Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
710.915
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    1152 Mesaj
    TP-Link TD-W9970 alacaktım ama üst modeli olan Archer vr400 aldım 350 tl ye. Tercih sebebim wifi ac ve 5ghz dual band desteği. Cihaz performans olarak iyi, 5 ghz bağlantısının çekim gücü beklediğimden biraz düşük çıktı ama yine idare ediyor. Bilgisayarım 5 ghz desteklemiyordu ve bilgisayarın yeri sebebiyle 72 mpbs ile bağlanınca 65mbps olan internetin yarısını falan alabiliyordum. Wifi bant genişliğini 40 mhz yapınca düzeldi şimdi 135-150 mbps wifi hızı alıyorum.

Bir de bu cihaz çok ısınıyor, Archer vr400 kullanan var mı? w9970 de böyle ısınıyor mu ?
    |
    |

internet modem ayarlarını yapabilirmisiniz diye sordular. herhalde ekipten ekibe değişiyor bu kablo bırakıp gitme mevzusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: stophart

bugün Türk Telekom ekibi evin içine gelip normal internet gibi çekecekler di, bende eski adsl kablosu hazır diye onu ayarlayın dedim. hatta daha önce hiç bağladınız mı?

internet modem ayarlarını yapabilirmisiniz diye sordular. herhalde ekipten ekibe değişiyor bu kablo bırakıp gitme mevzusu

Anlaşmaları sadece ankastreye kadar getirilecek şekilde yapılmış. Ama inssn faktörü olan her yerde inisiyatif kullanılabilir. Size gelen ekipde inisiyatif kullanmış. Arada çıkıyor öyle insanlarda çoğu ise haber bile vermeden kabloyu çeker gider hırsız gibi.

|
    |
    225 Mesaj

sağolun hocam . bakayım
    |
    |
    ThesadisT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benim net gene aynı oldu ya

Aradım, hemen arıza kaydı oluşturalım dedi

Orda dur dedim arıza kaydı açma beni dinle, anlattım anlattım . Tamam dedi bişeyler yaptı gene olmadı .

Neyse faturasunu ödedim ayı dolsun kapattıracğım . Bu TürkNetten bi cacık olmaz .

Tek bldikleri şey sık sık kopmalarınız oluyor arıza kaydı açıyoruz . Ulan gelen adam hatta bişey yok diyor modemide değiştik, Evde yeni. Nerde abi bu sorun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTHUR. -- 13 Temmuz 2017; 19:38:27 >
    |
    |
    Bahsedilenler: ThesadisT

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

Bilmiyorum hocam kapatın gitsin olmuyorsa olmuyordur fazla zorlamaya gerek yok bence. Senin net akn siz olanmiydi?

|
    |
    ARTHUR. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2475 Mesaj

belki portunuzda sorun vardır hocam, son çare olarak port değişikliği talep edin, yapmazlar mı acaba.
    |
    |
    ARTHUR. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

8-10 senedir ttnet kullanıyorum bakalım gerçekten normal olan internet hattını batırıyor mu yoksa daha iyi mi hız verecek göreceğiz.
    |
    |
    Asus Z170 Pro Gaming || Intel i7 6700K @4.4 GHZ 1.2V || Noctua NH-D15 || Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB 2400MHZ || Samsung 850 Evo 500GB SSD || WD Blue 1 TB 7200 RPM || MSI GeForce GTX1080 Gaming X 8GB || Phanteks Enthoo Evolv Glass || EVGA GQ 750 Gold 80 PSU || Asus Rog Swift PG278QR 2K 165Hz G-Sync || Razer BlackWidow Chroma V2 || Logitech G502 || Logitech G633 || Corsair MM300 Mouse Pad || Samsung Galaxy S7 Edge
  • Yüzbaşı
    286 Mesaj

Bugün 3. Gorusmemde belge eksik dedi haydaaa.

