Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
710.923
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    1898 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mertcan102

Arkadaşlar ping durumları nasıl ?

Benim bölgemde max 16 mbit veriliyor.Rainbow deneyen var ise yazabilir mi ?

Biz rainbowu 4 arkadaş oynuyoruz. 3 kişi Türknette 1 kişi Kablonette.

1. kişi - Türknet/Ankara = 85-105 arası
    2. kişi - Türknet/Giresun = 95-120 arası
    3. kişi - Türknet/Kastamonu = 95-125 arası
    4. kişi - Kablonet/İstanbul = 90-110 arası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2PÁC -- 26 Haziran 2017; 1:18:30 >
    |
    |

INTEL I7 4790K W/ H110i GTX -//- ASUS MAXIMUS VII FORMULA -//- CORSAIR VENGEANCE PRO 16GB -//- EVGA GTX 980 Ti K|NGP|N
    SAMSUNG 840 PRO 256GB SSD -//- SEAGATE 3TB BARRACUDA -//- COOLER MASTER HAF-X 942 -//- CORSAIR V2100 DOLBY 7.1 -//- SONY PS4
  • Teğmen
    118 Mesaj

Modem degerleriniz uygunsa dalgalanma olabiliyor. Bende yeni gecis yaptım turknet e , kablosuz 40 mbps hizi gormem biraz zaman almisti. Arada düsüyor hiz arada çıkıyor can sıkıcı biraz. Umarım böyle devam etmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    herakles24 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: madrush x

quote:

Orijinalden alıntı: nirvana08

Sonra sorun sıkıntı olunca türknet evin bütün hattını modemi yenilettirsin ekip göndermemek için bahaneler üretip dursun İnternete 6 ay 1yıl vereceğiniz parayı bunlara verin yine bir şeye yaramazsın ondan sonra kullanın bakayım sorun çıkana kadar müşteri hizmetleri de iyi interneti de zaten azcık bilen birisiyseniz çağrı merkezine laf anlatırken ya agresifleşiyor ya suratınıza kapatıyor Türknet kazansın da hizmet vererek kazansın rezil ederek değil. Memnun olan 3 olmayan 30 Türknet bu şekilde kazansa kazansa 85 milyonun 1 milyonunu belki kazanır

Moruk ayni konudayiz :) isin yoksa oyle ozet gecerekten yorumlara bakabilirsin

Senin evinin ic tesisati m.ö kalmaysa bi zahmet kalk degistir

Evin ic tesisati, apartman kutucuk yenilenmesi vs islerin max tutari 150,200 liradir ne 6 aylik parasindan bahsediyorsun?

Armut.com dan bu isi yapan tesisatcilari bulup konusabilirsin

Benim daha bugune kadar telefonu suratima kapatan ya da sinirlenen olmadi ha sikiysa olsun bakalim :)

Ama turktelekomda 'lag, ping sorunu bizi ilgilendirmiyor' cevaplari beni sinirlendiriyor ve tlfnu suratlarina kapatiyorum

Turktelekoma sirf taahhutsuz bi sey yaptiramamak bile basli basina tercih edilmemesinin sebebidir

87 LİRA VERİP TTNET 50MBPS 200GB AKK PAKETE GEÇİÇEM. Dediğiniz gibi 5 kişi memnun 25-30 kişi sorunum var diyor internette. Ama şu da var sorunu olmayan internette neden yazsın. Bilemiyorum gerçekten.
    Asus Z170 Pro Gaming || Intel i7 6700K @4.4 GHZ 1.2V || Noctua NH-D15 || Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB 2400MHZ || Samsung 850 Evo 500GB SSD || WD Blue 1 TB 7200 RPM || MSI GeForce GTX1080 Gaming X 8GB || Phanteks Enthoo Evolv Glass || EVGA GQ 750 Gold 80 PSU || Asus Rog Swift PG278QR 2K 165Hz G-Sync || Razer BlackWidow Chroma V2 || Logitech G502 || Logitech G633 || Corsair MM300 Mouse Pad || Samsung Galaxy S7 Edge

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

Burada 3-5 kişi yazıyor sorunu olmayan onlarda sırf insanlar yararlansın diye. Denemeden geçmek üzüntü verici ama yinede siz bilirsiniz. Dediğin gibi interneti olan adam işi gücü yok burayami yazacak hem sadece bura ile sınırlandırma kafanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThesadisT -- 26 Haziran 2017; 11:55:42 >
    |
    |
    claswan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    65 Mesaj

75 mbps lik paket tanımlanmıştır deniyo ama 16 mbpslik hız aldığımı turknetteki arkadaş da gördü teknik ekip bakacak diye kayıt açıldı siz de hat değerlerime bakar mısınız teşekkürler
    |
    |
    ThesadisT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Size zaten vdsl bağlanmamış hattınız ADSL2 olarak görünüyor, online işlemlerden destek kaydı oluşturun ve hattınızın vdsl olarak ayarlanmasını talep edin, vdsl olmadan 75 mbps hızı alamazsınız
    |
    |
    wondererer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hat değerlerin iyi 75mbps alabilir her halde 50 kesinde. Size adsl başlatmışlar büyük ihtimal vdsl port olmayabilir. Sürekli olarak bildirin durumu düzelir en geç 15 güne.

|
    |
    wondererer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    719 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cyber tech

quote:

Orijinalden alıntı: spookytr

Yazlığa bağlattırıp 3 ay sonra iptal etmenin bir sakıncası olur mu? Seneye zorluk çıkarırlar mı tekrar bağlatmak istediğimizde ?

