Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (735. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.983
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 733734735736737
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

-35MBPS'ye geçmek istiyorum ama VDSL modemim yok. ADSL modemimin izin verdiği ölçüde bağlanabilir miyim?(VDSL modemi sonra alacağım)

-Evimin kablo tesisatı çok kaliteli değil, teknik servis eve çıkıp ilgilenir mi?

-Referans ile başvuru yaparsam 1 aylık bedava verileceği söyleniyor. 8-9 ay sonra taşınma durumu var, sonradan ücret kesilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi minikpembe -- 23 Ağustos 2017; 1:29:31 >
  • minikpembe kullanıcısına yanıt
    Vdsl modem ile adsl kullanabilirsin ama adsl modem ile vdsl kullanamazsın malesef.

Yani hattıma 35 mbps tanımlansin ama ben adsl modemim ile 16 mbps hız alayım diyemezsin. Sana bir adsl portu ayarlamaları gerekiyor. İlerde vdsl modem alırsanız tekrar arayıp port değişim talebinde bulunman gerek.

İkinci olarak armut.com gibi sitelerden fiyat alıp bina tesisatıni yenileyebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    Anladım. Cevaplar için teşekkür ederim. Saygılar...
  • Arkadaşlar şu grafiğe göre benim snr değerim kaç suan?

http://prntscr.com/gbz0zt

Modemi değiştirdim anlamıyorum bunda şimdi eski modemde downstream 15, upstream 20 civarı oluyordu bunda kaç gözüküyor?
  • karaniler kullanıcısına yanıt
    İnşallah düşmez hocam ama takipte ol şikayet kaydı oluşturursun
  • TTNet'in verdiği ZYXEL VMG3312-B10B modemle Turk.Net'i kullanabilir miyim?
  • Diwanji kullanıcısına yanıt
    Merhaba, evet mevcut modeminizi kullanabilirsiniz.
  • Kim ne derse desin. Bence bu konuda Türkiye'de sektörde lider bir iki firma anlaşmalı ve tekel oluşturuyorlar.(TTnet, Supeonline gibi)
    Türk Net ise kötü çocuğu oynuyor ordan götürüyor. Bakın biraz tutuldu hemen dalavereye başladı. Geriye kalan ıvır zıvır firmalarda tekelcilerin oluşturduğu piyasada üç lira kalitesinde olan hizmetlerini 5 liraya satma derdinde.
    Zaten tekelci TTnet altyapı hakkı nedeniyle diğer firmaların ön plana çıkmasını gerek teknik zorluklarla gerek diğer yollarla engelliyor.
    Olan sana bana oluyor. Adil kullanım kotası olan, ortaçağdan kalma hızla çalışan interneti bize kakalayıp duruyorlar.
    Zamanında milleti tofaşa mahkum eden zihniyetle aynı kafadalar.
  • Yapa alt yapisinda olan varmi arkadaşlar aranizda ?

• ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Ben yapadayım.İlk başlarda biraz sorun çıktı ama şuan memnunum.İstersen davet kodu atayım.
  • Geçen gün VDSL ile 75 Mbps ye kadar verebileceklerini gösteriyorlardı.
    Bugün VDSL ile 35 Mbps yazıyor.

Ne gibi bir değişiklik olmuş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcalderas -- 23 Ağustos 2017; 16:2:51 >
  • nowo kullanıcısına yanıt
    Şuan kullaniyorum Balikesirde 150 gb akn li memnunum

Istanbuldaki adresimde sorguladigimda Yapa dahilindeymiş. Istanbulda Yapa kullanıcılari ne durumda diye merak ettim. Sıkıntı yoksa ordada turknet kullanmak isterim.

Siz nerdensiniz hız,ping durumunuz nedir ? Adsl misiniz Vdsl mi ?

• civanmert1980 C kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kimseyi kandırmak amacında değiliz. Şuanlık verebildiğimiz maksimum hız değerlerimizi güncellediğimiz için sizlere bu şekilde hizmet verebilmekteyiz ki zaten mevcut müşterilerimizde bir değişme söz konusu olmayacaktır. YAPA santrallerimiz içerisinde bulunan kullanıcılarımız 100 Mbps'e kadar hızlarına ulaşabilecekler. YAPA santrallerimiz içerisinde olmayan kullanıcılarımız altyapılarının desteklediği kadar 35 Mbps hız ile kullanım sağlayacaklar. YAPA santrallerimizi genişletmek adına çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkNetDestek -- 24 Ağustos 2017; 9:3:5 >
  • blackcalderas B kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Güncellenmiş paketimizde, yeni alımlarda aktif altyapımızda sınırsız AKN, 100 Mb/s bağlantı, telefon hattı ve her yöne 1.000 dakika sunmaya devam ediyoruz. Aktif altyapımız olmayan yerlerdeyse en az 150 GB AKN, altyapının desteklediği 35 Mb/s'ye kadar hız, telefon hattı ve her yöne 1.000 dakika sunuyoruz. Taahhütsüz olarak.

