Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: webnettr Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.103
Cevap
232
Favori
710.938
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: lindeman

Şimdi canlı destekle görüşme yaptım.. Hattımı vdsl 50 mb destekliyor. Adsl yaptınız dedim vdsl geçiş yaptı..3 günde aktif olacakmış inş. destekliyordur..Birde abone olurken ek 50 gb kota vermişlerdi..Onu her ay mh tanımlatmak gerekiyormuş galiba..canlı destekle ek 50 gb tanımlaması yaptırdım..Yaptırmayanlar bi görüşsün..otomatik eklenmiyor galiba..

Ek 50 GB dilediğin zaman online işlemlerden alabiliyorsun. Gereklilik durumunda almanız için verilmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    123 Mesaj
    Bilmeyenler vardır belki :)
    |
    |

Son 1 haftadır şöyle bir sorunla karşılaşmaktayım
    internet bir kaç saniyeliğine adeta duruyor ya ping yükseliyor ya kopuyor ve aşırı can sıkmaya başladı ozellıkle online oyun oynadıgım için artık kanser olma noktasına geldim

müşteri hizmetlerini aradım ısrarla bir sorun yok diyorlar arıza kaydı bırakamıyorlar kardeşim bakın bir sorun var bu bariz belli diyorum bişey yapamayız diyorlar.yahu diyorum bakın sorun var yıllardır internet kullanıyorum bu normal degil yok efendim normal sizin internetiniz diyor :)

• Oynadıgım sorun kaynaklı olabilir diyeceksiniz, o anda internet sayfası açıyorum herhangi bir tane o da takılıyor böyle dönüyor dönüyor ama açmıyor

• Modemi yeni değiştirdim

• iç tesisatı yeni değiştirdim

• kullandıgım cihazda sorun olabilir derseniz telefon, tablettende denedim aynı

yani turknete geçin ama sorun yokmuş gibi davranacaksınız geçin :)

benim yorumum : herkese akk'siz hız verdiler altyapıları kaldırmadı diye düşünüyorum

• Yüzbaşı
    497 Mesaj

Bende de aynı sıkıntı var. Bugün BTK ya şikayetimi Türk Telekom için açtım. Beni aradılar şikayetinizi TurkNete yapacaksınız dediler kapattılar. Bende aynı şikayeti TurkNet için açtım bekliyorum bakalım.

|
    |
    qxtrml kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bugün aktivasyon tamamlandı, internetim adsl idi vdsl geçtim. Aynı kablo vs. devam ediyorum ama hala adsl aktif, 3 iş günü içerisinde vdsl aktif olacaktır dediler. Herhalde sinyal değişikliği falan gerekiyor, bir bilgisi olan var mı?

Orijinalden alıntı: realjackal

Bende de aynı sıkıntı var. Bugün BTK ya şikayetimi Türk Telekom için açtım. Beni aradılar şikayetinizi TurkNete yapacaksınız dediler kapattılar. Bende aynı şikayeti TurkNet için açtım bekliyorum bakalım.

Turknet in müşterisini mağdur etmek isteyeceğini düşünmüyorum ama taşeronluğun bedelini ödüyorlar bence.
    Bende yarın bir türk telekom ofisine gidip sabit telefon bağlatmak isteyeceğim , teknik altyapı olarak mümkün mü değil mi onu soracağım. Sonra da sizin yaptığınız gibi BTK ya şikayetimi oluştururum.
    |
    |
    cronaldo2

Banada pazartesi 2mbos hattiniz max alir dediler bugun 3e kadar gekneye basladi gene nete girer oldum 1.2mbpsnin uzerine cikamiyordu

|
    |
    Ozan Filik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski Kullanıcı Adı:
    cronaldo2

Evet poetlar vs degisiyor vdsl sinyali gonderilecek yeni porttan

|
    |
    Antocio kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Twitter turknetdestek sayfasından yazın.Vdslye daha çabuk geçersiniz.
    |
    |
    Antocio kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Superonline'dan Turknete geçiş yaptım. superonline'ı iptal ettirmedim. ekip ankastrede iki kablo bırakıp gitti. yeni kablolara bağlantı yaptığımda internet yok uyarısı alıyorum. ip alamıyormuş. eski superonline'a ait kabloya tekrar bağlandığımda internet geliyor. Türknet iç tesisatta sıkıntı olduğunu söylüyor ama öyle olsaydı superonline dan da internet alamazdım. Arıza kaydı bırakıyorum ama gelen giden yok ne yapılabilr?

