Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (587. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.018
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    16 mbps adsl hizmeti alabilirsiniz her halde. Emin değilim 24 mbps bir paket verirlermi size.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bıyıklı. kullanıcısına yanıt
    24mbps ve üzeri hızları alabilmek için VDSL modeme ihtiyacınız var. Kullandığınız modem ADSL2+ destekli. Teknik olarak ADSL2+ 24 mbps destekliyor. Fakat 24mbps ADSL paketi yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kredi kartı zorunluluğu yok ben arayıp sormuştum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfırdan hat açtırdım. 6sında modem şifresi gönderildi. modeme girdiğimde dsl sinyali ve telefon çevir sesi yoktu. Arıza kaydı aldılar. 13 ünde arıza giderildi dediler. Tekrar denedim şimdi dsl ışığı yanıyor. ulaşılabilir hız görülüyor. ama modem ip alamıyor. internet ışığı yanmıyor. iki farklı modemle denedim. arayıp kullanıcı adı ve şifreyi doğrulattım. yine arıza kaydı aldılar. böyle sorunu olan var mı ne zamana düzeltirler? fatura yazmaya devam ediyor daha kullanamadık

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf1478

Kredi kartı zorunluluğu yok ben arayıp sormuştum :)

İlk ay bedava kampanyası varken kredi kartı zorunluluğu vardı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

Orijinalden alıntı: yusuf1478

Kredi kartı zorunluluğu yok ben arayıp sormuştum :)

İlk ay bedava kampanyası varken kredi kartı zorunluluğu vardı

o kampanya halen var ben yararlandım. kredi kartı vermem derseniz yararlanamassınız tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

Orijinalden alıntı: camsil

Arkadaşlar Türknet upload hızını neden arttırmıyor ???müşteri hizmetlerini aradım ancak 2 mb den fazla veremiyoruz dediler

Bana yanlışlıkla 4mbit verdiler sonra 2 düşürdüler 4 dü neden düşürdünüz dedim sizin hattınız bunu destekliyor falan filan dediler çokta üstelemedim

hocam parasıyla alayım diyorum yok yani hiç bir türlü olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThesadisT

Dilerseniz ordan da cat6 çekebilirsiniz dediğim gibi tamamen size kalmış. Ama çok yüksek hızda internet kullanmadığımız için gereksiz olur. Normal telefon kablosu kullanın hes marka olabilir. Diğerlerine göre pahalıdır ama iyidir.

Hocam 9.kata kablo çekmek için elektrikçi yi çağıracaz sizce ne kadar tutar?

• quote:

Orijinalden alıntı: BarbaraPalvin

quote:

Orijinalden alıntı: ThesadisT

Dilerseniz ordan da cat6 çekebilirsiniz dediğim gibi tamamen size kalmış. Ama çok yüksek hızda internet kullanmadığımız için gereksiz olur. Normal telefon kablosu kullanın hes marka olabilir. Diğerlerine göre pahalıdır ama iyidir.

Hocam 9.kata kablo çekmek için elektrikçi yi çağıracaz sizce ne kadar tutar?

hocam hangi hıza kadar normal telefon kablosu sorun çıkarmaz
  • Merhaba

Kullanıcı adı Ve şifrem 4 gün önce oluştu bugün modemi taktım (zte 168N).Dsl ışığı yeşil yanıyor ama internet ışığı kırmızı yanıyor.Artı tahsis edilen sabit numaraya dışarıdan arama geliyor ama arama yapmak istediğimde eksik evraklarınızı tamamlamanız gereklidir uyarısı alıyorum,halbuki katiyen eksik belge yok müşteri hizmetlerini arayıp teyit de ettim.Bütün ayarları doğru bir şekilde yaptım.Lakin aklıma takılan bir nokta var.2-3 gün önce bunlar gelip bi turuncu beyaz kablonun ucuna kağıt yapıştırıp gitmişler.Ama bizim evde daha önceden Türk Telekom hattı kullanıldı yani bağlantı var,bu kabloları acaba eve gelen telefon hattına mı bağlamak gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

24mbps ve üzeri hızları alabilmek için VDSL modeme ihtiyacınız var. Kullandığınız modem ADSL2+ destekli. Teknik olarak ADSL2+ 24 mbps destekliyor. Fakat 24mbps ADSL paketi yok.

Benimde modem adsl2+ destekliyor. 24mbps istesem vermez mi türknet?

