Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.104
Cevap
232
Favori
711.128
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    1048 Mesaj
    TTnet beni hüsrana uğrattı altyapın 35mbps geçmez diyor bu yüzden 50mbps pakete geçemiyorum. Sonuç türknete geçeceğim.

TTNET aboneliğim 21/07/2017 de bitiyor. Türknete geçerken hangi adımları uygulamalıyım en hızlı ve en rahat olması açısından?

Bir de eğer hattım max 53mbps gözüküyor ama 50 versek çalışmaz dediler bu durumda ne olur? Benim isteğim 35-50mbps arası hız olsun ama akk sonrası 25'e düşsün sanki 75mbps kullanıyormuşum gibi.
    Asus Z170 Pro Gaming || Intel i7 6700K @4.4 GHZ 1.2V || Noctua NH-D15 || Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB 2400MHZ || Samsung 850 Evo 500GB SSD || WD Blue 1 TB 7200 RPM || MSI GeForce GTX1080 Gaming X 8GB || Phanteks Enthoo Evolv Glass || EVGA GQ 750 Gold 80 PSU || Asus Rog Swift PG278QR 2K 165Hz G-Sync || Razer BlackWidow Chroma V2 || Logitech G502 || Logitech G633 || Corsair MM300 Mouse Pad || Samsung Galaxy S7 Edge
  • Yüzbaşı
    520 Mesaj

Bu şekilde abonelik başlattım hocam. Evrakları da kargoya verdim. İnşallah kısa zamanda işlemler tamamlanır.

Yazlık ev için 3 aylık bağlattım. Bu sebeple hız olarak düşük olmasına razı oldum. Yine de 16 mbit verirlerse bana yeter. Ankara'nın merkez noktalarından birisindeyim. Turknet kalitesini göreceğiz bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ThesadisT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    konuda turknet yetkilisi var mı?

@TurkNetDestek kişisi yetkili iletişime geçebilirsiniz.

|
    |
    mysterious79 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1 Not

Ayin 15 inde Turkneti arayarak başvurunuzu yapın. Nakil işlemi gerçekleştireceğinizi belirtin. Evraklarınızın gitmesi vs. derken 1 hafta geçer. 35-50 arası hız alabilmeniz için 50 mbpse kadar hız tanımlanmalı. Şu an mevcut internetiniz varsa modem değerlerini yollarsanız değerlendirme yapabiliriz.

|
    |
    claswan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1048 Mesaj

50mb limit verirse o zaman 16mb olur akk değil mi? Ona da şükür ama akk 25 olsun istiyorum

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

24 mbps alamazsın zaten 24 alman için 51mbps olması lazım onun içinde 75 mbpse kadar tanımlı paket lazım. 50 mbpse kadar paket tanımlarlar sana 35-40 arası hız alırsın akn sonrası da 16 mbps olur. Bunlar tahmin turknetin sayfadan sorgulama yapın kaç gösteriyor altyapınızı.

|
    |
    claswan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    664 Mesaj

Bu arada benim gördüğüm @ThesadisT turknet yetkilisinden daha fazla konuya destek oluyor

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: ThesadisT , mysterious79 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1 Not

Eyvallah hocam. Dilimizin döndüğü kadar birşeyler demeye çalışıyoruz. Maksat arkadaşlar faydalansın. Memnun kaldığım ve bir çok kişinin de telekom taahhüt ve fiyatlarından şikayetçi olduğunu bildiğim için uğraşıyorum arkadaşlar da en iyi hizmeti en uygun fiyata ve taahhütsüz kullanabilsin diye.

|
    |
    chemsul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    161 Mesaj
    Bir turknet li olarak. Turknetin igrenc internet kalitesinden( kopmalar, dusuk hiz vs. ) cok rahatsizdim. Fakat bu aralar Tuknete bi seyler oluyo. Masallah deyin. Bi de 150 Akn yi 200 e mi cikarmislar ne. Hanimi aramislar o da tam anlamadim dedi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam merhabalar bizim modem asus dsl n14u. 1 ay oldu internet açılmadı. Ariza kaydı, arıza kaydı. Telefonu taktığımizda da misal kendi cep numaramı arıyorum ancak 0.01 0.02 diye zaman ilerliyor ancak telefon çalmıyor /arama gelmiyor.

Port mu yok, ne yapıyorlar bunlar, sorun ne? Bir şey de demiyorlar bekliyoruz düzelsin diye yok

Bir de bunu iptal ettirsek ve önerirsiniz aylık 70 tl civarlarına teşekkürler.

|
    |

34 günü geçirmeden iptal edin . Denemesi bedava kampanyasından yararlanmış iseniz faturanızı iade ederler. Yerinde inceleme yapmadan sorunun nereden kaynaklı olduğunu bilmek zor. Tarife işine gelince pek bilmiyorum hangisi uygun bu aralar. Araştırmak lazım isteklerini hangisi karşılar bilemem. Vodafone net superonline doping bak hepsine.