Orijinalden alıntı: ersin584

Superonline'dan Turknete geçiş yaptım. superonline'ı iptal ettirmedim. ekip ankastrede iki kablo bırakıp gitti. yeni kablolara bağlantı yaptığımda internet yok uyarısı alıyorum. ip alamıyormuş. eski superonline'a ait kabloya tekrar bağlandığımda internet geliyor. Türknet iç tesisatta sıkıntı olduğunu söylüyor ama öyle olsaydı superonline dan da internet alamazdım. Arıza kaydı bırakıyorum ama gelen giden yok ne yapılabilr?

Modeminiz superonline aitse kullanıcı adını kendisi değiştiriyor olabilir. Onun dışında yapacağınız birşey yok.

63 Mesaj

Yok farklı bir asus modem aldım. supeonline adsl di. şimdi turknet vdsl kullanacağım.
    |
    |
    ThesadisT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2 ay sonra vodafone aboneliğim bitiyor, hangi ıss yi önerirsin hocam türknet düşünüyorumda son yorumları görünce soğudum?
    |
    |
    ThesadisT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Açtığım ağrıza kaydı için gelen telekom çalışanı bile ''senin hat nasıl bu kadar hızlı''diyorsa gerisini siz düşünün taahhüt yok ve bulunduğunuz yerdeki telekom çalışanları hayati önem arz ediyor..
    |
    |
    "Hz. Ebubekir (r.a) bir gün bir ceviz için kavga eden çocukların arasına girer. Durun, ben ikinize de pay edeyim der... Cevizi kırar içi boş çıkar. Mübarek çocuklara döner: "Biliyor musunuz" der... Uğruna dövüştüğünüz dünya bu işte..."
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

@ersin584 Bağlantınız aktif edildi ve hizmet alamıyorsanız. Arıza kaydı ile birlikte BTK ya da durumu bildiren bir şikayet kaydı bırakın. Her iki şikayette de aynı kablo üzerinden başka bir hizmeti denediğimde kullanabiliyorum yazmayı unutma. Tesisatına söyleyecek lafları kalmasın.

@JMaharaja Ben kendimde Turknet kullanıcısıyım ve bir sorun yaşamadım. Yaşamayan da bir sürü insan var. Kendiniz deneyip beğenmezseniz 14 güne kadar cayma hakkınız var. Ayrıca k.kartı ile otamatik ödeme talimatı verirseniz 34 güne para iadesi hakkınız var. Fiyat performans açısından rakipsiz durumda Turknet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThesadisT -- 12 Temmuz 2017; 6:16:51 >
    |
    |
    Bahsedilenler: ersin584 , JMaharaja
    310 Mesaj
    Benim iki sorum var ben ay basi itibari ile turknete gectim daha ay olmadi 62lira fatura geldi bu normal mi. diger sorum ise telefonu hic baglamadim online islemlerde telefon paketinde numara gozukmuyor zaten. gelen kablo dogrudan modeme bagli ben bunu spliter ile telefonada baglasam acaba numara gelir mi sisteme yoksa baglamadan da sizlerde numara gozukuyor mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Statist

Benim iki sorum var ben ay basi itibari ile turknete gectim daha ay olmadi 62lira fatura geldi bu normal mi. diger sorum ise telefonu hic baglamadim online islemlerde telefon paketinde numara gozukmuyor zaten. gelen kablo dogrudan modeme bagli ben bunu spliter ile telefonada baglasam acaba numara gelir mi sisteme yoksa baglamadan da sizlerde numara gozukuyor mu

Ön ödemeli olduğu için normal faturanız Temmuz ayını ödüyorsunuz öyle kullanıyorsunuz. Numara tahsisi yapılmamış olabilir ama siz yinede bir telefon ile deneyin kullanmak istiyorsanız eğer sorun varsa iletirsiniz Turknete.

2499 Mesaj
    Taahhutum bitince bu firmayi dusunuyorum.

|
    |
    Vodafone.Net bitince buna geçtim 20 gün sonra geçen Çarşamba internet koptu her gün arıyorum. Ekipleri yönlendireğiz diyorlar ama ne arayan var ne de soran, halen internet yok kesinlikle pişmanım, tavsiye etmem. Kullanamadıktan sonra ne yapayım verdikleri şeyleri.

Eski Kullanıcı Adı:
    cronaldo2

Turk telekoma iletiyorlar durumu onlarda kendinden almadigin icin pek aldirniyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cronaldo2 -- 12 Temmuz 2017; 1:41:1 >
    |
    |
    biryeregitmiyoruz2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
sohbet
Lastik Fiyatları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.