Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.104
Cevap
232
Favori
711.418
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    1 Not
    Evet arkadaşlar telekom altyapısı son test rakamları upload 4 olması şaşırttı ama geçici bir durum her halde dengesizlik var hatta şu saat ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    493 Mesaj
    arkadaşlar superonline kullanıyordum 3 güne bitiyor şuan için en mantıklı bu tarife görünüyor superonlineden memnundum ben ama en ucuz tarife 90 lira oluyor dedi ist/eyüp sorun yaşar mıyım acaba

Orijinalden alıntı: Mustafa.Coskun

arkadaşlar superonline kullanıyordum 3 güne bitiyor şuan için en mantıklı bu tarife görünüyor superonlineden memnundum ben ama en ucuz tarife 90 lira oluyor dedi ist/eyüp sorun yaşar mıyım acaba

gönül rahatlığıyla abone olabilirsiniz hocam iyi ki geçmişim diyeceksiniz zaten tam f/p ürünü.

Evrakları biran önce gönderin de kan emici diğer firmalardan kurtulun hocam.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: chemsul

Benim de bu sabah geçiş sağlanmış. Vifi ile 44 mb aldım. Kablo ile 70 mb görüyorum. Bu snr değeri idare eder mi

hızım başta böyle idi. tatile gidip geldim. Şimdi bakıyorum kablo böyle olmuş.

hız da 57 civarında çıkıyor kablo ile. Durup duruken neden değişmiş anlamadım.

• Teğmen
    188 Mesaj

Benim de snr,hat zayıflaması değerleri değişmemesine rağmen max. hız 104-102-94-92-88-82 mbps şeklinde kademeli düşüyor.Şimdilik tarife 75 mbps ama bu gidişle max hız düşmeye devam ederse aldığım hız da düşecek gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psu -- 12 Temmuz 2017; 22:58:40 >
    |
    |
    chemsul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: psu

Benim de snr,hat zayıflaması değerleri değişmemesine rağmen max. hız 104-102-94-92-88-82 mbps şeklinde kademeli düşüyor.Şimdilik tarife 75 mbps ama bu gidişle max hız düşmeye devam ederse aldığım hız da düşecek gibi.

ben aradım şimdi kayıt bıraktım. Hattımı resetledi, değişen bir şey olmadı. Gerçi bu hızda iyi allah bereket versin ama böyle sürekli düşerse bozuşuruz onlarla

Büyük ihtimalle snr sorun olmuştur ilk başta kopma filan yaşıyor muydunuz?
    |
    |
    chemsul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Zyxel vmg1312-b10d ikinci el olarak aldım 100 TL ye. İss ile alakasız modem olduğu için aldım. Satıcı Millenicom a test için gelen sıfır modemlerden olduğunu söyledi. Üzerinde ve kutusunda hiç bir şekilde Millenicom veya Doping yazisi mevcut değil bı hızlı kurulumda doping yazısı gördüm ama kendi kullanıcı adı ve şifremi girdim. Fakat henüz internet sinyali verilmediği için bir şey diyemem. Bugün ya da yarın içinde bağlantı sinyali bekliyorum. ( Kullanıcı adı ve şifrem belli olmuş Müşteri hizmetlerinden aldım sinyal gelince direk çalışması lazım hesapta)

Tavsiyem maalesef yok bende kullanmaya başlamadığım için bir şey diyemem ama mümkünse iss çıkması olmayan modemlere bakın derim

|
    |
    mehmethunlu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

TTNet çıkışlı VMG3312-B10B kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım. Servis sağlayıcı modemi ille de o sağlayıcıda çalışıyor diye bir şey yok artık. Herhangi bir yazılım yüklemeden hallediliyor. Ne gibi eksisi var? Eğer modemde normalde torrent özelliği falan varsa onlar çalışmıyor (Airties air 5760 gibi)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kütahyalı_ramazan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yok hiç sorun yaşamadım. Biraz önce aradılar. Çok komik cevaplar verdi. Ben biraz sıkıştırınca, "sesinizi alamıyorum" ayağına yatıp, görüşmeyi sonlandırdı. Turknek gerçekten iyi hizmet almak şanş işi.