3. Kez belge yolluyorum adamlara. Bu iş haftaya kaldı 1 hafta telefon kapalı kalacak. Annem parçalayacak beni.

Bu belgeyi de ilk kez görüyorum

|
    |
    ThesadisT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar ben TürkNete başvurmu yaptım. Evtaklar 2 günde ellerine ulaştı. aynı gün Türk telekom kabloyı apartman girişine kadar çekti. Aparyman bağlantısını TürkNet yapacak dedi.benkendim bağladım. türk nete bildirdim. aynı dakikalar içinde modem kullanıcı adım ve şifrem mesaj olarak bana ulaştı. Kurulum yaptım. ama internetim yoktu. destek hattını aradım. birlikte tekrar kurulum yaptık. internet gelmedi. Cuma günü arıza kaydı oluşturdu. 2 iş günü içinde arıza giderilecek dendi. bugün perşembe haken internetim yok.

Bu durum TürkNetten mi kaynaklı yoksa Türktelekomdan mı kaynaklı bilemedim.

Bende sabırla bekliyorum bu işin sonu nereye varacak diye.

Bu arada tanıdıklar aracılığı ile türktelekom arızaya bakan şeflerle itibata geçtik. Türktelekom olmadığı için birşey yapamayız demişler.Türk telekom olsaydı aynı saatte yapardık cevabını vermişer.ayrıca nereden bulaştınız bu türknete dediler.

bu durunu TürkNet çağrı merkezine aktardım. öncelik tanınacağını söylediler.

Hiç ümidim yok. bekliyorum. bakalım ne olacak.

Buarada İl olarak AYDIN merkezdeyim.

• Yüzbaşı
    480 Mesaj

Kabloyu siz hallediceksiniz

|
    |
    maksi09 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: nowo

Kabloyu siz hallediceksiniz

bugün üst kattaki komşuya türktelekom ekibi bağlantı yaptı. apartman girişindeki kutudan 2. kata dışarıdan kablo uzattı. modem bağlantısını yaptı. gitti.

Türktelekom bağlantı yapıyor mu?

Turk telekom vodafon turkcel falan kendisi baglio ama turknet size birakiyor.bi elektirikci cagirmaniz lazim.

|
    |
    Vodafonedan turknete gectim. Kullanici adi sifre gelir gelmez vodafonedan kalma kablo uzerinden baglanti saglandi hemen . 1 hafta kadar bu sekilde kullandim. Yaklasik 1 hafta sonra yani 2 gun once telekom ekibi gelip yeni kablo ucu cikartmis uzerine ismim ve telefonun numarasini yazip gitmisler. Bende mevcut baglantiyi iptal edip yeni kabloya gecis yaptim. Ne internet ne telefon hicbiri calismiyor. Tahsis edilen ev numarasini ariyorum cepten gecersiz numara diyor. Ariza kaydi biraktim cozuldu diye donus yaptilar. Baktim net yine yok eski kabloya gecis yaptim. Baglanti duzeldi hemen internette sikinti kalmadi ama ev telefonu hala yok. Benim anlamadigim nokta bana verilecek olan baglantinin hem telefon hem dsl sinyal tasimasi gerekmiyor mu? Net icin ayri telefon icin ayri kablo hic gormedim bu zamana kadar. Tahsis edilen portu mu aktiflestirmediler hala acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    AMD FX 8320 / ASUS M5A97 EVO R2.0 / 2x4 Kingston HyperX Genesis 1600 Mhz CL9 / XFX Rx470 BE / Seasonic M12II-620 watt evo/ Samsung 840 Pro 128 GB / Seagate ST1000DM003 1 TB / Corsair 400R / Samsung p2250 21.5"
  • Binbaşı
    1170 Mesaj
    Haziran 23 ten beri net yok ya arkadaş nerdeyse 1 ay oldu daha kullanamadan kapatalım mı arkadas ne kadar sorunlu bu Türk Telekom bu gelmiyor arkadas

|
    |

Hocam kötülemelerinin sebebi sizi vazgeçirip kendilerine almak ama yinede ortada sorun var siz doğru bağlantı yaptığınızdan emin misiniz? Türknet interneti aktif etmiş mi? Genelde bu gibi durumlarda ya yanlış kablo bağlanıyor yada telekomun çektiği kablo porta takılı olmuyor bunu kontrol edebilir misiniz?
    |
    |

benim bağlantı doğru. zaten 2 kablo var.

