Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.016
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • binada ankesör kutusu var, ancak eve giden telefon kablosu yok, kabloyu sizin çekmeniz lazım elektrikçi yapar diyorlar, ben de sizin yapmanız gerekiyor dedim, kim haklı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnnoky

binada ankesör kutusu var, ancak eve giden telefon kablosu yok, kabloyu sizin çekmeniz lazım elektrikçi yapar diyorlar, ben de sizin yapmanız gerekiyor dedim, kim haklı?

Sizin yapmanız lazım, görevli hattı ankastre kutusuna bağlamakla yükümlü oradan dairenize çektirmekte sizin sorumluluğunuzda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dickinson

quote:

Orijinalden alıntı: adnnoky

binada ankesör kutusu var, ancak eve giden telefon kablosu yok, kabloyu sizin çekmeniz lazım elektrikçi yapar diyorlar, ben de sizin yapmanız gerekiyor dedim, kim haklı?

Sizin yapmanız lazım, görevli hattı ankastre kutusuna bağlamakla yükümlü oradan dairenize çektirmekte sizin sorumluluğunuzda.

teşekkürler hocam

• Konuyu açan arkadaş açmış ve gitmiş.

AVANYAJİX neden eklenmez konunun ilk mesajına anlamam gitti 35 lira
  • sözleşme adresi nereye kargolanacak arkadaşlar buraya mı Adres: Büyükdere Cad. No: 121 Ercan Han Kat: 2 Gayrettepe – İstanbul
  • Kargo gönderim adresi:
    TurkNet Abonelik Evrakları
    Hobim Demiryolualtı Mevkii
    Velimeşe 59860, Çorlu/ TEKİRDAĞ
  • Evrakları Pazartesi teslim aldılar ve Cuma akşamı, Ttnet ana sayfaya yönlendirdi ve başka bir iss kullandığım bilgisini verdi. Hemen telefona baktım ve Turk.Net 'e hoşgeldiniz mesajı ile giriş bilgileri vardı. Internet hiç kesilmeden TTnet'ten Turk.net'e geçmiş oldu. Şu an gayet memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Escapetolife -- 13 Mayıs 2016; 20:38:59 >
  • Arkadaşlar bende bugün başvurumu yaptım kismetse evrakları da yarın yollayacam. Yalnız internette başvuru yaptığım sırada en son aşamada onayladigimda bir hata oluştu yazdi alt tarafta ancak sonrasinda mail ve telefonuma mesaj geldi. Sizde de boyle mi oldu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: sasamkn

Arkadaşlar kafama bir şey takıldı, sözleşmede cayma hakkını 14 gün olarak yazmışlar atıyorum 2 ay sonra iptal ettirsem para ödeyeceksem nasıl taahhütsüz oluyor? Bilen arkadaşlar bu konuya açıklık getirirse sevinirim.

???
  • Ben hayatımda bunlar kadar yalancı bir internet hizmet sağlayıcı daha görmedim.
    Yıllardır superonline kullanırken 8mb bağlantı ile 6-7 mb rahat alıyordum, şimdi 16 mb bağlantı ile ve aynı altyapı ile 4 mb zor alıyorum.
    Müşteri hizmetlerini arayıp bağırıp çağırınca diyorlar hattını 5 mb destekliyor.
    Sonra bir bakıyorum sinyal 7 mb olmuş, tekrar arayıp aynı adamla görüşüyorum, dalga geçer gibi bu sefer diyor ki hattınız max 7 mb destekliyor.
    Aman uzak durun, sinir sahibi olmak istemiyorsanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rand_Al_Thor

Ben hayatımda bunlar kadar yalancı bir internet hizmet sağlayıcı daha görmedim.
    Yıllardır superonline kullanırken 8mb bağlantı ile 6-7 mb rahat alıyordum, şimdi 16 mb bağlantı ile ve aynı altyapı ile 4 mb zor alıyorum.
    Müşteri hizmetlerini arayıp bağırıp çağırınca diyorlar hattını 5 mb destekliyor.
    Sonra bir bakıyorum sinyal 7 mb olmuş, tekrar arayıp aynı adamla görüşüyorum, dalga geçer gibi bu sefer diyor ki hattınız max 7 mb destekliyor.

Kardes modem arayuzunde modeminuz yeni bi modemse anaysafada vs max destekleyen hiz yazar. Turknet 1y mbitse size suan 8 mbit yolluyodur kopma olmasin diye arayacaksın hizimi 16 mbit yapin diceksen oda kopma olur dicek sen olsun olursa ararim dicen 16 mbit yapacak sonra hizin duzelir kopma olursa 12 mbite dusurt

• Richard Parker kullanıcısına yanıt
    Çorlu ya hocam arkadaş adresi vermiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-Slim -- 14 Mayıs 2016; 7:12:31 >
  • kepler05 K kullanıcısına yanıt
    Ben mevcut abone olarak gectim. Cagri merkezini arayarak gecebilirsin.