Hızımı düşürmüşler, fakat snr değerlerim de düşmüş. Aynı port olmadığından eminim. Muhtemelen portumu değiştirdiler fakat yok diyor aynı port. Aynı port olsa, verilen hız 75 mb iken aldığım 72 ve snr margin 13, hızı 62 yapıp aldığım hız 58 ve snr 9 olmuş. Aynı portta bu işlem yapılmış olsa bence snr değerimin artması gerekirdi.
    |
    |
    karaniler kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: atomcu

TTNet çıkışlı VMG3312-B10B kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım. Servis sağlayıcı modemi ille de o sağlayıcıda çalışıyor diye bir şey yok artık. Herhangi bir yazılım yüklemeden hallediliyor. Ne gibi eksisi var? Eğer modemde normalde torrent özelliği falan varsa onlar çalışmıyor (Airties air 5760 gibi)

Çalışmayan modemler var halen. Genelde iss için yapılan ilk seri modemler böyle. Ama çalışmama durumunu kendiniz anlayabilirsiniz kullanıcı adını girmene ya olanak vermez yada girdiğini değiştirir. Bende ki modemde ttnetin verdiği idi ama sorun çıkarmadı. Huawei HG630a gayet de iyi bir modem antensiz olmasına rağmen çekimi de iyi seviyede. Kan emicilerden en azından o yadigar kalmıştı işe yaradı.

|
    |
    1 Not
    quote:

yok hiç sorun yaşamadım. Biraz önce aradılar. Çok komik cevaplar verdi. Ben biraz sıkıştırınca, "sesinizi alamıyorum" ayağına yatıp, görüşmeyi sonlandırdı. Turknek gerçekten iyi hizmet almak şanş işi.

Hızımı düşürmüşler, fakat snr değerlerim de düşmüş. Aynı port olmadığından eminim. Muhtemelen portumu değiştirdiler fakat yok diyor aynı port. Aynı port olsa, verilen hız 75 mb iken aldığım 72 ve snr margin 13, hızı 62 yapıp aldığım hız 58 ve snr 9 olmuş. Aynı portta bu işlem yapılmış olsa bence snr değerimin artması gerekirdi.

Belki port değiştirmemiş olabilir ama senin porta ortak çıkmış belliki hayırlı olsun Büyük ihtimal başka kullanıcıda aynı porttan hizmet alıyordur buda düşüşe sebep olmuştur. Yada dediğin gibi değiştiler başka açıklaması yok.

• Yüzbaşı
    664 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ThesadisT

quote:

Belki port değiştirmemiş olabilir ama senin porta ortak çıkmış belliki hayırlı olsun Büyük ihtimal başka kullanıcıda aynı porttan hizmet alıyordur buda düşüşe sebep olmuştur. Yada dediğin gibi değiştiler başka açıklaması yok.

Yine aradım. Çünkü "sesimi alamıyorum" diye kapanması hoş olmadı. Teknik bilgileri çok zayıf müşteri hizmetlerinin. Muhtemelen altyapı hizmetleri çok vermedikleri için. Dediğin olabilir. Çok bilmiyorum bir portta kaç abone oluyor. Sanki ben hep 1 abone oluyor diye düşünmüştüm. Ama teknik olarak bu cevabı verseler buna da eyvallah. Biz bir sorun göremiyoruz, teknik ekibimiz incelemiş diyor başka bir şey demiyor. Mecburen eve gidince akşam tekrar hız testi yapacam ve yine arıza bırakacam. Taki bana hız düşmesine rağmen SNR değerimin de nasıl düştüğünün mantıklı bir açıklamasını yapana kadar
    |
    |