Mevcut müşterilerimizin ve aktif altyapı içinde olan yeni müşterilerimizin aldıkları hizmetlerde bir değişiklik olmayacak. TurkNet olarak özgürce kullanılan, limitlenmemiş internet deneyimine inanıyoruz. İnterneti herkesin olabildiğince sınırsız, limitsiz, rahat rahat kullanabilmesi gerektiğini hep savunduk. Bu sebeple de herkese ya sınırsız, ya da sektör ortalamalarının çok üzerinde 150 GB sunduk. AKN'yi daha da artırmak için mevcut abonelerin AKN'lerini üç aylığına 250 GB'ye çıkarttık, yeni abonelere de dört adet ekstra 50 GB'lık AKN paketi hediye ettik. Aktif altyapımızda AKN'yi tamamen kaldırdık. Alışık olmadığınız kadar yüksek AKN’li, taahhütsüz, hız kısıtı olmayan bir paketi tek bir fiyattan, 59.99 TL’den, sunduk.
    Bu anlayışa sadık kalarak kendi altyapımızda 100 Mb/s’ye kadar bant genişliklerini tamamen AKN’siz olarak sağlayabiliyoruz. Aktif altyapımızda olmayan bölgelerdeyse bu anlayışı 35 Mb/s'ye kadar bant genişliklerinde sağlıyoruz. Özgür, AKN’siz bir deneyime doğru giden yaklaşımımızı daha da geliştirebilmek için paketimizi bu şekilde güncelledik.

Özgürlüğe ve makul fiyatlarla, limitlenmemiş bir internet deneyimine inanıyoruz. Anlayışımız bu. Bu anlayıştan vazgeçmeyiz.

Bu anlayış ve felsefeyi en geniş anlamda yaşatmak için sunduğumuz hizmeti sürekli geliştirmeye devam ediyoruz. İşimiz, yeniliklerimiz bitmedi.

• Merak ettiğim bir konu var. 75 Mbit alıyorum sıkıntı yok, memnunum. Santrale YAPA gelirse, bu alabileceğim hız da artıyor mu yoksa sadece akk için mi faydası oluyor.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Merhaba, neden 35 mbit'e kadar veriyorsunuz?

Dip not: 65 mbit'e kadar destekleniyor adresimde, önümüzdeki ay ortalarında başvurmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 23 Ağustos 2017; 17:0:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmir - Üçyol civarında kullanan var mı aramızda? Eğer varsa biraz fikir verebilir misiniz?

• 35 Mbps olmadı şimdi
    Kasım ayında taahhütüm bitince Turknet e geçmeyi düşünüyordum.Şimdi iyi bir teklif gelirse ttnet de kalırım herhalde.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Bakalım YAPA santralleriniz ne zaman yaygınlaşıp bizim bölgeye de gelecek . 100 mbite kadar diye abonelik işlemlerini başlattım . Max. 35 mbit hız alabileceğim .

Evrakları göndereli 1 hafta oldu ne arayan ne soran ne de bilgi veren var . Destek ve iletişim konusunda çok zayıfsınız .
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, biz diğer firmalar gibi kimseyi kandırmak amacında değiliz. Şuanlık verebildiğimiz maksimum hız değerlerimizi güncellediğimiz için sizlere bu şekilde hizmet verebilmekteyiz ki zaten mevcut müşterilerimizde bir değişme söz konusu olmayacaktır. YAPA santrallerimiz içerisinde bulunan kullanıcılarımız 100 Mbps'e kadar hızlarına ulaşabilecekler. YAPA santrallerimiz içerisinde olmayan kullanıcılarımız altyapılarının desteklediği kadar 35 Mbps hız ile kullanım sağlayacaklar. YAPA santrallerimizi genişletmek adına çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Hangi firma kimi nasıl kandırıyor yahu, mesela 75mbit hız vereceğiz dedikten sonra port yok yalanıyla mı kandırıyorlarmış diğer firmalar nasıl yapıyorlarmış bir yazsanız da öğrensek.

Yüzsüz müşteri hizmetleri yetkilisi ve yalanları için şu iki belgeyi şuraya koyuyorum, birincisi Türknet'in müşterisine hizmet vermemek için attığı port yok mesajı, ikincisi Türk Telekom'un adresimizde port olduğuna dair verdiği belge.

SMS
    Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
    YALANIN BELGESİ
    Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Pes kardeşim, yalan söyleyip kandırmakta bir numarasınız ama hala daha diğer firmalara çamur atarak müşteri toplama peşindesiniz.

Aha bu da özgür internetten bize düşen
    https://prnt.sc/gc5dn6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alican456 -- 23 Ağustos 2017; 19:38:5 >

• 
Sayfa: önceki 733734735736737
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.