Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.104
Cevap
232
Favori
711.285
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    23 Mesaj

hat değerlerim bunlar. 75mbs tanımlı 72mbs alıyorum 100mbs desteklermi hattım?

Orijinalden alıntı: Akdenizz07

Zyxel tek geçerim

modem açılış hızı nasıl ?
    |
    |

Bu değerlere göre 100 mbps alabilirsiniz, bu resmi online işlemlerden destek kaydı oluşturarak turknete yollayın ve hızınızın 100 mbps'ye yükseltimesini talep edin.
    |
    |
    AdamPsikopat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Türknet faturasını enpara uygulamasından ödeyen var mı ?. Hangi bilgiyi girmemiz lazım ?. Ben ev telefonu ve başında sıfır olarak müşteri numarasını girdim aam borç bilgisi bulunamadı diyor ikisine de.

Ücretsiz 1 ay TürkNet kullanmak için Referans Kodum

XXE95HE97QTM

https://turk.net/p/XXE95HE97QTM
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: T-Y

Türknet faturasını enpara uygulamasından ödeyen var mı ?. Hangi bilgiyi girmemiz lazım ?. Ben ev telefonu ve başında sıfır olarak müşteri numarasını girdim aam borç bilgisi bulunamadı diyor ikisine de.

Bankalara borç bilgisi gönderilmemiş sanırım. 4 banka denedim sonuç ödeme yok. 1-2 güne güncelleme yapılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    1898 Mesaj
    Bu modemle Türknet'i kullanabilirmiyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Evet kullanabilirsiniz.

|
    |
    Kendomen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1898 Mesaj

Teşekkür ederim.

|
    |
    ThesadisT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Kendomen

Kredi kartı kullanmak zorunlu mu? Ön ödemeli kart kullanabilirmiyim?

Kredi kartı kullanımı denemesi bedava kampanyasına katılım için zorunlu. Katılmak istemezseniz vermeye bilirsiniz. Ön ödemeli olur mu bilmiyorum. Deneyip öğrenebilirsiniz.

|
    |
    11347 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kendomen

Kredi kartı kullanmak zorunlu mu? Ön ödemeli kart kullanabilirmiyim?

Aynen. Sanal kart felan olmuyor mu acaba?

Hocam ininal kart deneyin onun olmasi lazim. Ininal reklamında spor salonu uyelikleri için vs kullanılabileceğini yazmış bunda da olabilir belki.

|
    |
    ALBAY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    yaklaşık 3 hafta olacak internetim mükemmel çok memnunum. Altyapı ne veriyorsa sonuna kadar alıyorum. Ping de yok akşam saatlerinde yavaşlama da yok ama telefon hattı halen bağlanmadı. Altyapı sorunu diyorlar. Ne yapıcaz?
    |
    |
    Asus Z170 Pro Gaming || Intel i7 6700K @4.4 GHZ 1.2V || Noctua NH-D15 || Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB 2400MHZ || Samsung 850 Evo 500GB SSD || WD Blue 1 TB 7200 RPM || MSI GeForce GTX1080 Gaming X 8GB || Phanteks Enthoo Evolv Glass || EVGA GQ 750 Gold 80 PSU || Asus Rog Swift PG278QR 2K 165Hz G-Sync || Razer BlackWidow Chroma V2 || Logitech G502 || Logitech G633 || Corsair MM300 Mouse Pad || Samsung Galaxy S7 Edge
  • Yarbay
    3313 Mesaj
    Uydunet'te 1 sene taahhütlü 50 mbps 250 gb akk li 84 tl veriyorum. Yarın taahhüdüm bitiyor. Türk.net sitesinden baktım 50 mbps hız çıktı. Bizim apartmanda fiber hat var sanırım herkes ya uydunet yada superonline kullanıyor. Bu turk.nrt fiber değil sanırım geçebilir miyim ve uydunet gibi sorunsuz olur mu? Bir de bugün başvursam internetin açılması kaç gün sürer?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Türk telekom telefon hattı varsa geçebilirsiniz.
    |
    |
    Lithium kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

olup olmadığını nasıl anlarım sabit telefon kullanmıyoruz?
    |
    |
    apespecter kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Lithium

Uydunet'te 1 sene taahhütlü 50 mbps 250 gb akk li 84 tl veriyorum. Yarın taahhüdüm bitiyor. Türk.net sitesinden baktım 50 mbps hız çıktı. Bizim apartmanda fiber hat var sanırım herkes ya uydunet yada superonline kullanıyor. Bu turk.nrt fiber değil sanırım geçebilir miyim ve uydunet gibi sorunsuz olur mu? Bir de bugün başvursam internetin açılması kaç gün sürer?

Adres sorgusunda 50 mbps çıkıyorsa bir sorun olmaz geçersiniz. Ancak kablonet kadar sorunsuz olur mu orasını bilemem. Altyapınıza bağlı tamamen.

3313 Mesaj

hocam bir de kurulum esnasında tadilat filan olacak mı? Ankastre'ye kablo filan çekilecek denilmiş önceki sayfalarda normal kablonet'in bağlandığı hatta verilmiyor mu? Eve taşınmadan önce kablonet bütün bağlantıları yapmıştı fiber için oradan yapsa olmuyor mu? Eğer öyleyse hiç bulaşmam tadilata filan modemi söksün alttan işlemleri yapsın yeni modemi taksın hat gelsin ben öyle istiyorum. Turk Telekom veya Superonline'a başvursam onlarda ayrı hat mı çekerler?
    |
    |
    ThesadisT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    turknetten ttnete gönderilen geçiş belgesinde kimlik bilgileriniz uyuşmuyor diye rededilen var mıdır? 2 kere gönderildi ma uyuşmuyor diye red ediliyor. başına böyle birşey gelmiş olup çözebilen oldu mu?
    |
    |
    |
    |
Paykasa
Blogio
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.