• Teğmen
    132 Mesaj

bu hat değerleri ile 1.5 mb upload geliyor çıldıracam . ne yapmam gerekiyor beyler var mı fikir?
    İ5 6600k O.C 4.6 ghz Asus gaming z170 anakart Asus Gtx 1070 strix O8G Benq RL2455HM 1ms Full HD 24" Gaming Monitor Kingston 4*8 Gb 2666 mhz DDR4 Evga 850 gs Everest Rampage Titan Samsung Evo 750 240 Gb hi level 256 GB WD 1 TB Lepa aquachanger 240 Logitech G103 Gaming
    Keyboard Logitech G300s Mouse Logitech G430 Gaming Headphone Razer Mamba E Sport Edition 16000 dpi

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: iskoedi

bu hat değerleri ile 1.5 mb upload geliyor çıldıracam . ne yapmam gerekiyor beyler var mı fikir?

Telekom altyapısın da iseniz 2 mbps upload veriyorlar normal yani. YAPA kullanıcı iseniz 4 mbps olması gerekli.

132 Mesaj

İlk gün 4mbps geliyordu :)
    |
    |
    ThesadisT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İ5 6600k O.C 4.6 ghz Asus gaming z170 anakart Asus Gtx 1070 strix O8G Benq RL2455HM 1ms Full HD 24" Gaming Monitor Kingston 4*8 Gb 2666 mhz DDR4 Evga 850 gs Everest Rampage Titan Samsung Evo 750 240 Gb hi level 256 GB WD 1 TB Lepa aquachanger 240 Logitech G103 Gaming
    Keyboard Logitech G300s Mouse Logitech G430 Gaming Headphone Razer Mamba E Sport Edition 16000 dpi

1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: iskoedi

İlk gün 4mbps geliyordu :)

Arada şaşırıyor. Dünde bana 4 geliyordu. Normali 2 ye kısıtlama yapılıyor.

1091 Mesaj
    Beyler bu gün belgelerim kargoyla ulaşmış henüz ellerine geçmedi herhalde. Dn turktelekom ekibi aramıştı kutuya kablo çekmek için. Çektilermi bilmiyorum inip bakmam lazım. Bu sabah arama geldi turknetten belgeleri gönderdiniz mi diye benden kargo takip no aldı. Giriş bilgileri henüz gelmedi ama bu gün veya yarın açılır diye düşünüyorum. Modem almadım henüz. Hattım 50 mbps destekliyormuş.

Modem için kararsızım yardımcı olabilecek var mı?

200-210 liraya kadar alabilirim. Eğer değerse biraz daha yukarı çıkabilirim.

Asus DSL-N16 ve Zyxel VMG3312-B10A v2 arasında gidip geliyorum.

Şaşırabiliyor sa olabilir de :)
    |
    |
    ThesadisT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: K4PTAN

Beyler bu gün belgelerim kargoyla ulaşmış henüz ellerine geçmedi herhalde. Dn turktelekom ekibi aramıştı kutuya kablo çekmek için. Çektilermi bilmiyorum inip bakmam lazım. Bu sabah arama geldi turknetten belgeleri gönderdiniz mi diye benden kargo takip no aldı. Giriş bilgileri henüz gelmedi ama bu gün veya yarın açılır diye düşünüyorum. Modem almadım henüz. Hattım 50 mbps destekliyormuş.

Modem için kararsızım yardımcı olabilecek var mı?

200-210 liraya kadar alabilirim. Eğer değerse biraz daha yukarı çıkabilirim.

Asus DSL-N16 ve Zyxel VMG3312-B10A v2 arasında gidip geliyorum.

O paraya zaten ancak onları alırsın dsl-n16 al pişman olanı görmedim. Bugün yada yarın hattın aktif olur. Sen git kablolara bak bence

HızlıCevap
Reklamlar
e-ticaret
haberler
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.