Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
710.900
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    776 Mesaj

TTNET'in vermesi zor. Sıfırdan abonelik için bunu açarsa tüm mevcut müşterilerde bende geçmek istiyorum diyecek. Yapamazlar! beklemeyin.

Vodafone net den bekliyorum ben.
    |
    |
    Prof.Matematik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynı sorun bende de var. Turk Telekomdayken böyle bir sorun olmuyordu. Fiyat ve Paket güzel ama hizmet Turk Telekom kadar iyi değil.
    |
    |
    PostaGüvercini kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende Turknet e geçtim. Geçtiğimden beri hiç memnun değilim. Sürekli kopmalar yaşıyorum. Müşteri hizmetleriyle görüştüğümde hızımı 12 mbit e indirdiler düzelir belki diye ama düzelmedi.

12 Mbit hızı sadece speedtest de birkaç saniyeliğine görüyorum. Herhangi bir dosya indirdiğimde 150-200 kbit/sn görüyorum.(birçok kaynaktan farklı dosyalar denedim ama hep aynı hız) Daha üstünü hiç görmedim.

Arayıp görüştüğümde ise bana tahattüt edilen hızın apartman kutusuna kadar sağlandığını gerisinin onların sorumluluğu olmadığını ifade ediyorlar. Bu durumu aşan birileri varsa yardımcı olabilirler mi acaba ?
    |
    |
    WinstonCode kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    887 Mesaj

Aktarilan bilgi dogru hangi iss olursa olsun binada bulunan kutuya kadar olan kisimla ilgilenir gerisini iç tesisata yani size bırakırlar. Daha onceki iss de ne kadar hız alıyordunuz o degerlere ayarlatilmasini sağlayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    yusuforhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    48 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

Taahhüt bitince 85 lira fatura geldi ttnette, hemen başvurdum, çıktıları alıp göndermesi kaldı. Muhtemelen ararlar eğer 55 liraya bin dk telefon, 150 akn, 16mb internet verirlerse bir de taahhüt almazlarsa ttnette kalabilecegimi söylerim. Olmadı müthiş fırsattan istifade etmeye başlarim. Ne kablo net var ne fiber net var mecbuur

Merhaba, aynen bende sizin durumunuzdaydım. Ttnet' in 16mb 100gb AKK paketini kullanıyordum ve 80 küsür lira ödüyordum, müşteri hizmetlerini arayıp akk daha yüksek ve hız olarak daha tatmin edici bir teklifiniz var mı diye sordum bana hiperneti önerdiler aylık 88 TL ye 35mb ve 200gb akk bir paket ve taahhüt istediler.
    Fiber yada kablo net altyapımız olmadığı için dün internet üzerinden Turk net aboneliğimi yaptım bugün evrakları gönderdim, hizmet almaya başladığımda yorumları tekrardan yazarım. Forumda daha önceki sayfalarda görmüştüm ama hatırlatma amaçlı yazmak istiyorum, eğer akk yeterli gelmezse 69,90 TL ye 200gb akk paketi olduğunu müşteri hizmetlerinden dün teyit ettim. İstediğimiz zaman bu pakete geçiş yapabiliyormuşuz.
    |
    |

• Yarbay
    2093 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

Bu konu ile ilgili müşteri hizmetlerine mail attım. Sonuçta hatalı bir bilgi düzeltilsin ;)