türktelokom santalden birşeyler eksik gibi geliyor.

bilemiyorum.

herşeyin bir sonu vardır. bakalım bunun sonu nasıl bitecek.

|
    |
    karaniler kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

@claswan Yaşanan sorunlar genelde bağlantı aşamasında oluyor. Sıkıntısız bir nakil olursa kullanım da problem çıkacağını sanmıyorum. Hayırlı olsun şimdiden.

@istceko Düzelecekse sorun değil de yine düzelmezse sen muhabbete bak o zaman O değil kaç senelik numaranı piç edecekler umarım çözülür.

@maksi09 Bu konuyu yada sözleşmeyi okusaydınız iç tesisatın kullanıcıya ait olduğunu bilirdiniz. Neyse bir şekil halledilmiş. Portuna sinyal verilmemiş olabilir. Twitter üzerinden irtibata geçin. Daha seri işlem yapılıyor.

@ReSpAwN_22 Yeni porta sinyal verilmemiş. Eski portundan internet nakil yapılmış. Büyük ihtimal yalın net kullanıyordun. Hat tesis etmeden internet nakil yapmışlar. Batırmışlar çözüm sürer gibime geliyor. En azından neti kullan.

@omris2013 Öncelikle geçmiş olsun. BTK ya şikayette bulunun. Hızlanmaları için artı bir etki yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThesadisT -- 14 Temmuz 2017; 7:37:17 >
    |
    |
    Bahsedilenler: istceko , ReSpAwN_22 , claswan , maksi09 , omris2013

• Yüzbaşı
    673 Mesaj
    Beyler biri gelmiş sabah binada başkasına hat bağlamış.yerde kablo parçaları var.benim hat calismiyor.gecen 2 ay öncede hat gitti 1ay gelmedi..sizce ne yapmış olabilirler..baktım yeni kablo bağlamışlar yeşil ve beyaz.ama hangi daireye bilmiyorum.bunu nereye şikayet edebilirim...sabah 4 te çalışan internet 7 de kalktım yok.ttnet veya başka bir internet sağlayıcı kafasına göre benim hattım yerine kendi musterisinin hattını bağlayabilir mi?

Bir de türk net sitesinden baktım da 75gb hız 150gb akn destekliyor görünüyor..önceden desteklemiyor diye yazı çıkıyordu..acaba bu hız için fiberemi geçmek lazım..ücret aynı tarifleri yükselt seçeneği var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalpsiz23 -- 14 Temmuz 2017; 8:25:40 >
    ALEXUS#2893
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: kalpsiz23

Beyler biri gelmiş sabah binada başkasına hat bağlamış.yerde kablo parçaları var.benim hat calismiyor.gecen 2 ay öncede hat gitti 1ay gelmedi..sizce ne yapmış olabilirler..baktım yeni kablo bağlamışlar yeşil ve beyaz.ama hangi daireye bilmiyorum.bunu nereye şikayet edebilirim...sabah 4 te çalışan internet 7 de kalktım yok.ttnet veya başka bir internet sağlayıcı kafasına göre benim hattım yerine kendi musterisinin hattını bağlayabilir mi?

Turk Telekoma şikayette bulunun kafasına göre kablolarım ile oynanmış diye. Siz portunuzu biliyor musunuz? Belki portları bile karıştırmış olabilirler. Kablo bırakma olayını Turknet yapıyor başka hangi firmada var bilmiyorum.

Reklamlar
sohbet
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Blogio
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.