İptal ettirmek istemiyorsanız her sene tekrar başvuru tekrar bağlantıyla uğraşmak istemiyorsanız ücretsiz dondurma işlemi de yaptırabilirsiniz.

İnternetimi bir süreliğine kullanmayacağım ne yapmalıyım?

İnternet hizmetinizi kullanmadığınız süre boyunca aboneliğiniz kapanmadan dilerseniz ücretsiz dondurma servisimizi kullanabilirsiniz.

Dilediğiniz zaman 0850 288 80 80 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak size özel müşteri temsilcinizden internet hizmetinizin dondurulmasını isteyebilirsiniz.

İnternet hizmetini dondurma sınırı varmı?

Bir yılda en fazla 180 gün ve yılda en fazla 2 kez internet hizmetinizi dondurma hakkınız bulunmaktadır.

çok teşekkürler haberim yoktu.
    |
    |

• Yüzbaşı
    807 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cyber tech

Size zaten vdsl bağlanmamış hattınız ADSL2 olarak görünüyor, online işlemlerden destek kaydı oluşturun ve hattınızın vdsl olarak ayarlanmasını talep edin, vdsl olmadan 75 mbps hızı alamazsınız

Bir soruda ben sorayım.Bu nakil işleminde adls2+ olarak tanımlıyorlar ya vdsl portuna geçirttirmek için aradığımızda boş port yok diye bir sorun çıkabilir mi?
    Merhaba arkadaşlar benim sorum ben türknet 16 mb a kadar 35 gb akk olan paketi kullanoyorum bu 75 mb a kadar olana geçmek için Müşteri hizmetlerini aradım vdsl modeminiz olması gerek dedi ben vdsl modem alırsam yeterli olur mu yoksa tekrar telekomdan vs gelip fiziksel müdahale ya pılacak mı? Bir de turkcell superonline vdsl modemi kullanabilirmiyim türknette kilit vs oluyor mu ucuz yollu buldum birtane tşk cevap için

Sıraya alıyorlar sizi port olmazsa port olduğunda geçiş yapılıyor.

|
    |
    09kezman09 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: aaykut422

Merhaba arkadaşlar benim sorum ben türknet 16 mb a kadar 35 gb akk olan paketi kullanoyorum bu 75 mb a kadar olana geçmek için Müşteri hizmetlerini aradım vdsl modeminiz olması gerek dedi ben vdsl modem alırsam yeterli olur mu yoksa tekrar telekomdan vs gelip fiziksel müdahale ya pılacak mı? Bir de turkcell superonline vdsl modemi kullanabilirmiyim türknette kilit vs oluyor mu ucuz yollu buldum birtane tşk cevap için

Altyapınız destekliyor ise geçebilirsiniz. Her hangi bir fiziksel müdahaleye gerek yok. Yalnızca modem gerekli. İkinci el bir modem alabilirsiniz. Turknet kilit koymaz. Superonline modem de kilit varsa modem üreticisi ile görüşerek kilidi kaldırabilirsiniz. Yada internette çeşitli yerlerde kilit kaldırma olayının anlatımı var.

|
    |
    807 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ThesadisT

Sıraya alıyorlar sizi port olmazsa port olduğunda geçiş yapılıyor.

Şansız bir insan olduğumdan kesin sıra bize geç gelir.O zamana kadar 16 mbit hızla idare edip paketimde 75 mbit olduğu için AKK den etkilenmeyip 16 mbit AKK siz gibi bir paket kullanmış olucaz mantıken bakarsak.Bu bile Türk Telekom'un vermiş olduğu 24 mbit 75 gb akk den iyidir
    |
    |

Evet turknet normalde sıraya alıyor sizi vdsl'e geçişiniz yapılana kadar adsl2 olarak hizmet alıyorsunuz, port sorunu telekom kaynaklı bir sorun, telekom başta turknet olmak üzere diğer iss'lere zorluk çıkarıyor port yok diyor vermek istemiyor aboneleri kendisine muhtaç etmek istiyor kendisinden hizmet almalarını istiyor yani pazardaki tekel gücünü kötüye kullanıyor sizin bu durumda da yapacağınız şey telekomu BTK'ya şikayet etmek olacaktır
    |
    |
    09kezman09 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

modemimide gidip aldım

hat değerlerim

aldığım hız 26-31 arası normalde altyapım 75 mbit destekliyor. sizce bunu mh hizmetlerine bildirsem hallederler mi ?
    |
    |

söyledi 48 saat sonra çözülür dedi şu anda aldığım en fazla hız 14 mhps adsl ve arkadaşlar turk netin adsl berbat habire bi kopma var umarım düzeltirler MH aramıyorum çünki en az 20 dk beklerim diye
    |
    |
    benim taahütdün dün bitti belgeleri falan önceden gönderip not düşmüştüm ayın 27 sinde aktif olsun diye ama ne ttnet internetim kesildi nede turknete bağlantım yapıldı bayram olduğu için mi böyle acaba. Anlamadığım nokta dün taahhütüm ttnetle bitti ama hala internete girebiliyorum turkneti arasam bugün geçiş sağlanır mı

Türktelekomun normal tarifesinden devam ediyorsun. Turknet nakil yapana kadar o şekil kalır. Callcenter üzerinden bilgi alın. Neden nakil yapılmadı diye.

|
    |
    Statist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
sohbet
Blogio
son dakika
üniversite
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.