Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
710.932
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    529 Mesaj

Hocam benim hat fiber hattı. Galiba fiber olduğu için veriyorlar başka bir modemim vardı bu işe yaramaz dedi adam. Sıkıntı çıkacağını sanmıyorum sadece modemi teslim etmezsen 300 lira cezası var dedi gelen kişi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kasvet-efza kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İyiymiş o halde, ama malum tt olunca insan acaba mi demekten kendini alamıyor

|
    |
    V-for-vandetta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen hocam bunların işi hiç belli olmaz :-)

|
    |
    kasvet-efza kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam ping değerleri nasıl online oyunlarınız etkiliyor mu?
    |
    |
    twofunn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

AMD Ryzen R5 1600 @4.1GHz 1.416v ~ @3.925GHz 1.232v || MSI B350M Pro-VD Plus || AMD Sapphire R9 280 @1125 | 1500MHz || ARCTIC Liquid Freezer 240 Cpu Cooler || Crucial Ballistix Tactical 3000 MHz 16 GB DDR4 || EVGA SuperNOVA G2 750w || Deep Cool Kendomen Red || PHILIPS 23" 234E5QSB/01 LED IPS || Xbox 360 Wireless Controller || Logitech G502 RGB & G633 & G710 & F710 Wireless Controller

• Yüzbaşı
    776 Mesaj

Yinede keşke almasaydınız. Turktelekom'un böyle bir süreci yok çünkü. İnsan garipsiyor.
    |
    |
    V-for-vandetta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    yukarıda @alperenxx arkadaşında dediği gibi artık taahhütlü müşterilerde bu kampanyadan faydalanabiliyor. 150gb 59,99 200gb 69,90
    |
    |
    Banka kartını kabul etmiyorlar. Herkes kredi kartı mı kullanıyor arkadaş, ne saçma şey.
    Kampanya güzel ama bu tarz saçmalıklarla ancak bir yere kadar ilerleyebilirler.
    |
    |
    Türk Telekom gelip neti bağladı adamlar daha kullanıcı adı şifre vermedi

• Binbaşı
    1455 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hero0

Türk Telekom gelip neti bağladı adamlar daha kullanıcı adı şifre vermedi

kullanıcı adı sıfreyı ttnet mh lerını arayıp sıfre ıslemlerı menusunden outo cebıne mesaj olarak gelır...zaten aktıvasyon tamamlanınca yıne gelecek cebe...
    |
    |

Orijinalden alıntı: senersen

kargo anlaşması var mı bunların ? hiç bir şey belirtilmemiş

sadece onlar gonderırse gıdıp gelıs 29 tl kargo hızmetı alıyorlar..
    onun dısında anlasması yok...ıstedıgın ozel kargo fırması ıle gonder ....(zaten sadece evrak oldugu ıcın 10-12 tl gibi tutar)
    fakat ptt kargo gec gıdıyormus gonderenler o sekıl dedı

mng ile yolladım 14,60 tl tuttu çok ayarsızlar bi anlaşma yapar insan 4,90 tl ye bi koli taşıyorlar
    |
    |
    frantic2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1455 Mesaj
    kargoların ne yaptıklarını hıc anlamıs dıılım..

bazen acayıp rakamlar cıkarıyorlar..
    bakıyorsun kocaman kolı gelıyor 10 kg ,,anlasmalı 10 tl ye..
    bazen 1 evrak gonderıyorsun var yok agırlıgı bıle ..oda 10 tl..

bazen bakıyorsun ufacık paket 25 tl ıstıyorlar ..:))

ben bır zaman uydu cıhazı gonderdım 23 tl ıstedıler 3 ay oncesı dedım kalsın o zaman vazgectım ,,sonra dedıler mesaj gelmese olurmu sıze mesajla ısım yok zaten webten ınternetten kontrol ederım...15,50 tl dustuler..-_-

su an en ucuz kargoda anlasmasız olarak ptt kargo var ...gecen gun bır cep telefon gonderdım il içi ptt 6 tl aldı...
    forumdada bazı arkadaslar yazmıs turknetın oldugu yere her zaman ptt kargo dagıtımı yokmus onun ıcın bende ozel kargo ıle gonderdım...
    anlasmalı olunca normal kargolarda aynı fıyata gelıyorda anlasması olursa...
    dıkkat etmek lazım her zaman yok bazen bır aldıgından fazlasını kargo cıkabılıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frantic2 -- 14 Nisan 2016; 16:11:39 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    529 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

Hizmeti Turk.net'ten alıyoruz ama bağlantıyı Turk Telekom gelip yapıyor ve üstüne bir de abonelik süresince ücretsiz modem mi veriyor?

Hocam sadece benle bir arkadaşa modem verdiler normalde vermiyorlar. Büyük ihtimalle fiber hattı olanlara modem veriliyor. Neden verdiklerini çözmüş değiliz

|

Online bi tek cs 1.6 oynuyorum. Kpss hazırlandığımdan vakit bulamıyorum. Artık iyice bunalınca oyun oynayabiliyorum. Onda da kasma falan hiç olmuyor. Su gibi oynuyorum sıkıntısız. Speed test sitesinden baktım şimdi 38 ms yazıyor ping değerinde.
    |
    |
    Mr.ED kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: bartlebyandco

beyler internetten yapılan basvuru nasıl iptal ediliyor. kredi kartı bilgileri verildi ama evraklar gönderilmedi.
    ne yapmak lazım para çekerler mi şimdi?
    basvuru bugun oglen yapıldı.

Hocam kredi karti konusunda bunlardan bende cekiniyorum. Acaba forumda sorun yasayan varmi?

Kuzenim bunlarin mh sinde caliati. Bir adamin kartindan cok fazla para cekilmis demisti. O yuzden vermek

|
    |

Orijinalden alıntı: V-for-vandetta

quote:

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

Hizmeti Turk.net'ten alıyoruz ama bağlantıyı Turk Telekom gelip yapıyor ve üstüne bir de abonelik süresince ücretsiz modem mi veriyor?

Hocam sadece benle bir arkadaşa modem verdiler normalde vermiyorlar. Büyük ihtimalle fiber hattı olanlara modem veriliyor. Neden verdiklerini çözmüş değiliz

Ont cihazi o fiber kıldaki sinyali kullanabileceğiniz şekle sokuyor

|
    |

• Onbaşı
    35 Mesaj
    Bu firmadan uzak durulması gerek diye düşünüyorum ;

28 Martta evraklarım ellerine geçmesine rağmen 13 nisana kadar adsl bağlantımı sağlayamadılar yaklaşık 20 kez aradım ve her defasında en kısa süre içerisinde bağlanacak diyerek oyaladılar ve sonunda dayanamadım iptal ettirdim
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
üniversite
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Blogio
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.