kullanmanız için davet kodu atabilirim.
  • Ordinary Story kullanıcısına yanıt
    Başvuruyu bugünden başlatmanız en mantıklısı. Başvuru yaparken 3 eylülde taahhüdün biteceğini belirtirseniz 3 eylülde turknete geçiş işlemi yapılır size sadece mesajla kullanıcı adı ve şifre gelir.
    Başvuru işlemlerinizi istediğiniz zaman başlatabilirsiniz. Dilerseniz isim ve soyisminizi GSM numaranız ile birlikte PM üzerinden iletin. Uzman ekip arkadaşlarım sizi arayarak işlemlerinizi başlatsınlar. Siz onlara taahhütüm 3 Eylül'de bitecek işlemlerimi o tarihten sonra başlatırsınız demeniz yeterli olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cruzer26

quote:

Orijinalden alıntı: Ordinary Story

quote:

Hocam bence haftaya yaparsın başvuruyu bayram gününden önce tahhaüt bitince internetsiz kalmazsın, forumda birçok arkadaş önceki üyeliği bitmeden başvuru yapmıştı. Tavsiyem arife gününden önce tüm evrakları kargoya vermeniz bayramdan dolayı sarkmalar olabilir.

Bu arada isterseniz size 1 ay bedava kullanmanız için davet kodu atabilirim.

Teşekkürler bilgi için. O zaman haftaya başvurayım ben de.
    Başka bir arkadaş özel mesaj ile link verdi, ona sözüm var kusura bakmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalrn

Başvuruyu bugünden başlatmanız en mantıklısı. Başvuru yaparken 3 eylülde taahhüdün biteceğini belirtirseniz 3 eylülde turknete geçiş işlemi yapılır size sadece mesajla kullanıcı adı ve şifre gelir.

Teşekkürler. Şimdi başvurayım o halde.

Turknetdestek teşekkür ederim fakat bir arkadaşın referansıyla abone olacağım için link üzerinden başvuracağım. Beni aradıklarında söylerim artık 3 Eylül itibariyle başlayabileceğimi.
  • bugün arasam 4 eylülde bayram izninden döneceğim o gün bağlatın desem yardımcı olunur mu ?
    Bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz Herhangi bir sorun yaşarsanız bize bu kanal üzerinden ulaşabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

bugün arasam 4 eylülde bayram izninden döneceğim o gün bağlatın desem yardımcı olunur mu ?

olurlar hocam tahhütü olanlara da aynı sekilde taahhüt tarihine göre işlem yapabiliyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

bugün arasam 4 eylülde bayram izninden döneceğim o gün bağlatın desem yardımcı olunur mu ?

olurlar hocam tahhütü olanlara da aynı sekilde taahhüt tarihine göre işlem yapabiliyorlar

o zaman varsa referansında sorun çıkmayacak birisi, 1 ay başlangıç bedava kampanyası için referans kullanabilirim. varmı sorunsuz hesabı olan referans verebilecek birisi ?
  • Arıza kaydı oluşturmaktan bıktım. Kendilerinin bir şey yapabileceğini sanmiyorum. Telekomun alt yapiyi kullaniyor burda oda sorunlu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    slm dostum referans olabilirim. 3 senedir kullanıyorum hep otomatikte 1 gün bile geciken faturam yok
  • arkadaşlar son olarak vdsl modem olarak türknetin verdiğini öneriyormusunuz ? varsa başka önerdiğiniz yardımcı olurmusunuz ona göre başvuruyu tamamlayayım
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    2.el bir vdsl modemi letgo sahibinden gibi platformlardan 50-60 tl ye alabilirsiniz ve gayette isinizi gorur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar superonline iptal ettim turknet hattım bağlı evde modem ne almamı önerirsiniz bugün yada yarın halletmem lazım. laptop alacağım 1 pc 2 3 telefon bağlı oluyor asus n16 yada vr 400 falan abartı mi olur

• fagala kullanıcısına yanıt
    Merhaba, size ben yardımcı olmak isterim. Yasadığınız sorunu detaylıca PM üzerinden GSM numaranız ile iletir misiniz?
  • Sorun çıkarsa Türknet müşteri hizmetleri Yüz üzerinden sıfır..

Yalnız yeterki üye olmak isteyen o zaman günde 5 kişi arıyor..Yüksek ihtimal temsilciler müşteri başına komisyon aldıkları için birbirleriyle kıyasıya üye kapma rekabeti içindeler..

• 2 ay önce sorguladığım da 75Mbps hız verebiliyoruz denirken şimdi 35 verebiliyoruz deniyor. Bu kadar düşüşün sebebi ne olabilir? Binada turk telekom ve superonline ın fiber kutusu var. Taahhütüm bitince geçmeyi düşünüyordum ama şaşırdım bu düşüşe.
  • 
Sayfa: önceki 735736737738739
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.