• mert1905x kullanıcısına yanıt
    O eski sözleşmeden kalan bilgi hocam. Onun tartışması oldu bir kaç sayfa önce m.h bu sözleşme eskiye dayalı yeni sözleşme yapamadik demişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: yalnızaslan

Hiç bulaşmayın doğru düzgün verim alamıyoruz diğer sağlayıcıdan 8mbps tam verim kullanıyorduk buna geçtik iki katı hızlı diye canı isterse 13-14 oluyor yoksa 9-10-11. Çok fazla bağlantı sıkıntıları oluyor arıyoruz genel bi arıza var diyolar. taahhüt bi bitsin bi daha aman aman...

Sizin bina içi tesisat 8 mbps'e kadar kaldırıyo olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: niceworkisc

quote:

Orijinalden alıntı: Rand_Al_Thor

Ben hayatımda bunlar kadar yalancı bir internet hizmet sağlayıcı daha görmedim.

Kardes modem arayuzunde modeminuz yeni bi modemse anaysafada vs max destekleyen hiz yazar. Turknet 1y mbitse size suan 8 mbit yolluyodur kopma olmasin diye arayacaksın hizimi 16 mbit yapin diceksen oda kopma olur dicek sen olsun olursa ararim dicen 16 mbit yapacak sonra hizin duzelir kopma olursa 12 mbite dusurt

Bu dediğini defalarca yaptım dostum. Dün gece beni deli ettiler.
    Hattıınız max 5mb destekliyor dediler, bağırdım çağırdım bu sefer max 7 mb destekliyor oldu, ağzıma geleni söyledim bu sefer durum aşağıda gördüğünüz gibi, küfür seviyorlar demekkiTurk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
    Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

• bazen calıstıgı halde degerler ıyı oldugu halde ekıplerden kaynaklanan sorunlar oluyor ne dersen tersini diyor..olmaz dıyıp cıkıyor yapmıyorlar...

ben kendım şahıt oldum kendı internetım ıcın ekıp ıle gostumdu ne dedımse,50 mbps yukarı hız actıramadıms.. santral 50 mpbs cıkıslı yukarı hız yok dedı bana...
    ne yaptımsa acmadılar .bende baglı oldugum iss kapatma talebınde bulundum....
    sonta telekom mudurlugune gıttım dedım degerlerım bakın bu sekıl 100 mbps desteklıyor alsam acarmısınız baktılar desteklıyor kayıt yaptırın hemen acarız yarın kullanmaya baslarsınız dedıler...(port varmı port musait dedıler)
    ama diger iss den 1,5 ay ugrastım santral desteklemıyordur..port yoktur.....acmadılar
    sonra basvurdum telekom ana mudurlukten 100 mbps 1 gun ıcınde acıldı kullanmaya basladım eve bıle kımse gelmeden dırek hallettıler....
    ne dıyım artık kımın ne yaptıgı bellı dııl..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frantic2 -- 14 Mayıs 2016; 13:42:46 >

• Cevap gelmeyince bidaha editleyim dedim
    Merhabalar, sanırım turknet görevlisisiniz. Bu yüzden kafama bir türlü yatmayan bir sorum var cevap almak istiyorum vede turknet sitesinden madde veya ispatın sayfasını atarsanız sevinirim.

Taahhütsüz özgür iletişim kampanyasında adsl olduğu için adsl bağlantısnı yaptığımı varsayalım. bir maddede okudğm kadarıyla ilk 15 günde cayma hakkı varmış ama hangi paket için bilemedim. Ben bu interneti ve telefonu 2 ay kullandım ve bahsedilen fatuaryı ödedim(59.90 tl idi sanırım 1 kuruş fazlası olmaması lazım). 2 aysonra 3. aya geçtim 10. günde iptal talebinde bulundum 15. günde iptal edildi diyelim. Taahhüt yok ortada ama indirim var sanırım 59.90 tl fiyat normal değil kampanya fiyatı. Bunun için ekstra ücret öder miyim yani bana "beyfendi gerçek fiyat 100 tl idi ay başı 30.10 tl den 2 ay boyunca 60.20 tl para ödemeniz lazım" derler mi yoksa direk kalan günleri hesaplayıp gerekli iadeyi kredi kartıma yapıp anında bağlantım biter mi türknet ile?
    bakın bilmiyorum mesajlarınızı okumadım sizi de tanımıyorum ama benim en açık net sorum çok çok çok çok çok az dahi olsa alicengiz oyunu var mı?
    saygılarımı iletiyorum bu arada epey emek vermişssiniz konuya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucra -- 15 Mayıs 2016; 13:38:34 >

• Konu açmıştım ama buraya da yazayım engelli tarifesinden yararlanmak istiyorum 4 ayligina yaz icin 44 tl taahhüt yok deniyor ne imzaliyoruz peki
    İlk başvururken engelli belgelerini yolluyorum sonra ne olacak ve ilk ne kadar ödeyeceğim modem gelecek mi mesela ayrıntılar nedir,4 ay sonra çıkış kolay mi

• telekom sabit telefon var. turknet e geçince sabit telefon da mı türknete geçiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.