Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben de ttnet'ten sonra Turk.net'e geçmeyi düşünüyorum, merak ettiğim 2 konu var;

1. Turknet sadece ADSL hizmeti mi veriyor yoksa hattım VDSL destekliyorsa VDSL hizmeti alınabiliyor mu?

2. Forumda çoğu arkadaş akşam saatlerinde hızın 3 MB'e düşürüldüğünü yazmış, bu sorunla herkes karşılaşıyor mu, yoksa stabil olarak 8-12 gibi hızları sürekli alabilen birileri var mı?

Cavap için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamerbilisim

Arkadaşlar ben de ttnet'ten sonra Turk.net'e geçmeyi düşünüyorum, merak ettiğim 2 konu var;

1. Turknet sadece ADSL hizmeti mi veriyor yoksa hattım VDSL destekliyorsa VDSL hizmeti alınabiliyor mu?

2. Forumda çoğu arkadaş akşam saatlerinde hızın 3 MB'e düşürüldüğünü yazmış, bu sorunla herkes karşılaşıyor mu, yoksa stabil olarak 8-12 gibi hızları sürekli alabilen birileri var mı?

Cavap için teşekkürler.

Bu olayi yasayan bjr kisi vardi burada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamerbilisim kullanıcısına yanıt
    ADSL hizmeti veriyor. VDSL seçeneği yok.

Ben hiç hız düşüklüğü yaşamadım akşam saatlerinde. Düşüş var ise teknik bir sorun vardır santralde demek zaten.
  • güvenilir ve uzun süreli yapılmış bir test yok elimde ama akşam saatlerinde hız kesinlikle düşüyor. ttnet'te durum nasıl bilmiyorum.
  • Peki arkadaşlar bugün evraklar teslim edildi kac gün icinde internetiniz acildi.

Mh min.3 max. 7 gün içinde gelir dedi.

• tamerbilisim kullanıcısına yanıt
    Ben ya hep 8 mbit ile giriyorum ya da hiç giremiyorum. Oynar bir durum yok ama AKN den dolayı 3 MBit olduğunda kullanılamaz hale geliyor. Türk Telekomda 3 Mbit ile sorunsuz gezinirken TurkNet'de mümkün değil. O yüzden AKN geçmiyorum.
  • Önceki mesajlarda hat sahibi anne-baba ise yine abone ismi kendi olacak şekilde, hat sahibi de anne-baba ismi imzası ve hem abone hem de hat sahibine ait kimlik fotokopisi eklenerek yapılması gerekir denmiş. Sitede de zaten hat sahibi değilim diye seçenek vardı ona göre yönlendiriyordu. Ben de aynı şekilde yaptım ve evraklar da buna göre otomatik doldurulmuş geldi. Çıktı alıp imzalayıp Perşembe günü evrakları gönderdim. Cuma Evrakları teslim aldılar akşam 5 gibi aradılar. Güvenlik vs. den sonra onay sorusuna onay verdim. Sonra evrak kontrol aşamasında bugün tekrar arandım.

Hat sahibi farklı, abone adı farklı olmuyor dediler. Nasıl olacaksa öyle yapalım dedim, hat sahibinin bilgileri ile güncelleyelim ve hat sahibi onayı gerekir dediler. Onu da yaptık. Arkasından da mail geldi. Tekrar evrakları istiyorlarmış.

Telefon Turk-telekom babamın adına, gerekli evraklarda taşıma için isim ve imzası var.
    İnternet SOL ve babamın adına, gerekli evraklarda taşıma için isim ve imzası var.
    İlk ve son sayfada abone ismi ben, hat sahibi babam olacak şekilde imza isim tarih yazılı idi.

Yeni gelen linkten indirdiğim evraklarda ilk ve son sayfa değişmiş tabi haliyle. Abone bilgileri babam olacak şekilde değiştirmişler.
    2 sayfa değişecek diye tekrardan kargo ile evrak istiyorlar.

@doominsert,

Hocam bu işte benim yanlışım tam olarak nedir. 8.sayfada diğer arkadaş ile yazışmanızda da bu şekilde anlatmıştınız diye hatırlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_runo -- 11 Mayıs 2016; 7:41:27 >

• Bu kampanya sadece adsl için mi? Fiber de var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pek tavsiye etmiyorum aldığım en yüksek hızlar

• m_runo kullanıcısına yanıt
    Hangi kargo ile gönderdiniz ve ne kadar ödediniz?
  • Yaklaşık bir yıldır 100gb kotalı olanını kullanıyorum 16 mbps 100gb yalın internet 59.99 şeklinde hızım genel olarak böyle tam 16 göremedim, ama fena değil.

• turkeytv kullanıcısına yanıt
    Forumda bir kaç kişinin Sürat kargo ile sorunsuz ulaştığı yorumundan ve tavsiyesinden sonra Sürat ile gönderdim. İstanbul dan 10.22 tuttu.

• Ptt kargo ile gondermeyinde .

• m_runo kullanıcısına yanıt
    Yazdığına göre yanlışın yok dostum. Bilgilerini yazarmısın bana baktırayım hızlıca
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

Ptt kargo ile gondermeyinde .

Mümkünse ptt nin acele posta servisi ile hiç göndermeyin ben daha hizli götürürdüm heralde

• Arladaşlar soruldumu bilmiyorum ama cevaplayan olursa çok sevinirim acaba telefon hattı olmadan bu paketi kullanabiliyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: larenuf

Arladaşlar soruldumu bilmiyorum ama cevaplayan olursa çok sevinirim acaba telefon hattı olmadan bu paketi kullanabiliyor muyuz?

Evinize Tt nin çekmiş olduğu hat varsa kullanabilirsiniz telefon kullanma zorunlulugunuz yok.

• Az önce Tt den gelip hattimi kontrol ettiler yakinda acilir galiba.

• Arkadaşlar internet üyeliğim yok bağlatmayı düşünüyorum bu herifler beni rezil mi eder vezir mi?
  • erhan63 E kullanıcısına yanıt
    Evet

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.