Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.007
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hala mevcut müşteriler yararlanamıyor mu ya 50gb kotada takıldık kaldık ayın 15i oldu bitti. 150 olsa rahatlayacam.
  • Dr. X kullanıcısına yanıt
    Turk telekom diger iss lerin islemlerine öncelik vermektense tabiki kendi potfoyune öncelik tanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • V-for-vandetta kullanıcısına yanıt
    Binada fiber altyapi var diye dediler baglantim yapilmadi henuz baska bi bilgim yok maalesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 nisan çarşamba mng kargo ile hızlı gönderim ile evrak gönderdim
    7 nisan perşembe hobim e ulaştı
    8 nisan cuma arayıp onay aldılar
    12 nisan salı akşam 20:40 ta superonline internetimi kesti
    13 nisan çarşamba 09:00 da turk.net mesaj ile kullanıcı adı ve şifremi verdi.
    modemi resetleyip yeni şifreyi girdim
    8mb hız ile sabit 900kb indirme hızım vardı şimdi 0,9 ile 1,7 arasında oynak. aynı para, hiç yorulmadım eve kimse gelmedi veya beni rahatsız etmediler. ortalama hızım arttı kotam arttı üstüne artık ev telefonumu da kullanabileceğim. ben memenunum kısaca
  • Kredi kartı şart. Olmazsa olmaz. Bu paket haricinde ürünleri yok. Bana kart bilgilerinizi görmüyoruz diyor. Güldüm. Sanalkart açıp kapatmak zor değil ancak ne gerek var dayatmaya. Ben prensip olarak kart bilgilerini kayıt eden kurumlar ile çalışmıyorum. Ağustos ayında btk akk konusunu tekrar ele alacak. Muhtemelen 150 gb olacak. Kredi kartı sorun değilse değerlendirilebilir.

• Tasarruf edelim derken ttnetten 700 tl ceza cikti. Hat ablamin ustune kesinlikle taahutu uzatmadim diyor ama sistemde uzatti gozuluyormus. İtiraz etse cozulur mu?

• Revenge® kullanıcısına yanıt
    Taahhüt vererek geçiyorsunuz. Mh'yi arayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    araştırmadan geçtin herhal işin zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperenxx

Taahhüt vererek geçiyorsunuz. Mh'yi arayın.

Zaten taahhütlüyüz bu yılın temmuzuna kadar hocam, ne kadarlık bir taahhüt isteniyor?
  • Revenge® kullanıcısına yanıt
    Baştan 2 yıllık sanırım. Babam öyle söyledi. bizim 4 ay olduğu için taahhütten, geçtik ama sizin az kalmış. Ama bi arayıp sorun isterseniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperenxx

Baştan 2 yıllık sanırım. Babam öyle söyledi. bizim 4 ay olduğu için taahhütten, geçtik ama sizin az kalmış. Ama bi arayıp sorun isterseniz.

Yani 3 ay falan kaldı hocam, 3 ay için yeniden 2 yıllık taahhüt pek mantıklı gelmiyor. Teşekkürler bilgi için, arayayım bir ara
    Bu nasıl bir kan gemicilik ? Nasıl 700 lira ceza kestiler hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: brktmr

Taahutu bozmusuz. Ama taahhut bitmisti. Kendileri uzatmislar

Kendileri nasıl istiyorlar arkadaş. İyice cirkeflesmeye başladılar. İtiraz edin. Bi dk bile durmayin o firmada. Ben bütün bagimi kestim zaten. Herkese de aynısını oneriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

Orijinalden alıntı: brktmr

Taahutu bozmusuz. Ama taahhut bitmisti. Kendileri uzatmislar

Kendileri tek tarafli taahhüt uzatamaz. Sizden muhakkak bir yerde onay almışlardır. Hiz yukseltme, kota artirma, indirim, tivibu vs. teklifleriyle taahhüt uzatma onayını da almışlardır. Ne zaman hangi şart altında taahhütü yenilemisler onun detayını öğrenin musteri hizmetlerinden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasvet-efza -- 17 Nisan 2016; 18:24:16 >
  • Ben de sabit hattımla birlikte internetimi taşıdım. 16.04.2016 Cts günü onay için aradılar. İlk iş gününde hat taşınmış oldu. 3-4 saat civarında internet gitti. Ancak sabit hattı ilginçtir taşıyamamışlar. MH "sabit hattınız taşınmış ancak aktif olmamış" dedi. Hani sabit hat ve internet aynı anda aktif oluyordu?

Speedtest sonucu:
  • fireforge35 F kullanıcısına yanıt
    Normalde öyle olmasi gerekli hocam

• 16 Mbit bekliyordum, şu an alabildiğim maximum hız 8 Mbit.
    Müşteri Hizmetlerini aradım, sokakta ki hat değerleri 8 Mbit e kadar destekilyor fazlası olursa internete bağlanamazsınız v.s. diye bir şeyler anlattı.

Doğru mudur, yapmam gereken bir şey var mı arkadaşlar?
  • W.Amadeus kullanıcısına yanıt
    Hızı 16mbit yapın deneyeyim de.kopma olursa düşürtürsün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • modem degerlerınız nedır....
    snr v.s ?

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.