Merhaba bugün sabah eve geldiler turktelekomdan, sonra bağlantınız 1 saat içinde açılır diyip gittiler. Hala ttnetten bağlanıyorum. Sorun ne olabilir?
    bende sıfır baglantı alacaktım ttnet ve turknete sordugumda mh lerıne telefona adrese ınternet ve telefon altyapı yok dedıler..ne garıp dedım tv her yere ısık hızında fıber bız normalını bıle alamıyoruz...işin garıbı telekomun dıregı evın dıbınde karsı evde ınternet kullanlar var eskıdende teefon vardı gecen yıl ıptal oldudu...
    normal bayıler bısı yapamıyordu..sonra bir ılceden telekom mudurluge yolum dustu dedım net baglatacam baktılar altyapı ınternet yok..dedım vs. v.s karsı evde var bıze neden yok bende dedım karsı komsunun adresını verıp alırım alabılırmıyım..nedenını ogrenmek ıstıyorum dedım genel mudurlukten sonra karsı ılcedekı mudurluge yazdılar yarım saat sonra cevap geldı...adres tanımlanması yapılmamıs telekomdan evın onun ıcın net verılemıyor dedıler..mudurlukten adresı gırdıler sonra ıstedıgınınız zaman alabılırsınız dedıler..bende sonra bakayım dedım gıtım..sonra her yere sordugumda adrese ınternet verılebılıyor....
    sonra bana tahadutsuz 1 yıl 3 ay gıbı kullanacagım ıcın turknet ıstedıgın zaman cık uygun geldı.....
    gonderdım gerekenlerı cuma telekom bagladı pazartesı acıldı kullanıma -_- 16384 tanımlama yapılmıs modeme gelen sınyal
    o gun bugundur kullanırım 25 mart ıtıbarı ıle acılıs yapmıslar..ay sonu ıtıbarı ıle 13,5 tl cekmısler kartttan....ayın 4 de tekrar aylık pesın 59,99 cektıler...calısma sıstemlerı aylık pesın :((...aktıvasyon ucretı yok hedıye mıs....
    sonucta telekom altyapıyı kullanıyor cogu yerde hepsi....
    su an mennunum sorun yok..
    |
    |

• Yüzbaşı
    702 Mesaj
    59,99 un haricinde bi şey ödüyormuyuz aylık modem almasak. ?
    |
    |
  • Binbaşı
    1455 Mesaj
    hayır ödenmıyor.
    internet 150 GB AKN+telefon 1000 dak toplamda her ay 59,99 tl..
    |
    |

Orijinalden alıntı: A.S.A.P

Yav nisan faturası neden çekilmedi hala

benım karttan cektıler 4 u gıbı fakat dedım faturam nerde gelmedı ..15 den sonra kesılecek dedı...
    1 aylık pesın alıyorlar.....:((kullanmadan öde sıstemı -_-

|
    |

İşte sorun orda ücret çekilmedi fatura felan da yok. Sonra vay efendim geç yatırdınız geç çekildi diyip ekstra para ekleyecekler.

|
    |
    frantic2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

1 saat içinde açılmaz dostum. Hat ve internetin bğalanması beklenir. Her ikisi içinde yasal süre 48 saat maximum tabi maximum süre olduğu için daha erkende olabilir. Kısa sürede aktif olacaktır.
    |
    |
    dtsaykopat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

tabiki geçebiliyor. isterse +10 TL fark ile 200 AKN li paket sadece mevcut müşteriler içinde açık
    |
    |
    Dr. X kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Fatura kesimi ve ödeme konusunda çok acemi çalışıyor turknet.yarım fatura ödendikten sonra şikayetimle ödendi gözüktü şimdi yine öde seçeneği var.arayıp sordum ödenmiş gözüküyor diyorlar.
    60tl lik nisan faturası 21i son ödeme.ön ödemeli diye birşey olamaz. Kart limitini ayarlayıp erken ödemenin önüne geçebilirsiniz. Bu arada fatura gelmedi diye aradım 2 fatura için.yolda diyorlar ama 20 gündür ne ilk ödemenin nede nisan faturası gelmiş değil.ptt bu kadar yavaş değil boluda.
    İşin özeti bariz beceriksizlikler ve ödemeyi erken tahsilat gibi sorunlar var.ama tolare edilebilir şeyler.hizmet ve internet noktasında ben sorun yaşamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Telekom 19 adlı bir firma. Çorum-Amasya çevresinde çalışıyor ancak İstanbul'da var mıdır pek bilgim yok açıkçası. Epeydir kullanıyorum herhangi bir sıkıntı da yok çok şükür.
    |
    |
    tnakresss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: twofunn

Telekom 19 adlı bir firma. Çorum-Amasya çevresinde çalışıyor ancak İstanbul'da var mıdır pek bilgim yok açıkçası. Epeydir kullanıyorum herhangi bir sıkıntı da yok çok şükür.

Firmayı aradım hizmetleri sadece çorum merkez ile sınırlıymış
    |
    |
Reklamlar
sohbet
Lastik Fiyatları
haberler
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.