@kacanga
    Adsl için telefon kablosu çekerler sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BarbaraPalvin -- 14 Haziran 2017; 12:11:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: szymek61

Merhaba

Kullanıcı adı Ve şifrem 4 gün önce oluştu bugün modemi taktım (zte 168N).Dsl ışığı yeşil yanıyor ama internet ışığı kırmızı yanıyor.Artı tahsis edilen sabit numaraya dışarıdan arama geliyor ama arama yapmak istediğimde eksik evraklarınızı tamamlamanız gereklidir uyarısı alıyorum,halbuki katiyen eksik belge yok müşteri hizmetlerini arayıp teyit de ettim.Bütün ayarları doğru bir şekilde yaptım.Lakin aklıma takılan bir nokta var.2-3 gün önce bunlar gelip bi turuncu beyaz kablonun ucuna kağıt yapıştırıp gitmişler.Ama bizim evde daha önceden Türk Telekom hattı kullanıldı yani bağlantı var,bu kabloları acaba eve gelen telefon hattına mı bağlamak gerekiyor?

benim de anladığım bi konu değil ama öyle yapılması gerekiyormuş daha önce arkadaşların yazdıklarına göre. bilen bi arkadaş dah detaylı cevap veriri.

• BarbaraPalvin kullanıcısına yanıt
    ADSL üzerinden Türkiye de 24mbps verilmiyor. En fazla 16mbps veriyor. Üzerindeki hızlar VDSL ile veriliyor.

• szymek61 S kullanıcısına yanıt
    Mevcut abonelik ile geçiş mı yaptınız? Yoksa sıfırdan hat mı açtırdınız?

• quote:

ADSL üzerinden Türkiye de 24mbps verilmiyor. En fazla 16mbps veriyor. Üzerindeki hızlar VDSL ile veriliyor.

Saolun hocam birkaç ay 16mbps idare edecez artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: BarbaraPalvin

quote:

Benimde modem adsl2+ destekliyor. 24mbps istesem vermez mi türknet?

@kacanga
    Adsl için telefon kablosu çekerler sanırım.

hocam şimdi bizim evde telefon hattı duvar içinden gelen kablo var. 4-5 sene önce bu hat üzerinden adsl kullandım. şimdi turknet vdsl basvurusu yaptım.75mpbs destekliyormuş hat. bu mevcut telefon hattı bunun için yeterli olmaz mı yani?

• İnterneti kapattırmam gerekiyor. İptal işlemi nasıl yapılıyor. Bilgisi olan yazabilir mi? Yeni fatura ödememek için ay bitimi mi kapattırmam gerekiyor?

• Bu ay mevcut ISS'yle taahhütüm biteceği için ilişkimi sonlandırıp () Turk.net'e geçmeyi düşünüyorum. Ama elimde 6 senelik ISS'nin verdiği dandik bir modem var. VDSL uyumlu modem almayı ve modemden yana sıkıntı yaşamamayı istiyorum.

Asus n17 U diye bir modem buldum ama nedir, nasıldır, avantaj veya dezavantajı var mı gibi teknik bilgilerini bilmediğim ve anlamadığım için sorayım istedim. Wifi ile bağlanılan cihaz sayısı artınca hız kaybım pingim falan fazla olur mu ? Ya da bunu al efsane modemdir seni hiç uğraştırmaz tak çalıştır diyeceğiniz bir modem öneriniz varsa seve seve dinlerim. Teşekkürler şimdiden efendim.
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Hattınız yeterli olur. Adsl adsl2 adsl2+ vdsl aynı bakir kablo ile kullanılabilir.

• beyaze80 kullanıcısına yanıt
    Turknet Müşteri Hizmetlerini (0850 2888080) dilediğiniz zaman arayarak iptal süreci ile ilgili detaylı bilgileri alabilir veya iptal talebinizi Abone/Hizmet numaranızı, iletişim bilgilerinizi ve imzanızı içerecek şekilde hazırladığınız iptal talep dilekçesini 0 212 216 55 60 numaralı faksa göndererek yapabilirsiniz.

Dilekçeniz 24 saat içerisinde işleme alınacak ve 7 gün içerisinde iptal işleminiz tamamlanacaktır. Dilekçeniz işleme alındığında ve iptal işleminiz tamamlandığında iletişim numaranızdan SMS ile bilgilendirleceksiniz.

• 
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.