Modem üzerinde dsl ışığı sürekli yanıyorsa sinyal var demektir. Modem üzerindeki ışıkları kontrol edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThesadisT -- 29 Haziran 2017; 1:16:26 >
    |
    |
    fat1h_arslan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    461 Mesaj
    22 gündür nakil bekliyom beceriksiz firma sakın bulaşmayın hüsran olursunuz demedi demeyin

|
    |
    arkadaşımın turk.net aboneliğini adres değişikliğine başvurarak yeni taşındığımız yere aldırmak istedik. 11 haziran da başvuru alındı. Sonra yeni numara tahsis edilmesi gerektiğini söylediler. Tüm bunlar 7 işgünü sürer dediler. Ve şu an 29 haziran olmasına rağmen hala evde internet yok. Neredeyse 1 aydır internetsizim. Cep telefonunun netini kullandığımdan dolayı 30 tl olan faturam ek paketlerle 60 tl oldu. Yani zarara girdim. Turk.net i arkadaşlarıma önermiştim hep ama kendim hiç kullanmadım daha önce. Cidden bu kadar bekletmemesi gerekiyordu.

Instagram dan yazdım gsm no istediler geri dönüş olmadı. Sanırım sadece dışarıdan okuyan kişi vaayy be ilgileniyorlar desin diye yazıyorlar. Telefonla aradım kaç kere ve durmadan ben mail atiyorum islem hızlandırılması için dendi ama gel gelelim hala ortada internet yok.

Kısacası henüz bağlatmadan pişman oldum ama bu kadar bekledim bağlansın, hız değerleri iyiyse sorun yok. O da kötüyse kan emici türk telekom superonline tarife tekliflerine açığım.

1 Not

Boşuna uğraşmışsınız iptal ettirip yeni abonelik yapsaydınız işlemleriniz daha hızlı olurdu. Neyse olmuş bir kere twitter ve callcenter üzerinden biraz daha sıkıştırın.

|
    |
    Marvin the P.A kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2124 Mesaj
    Arkadaşlar lütfen acil cevap. Türk telekom ile 24 mbps 75 gb akk 60 tlden kullanıyorum. 1 ay sonra taahütüm bitecek ve türk nete geçeyim dedim. Türk net sitesinde adresim için maksimum alabildiğim hıza baktığımda 75 mbit yazıyor. Ama ben bizim mahallede fiber yok diye biliyorum. Sitedeki bilgi kesin doğru mudur? 75 diye alıp 25 kullanmayalım sonra?

Yanlışlık olabilir. Telekom altyapısı kullandığından en doğru bilgi için Telekoma sorabilirsiniz.

|
    |
    Bahsedilenler: Zeljko Obradovic

• Yarbay
    3586 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zeljko Obradovic

Arkadaşlar lütfen acil cevap. Türk telekom ile 24 mbps 75 gb akk 60 tlden kullanıyorum. 1 ay sonra taahütüm bitecek ve türk nete geçeyim dedim. Türk net sitesinde adresim için maksimum alabildiğim hıza baktığımda 75 mbit yazıyor. Ama ben bizim mahallede fiber yok diye biliyorum. Sitedeki bilgi kesin doğru mudur? 75 diye alıp 25 kullanmayalım sonra?

tt ye sorun ama fttc veya fttb tipi fiber olabilir. benim binamda fttb var bende de 75 mbps çıkıyor ve bunu tt ye doğrulattım 90 a kadar yolu var dedi :)
    |
    |

Şöyle söylim sana altyapının desteklediği maksimum hızı alcaksın. Orada gördüğün değerler doğru olmakla beraber port olayına takılma olabilir. Bütün Internet sağlayıcıları aynı port sorgulama havuzunu kullandığından biri diğerinden daha önce aynı portu rezerve etmiş olabiliyor ve bu anlık değişim sistemde görülmüyor. Ama her halükarda ttnetten aldığın değerleri zaten alacaksın ve taahhüt olmayacak ayrıca akn de 2 katına çıkacak.

|
    |
    Zeljko Obradovic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1 Not

Her yerde telekom altyapısını kullanmıyor. En son bilgilerde 1 milyon haneyi kapsayacak kadar santral de kendi altyapısı varolduğu biliniyor. Her geçen günde santral sayısı artıyor.

|
    |
    C Vitamine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
üniversite
haberler
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,483
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.