Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (738. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.975
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 736737738739740
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çünkü nedeni sitesinde sorgulama ekranında yazıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • x15 kullanıcısına yanıt
    Aynı fikirdeyim .

Bu firmanın kurumsal bir yapıda olması gerekirken çok amatörce çalışıyor .

Şaşkınlık içindeyim.
  • "Aktif altyapımızda olmayan bölgelerde VDSL hizmetlerini 35 Mbps'ye kadar sunuyoruz."

Bunu diyorsunuz siz fakat 2 ay önce de aktif altyapıda değildim ve o zaman 75 sunuyorlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyaraziz

Şu an Turknet off durumda. Bir tek internet sitesine ulaşabiliyorum. Canlı destek bulunduğunuz bölgede genel arıza var dedi ama cepten 0850 2888080'e ulaşamıyorum. müşteri temsilcisi yardımcı olabileceğim başka konu var mı diyor.

Tekrar aradığında görüşeceğin müşteri hizmetleri genel arıza yok diyebilir. O kadar bilgisiz ve yaptıkları işten habersizler.

• nejdeath N kullanıcısına yanıt
    Hattınız yine fiziksel olarak 75 destekliyordur ancak kampanya değişti bu yüzden en fazla 35 verildiği için 35 gösteriyor.
  • Arkadaşlar ağzımı bozuyorum kusura bakmayın ama bu nasıl şerefsizliktir? türk telekom da taahütüm bitecekti bundan 2 ay önce sorguladığımda port görünüyordu bende Türk telekom bayisine gideyim bakayım ne teklifler sunacaklar diye gittim, geldiğimde tüm firmalarda adresimde port olmadığı bilgisi gözükmeye başladı. Bende taahhütümün bitmesine son gün kala bekledim hala aynı olunca elim kolum bağlı gittim Türk telekom da taahhüt uzattım bugün. Şimdi baktığımda Turknet'ten port gözükmeye başladı. Bu nasıl bir şerefsizliktir biri bana açıklasın? TTnet benim elimi kolumu bağlatmak için adresimdeki portları kapattırıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa.Coskun

arkadaşlar superonline iptal ettim turknet hattım bağlı evde modem ne almamı önerirsiniz bugün yada yarın halletmem lazım. laptop alacağım 1 pc 2 3 telefon bağlı oluyor asus n16 yada vr 400 falan abartı mi olur

75-100mbps falan kullanacaksınız iyi bir modem alman tabiki faydalı olur ama daha düşük hızlar için gereksiz olur, klasik ttnet modemleri oldukça yeterli olur
  • Arkadaşlar kredi kartini verip baglaticam gözümü kararttım

Yerim muğla bodrum , böbrek.avi cikma olasiligi varmidir acaba ?

• İki gün önce sorunumu dile getirmiştim. Dün sorunun düzeltildiği mesajı geldi. Bugün de kontrol ettim problem kalmadı. İlginize teşekkür ederim.
  • hayalleriyikilan H kullanıcısına yanıt
    hocam daha yeni yenilediyseniz iptal edebiliyorsunuz galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalleriyikilan

Arkadaşlar ağzımı bozuyorum kusura bakmayın ama bu nasıl şerefsizliktir? türk telekom da taahütüm bitecekti bundan 2 ay önce sorguladığımda port görünüyordu bende Türk telekom bayisine gideyim bakayım ne teklifler sunacaklar diye gittim, geldiğimde tüm firmalarda adresimde port olmadığı bilgisi gözükmeye başladı. Bende taahhütümün bitmesine son gün kala bekledim hala aynı olunca elim kolum bağlı gittim Türk telekom da taahhüt uzattım bugün. Şimdi baktığımda Turknet'ten port gözükmeye başladı. Bu nasıl bir şerefsizliktir biri bana açıklasın? TTnet benim elimi kolumu bağlatmak için adresimdeki portları kapattırıyor mu?

15 gün içinde ceza ve masraf ödemeden taahhütten cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.

• Hayatımda gördüğüm en samimiyetsiz şirkettir kendimeri. 1 ağustos civarı ile arandım tarife anlatıldı. bende 24 ağustosta türk telekom ile taahhütümün biteceğini öyle geçeceğimi belirttim. telefondaki bayan bunu sözleşmede belirtirseniz 24 ağustosta eski aboneliğiniz kapanır bizim hizmetimiz başlar dedi. dediği gibi yaptım ve sözleşmeyi gönderdim. ne mi oldu bugün türk telekomdan hizmet almaya devam ediyorum sözleşmem bittiği için ay sonu 120 tl ile faturalandırılacağım ve müşteri hizmetleri ufak bir gecikme olduğunu söylüyor. başlamadan iptal kararı aldım. çalışanların türkçesi bile bir acayip. anlaşılan merdiven altı ciddiyetten uzak bir şirket.

• 21 temmuz 2017 başvuruda bulundum evimin yakınında port yokmuş türk telekomdan 2 hafta sonrasında geldiler 15-30 gün içinde direk dikilir bağlanır dedi ve gittiler hala beklemedeyim hedef 2018 😡

• Tamam güzel de modem meselesi var. Vdsl alsam 150 den başlıyor onda da sıkıntı yaşamayacağım kesin değil. modemli tt ye mecbur kalıyoruz.

Yardımcı olun türknet

• Birkac gun once ekipler baglanti icin gelmisler evde olmadigim icin geri donmusler. Ve bunu ben destek hattini aradigimda soyluyorlar bu iste biraz terslik var gibi. Evde bulunamayinca aranmam gerekmez miydi. Hatta eve gelmeden bir saat once falan aransam tek seferde bu isi halletsek. Degisik bir baslangic olacak gibi. Hayirlisi.

• Evraklarımda eksik vardı 2. Kez yolladım dün ulaştı bayram tatiline kalmaz demi pazartesi salı çalışıyormusunuz ?

• Uwais kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sizin yaşadığınız sorunları çözüme ulaştırmak için bu kanala girdik. Her zaman yaşadığınız sorunları bize bildirebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  • ozeba O kullanıcısına yanıt
    Merhaba, aktivasyon işlemleriniz için ben size yardımcı olmaya çalışmak isterim. Hizmetinize sistem üzerinden ulaşabileceğim GSM numaranızı PM üzerinden iletir misiniz?
  • Salı günü başvuru yaptım aynı gün evrakları gönderdim.
    Çarşamba günü daha evraklar ellerine ulaşmadan türktelekom eve hattı çekti; dedim bu ne hız!
    Tamam dedim bu iş çok güzel olacak.
    Çarşamba akşamüstü evraklar ellerine ulaştı.
    Perşembe öğleden sonra sms geldi her şey hazır tak fişi bitir işi..
    Eve gittim akşam taktım fişi dsl ışığı yok fakat telefon çalışıyor.
    Arıza kaydı bıraktım en ivedisinden çözüm bulacaklarmış ama hiç sanmıyorum
  • UzayMekiğineKafaAtanKedi kullanıcısına yanıt
    Merhaba, evrak işlemlerinizi kontrol etmem için GSM numaranızı PM üzerinden iletir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 736737738739740
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.