Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
711.058
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    867 Mesaj
    Arkadaslar turknet baglatmayi düşünüyorum fakat modem ücretleriymis heralde. elimdeki modemi kullanayim dedi.bende eski bi modem var suan ıtspeed ITP-SF1008D model.bu modem uyum saglarmi?alirsam bununla internet erisimi saglarmiyim?yardımlarınizi bekliyorum arkadaslar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asgardlı Thor -- 13 Haziran 2017; 14:54:7 >
    D-smart net aboneliğimin tahahütü bittiği için yeni bir servis sağlayıcı arayısına girdim ve dsmart ın sundugu akn nin 3 katını aynı paraya veren tahahütsüz TurkNet aboneliği için başvurumu yaptım. Evrakları bugün kargolayacagım bakalım geçiş işlemi ne kadar sürecek, bu süreçte ne gibi problemlerle karşılaşacagım.
    |
    |

Hocam verdiğin modelin modem olduğuna emin misiniz? Swich hub olarak görüyorum internette modele baktığımda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThesadisT -- 13 Haziran 2017; 16:15:32 >
    |
    |
    Asgardlı Thor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4049 Mesaj
    İstanbul Kağıthanede başvuru yaptık geçen çarşamba, şu anda hat filan cekilmiş evrakları bugün yolladım. evde hat hazır. yani yaklaşık 4-5 iş gününde bitebilirdi eğer ben hemen evrakları yollasaydım. muhtemelen yarın veya perşembe sinyal açılır.

kendi evime de turk.net aldım ve yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. yazık olsun verdiğim paraya turk telekoma.
    hattım 35-40mbit görüyor. upload hızı yavas sadece o da 2mbitlerde.
    |
    |

Orijinalden alıntı: cryptdlg

quote:

Orijinalden alıntı: BarbaraPalvin

Elektrikçi çağıracskmışım kablo çekilmesi için. Ne kadar alır elektrikçi kutudan internet çekmeye?

mesafe nedir ? Kutu ile dairenin arası ?

Şöyle deyim ben 40-50 mt kablo cat5, binanın hava boşluğundan çekilecek. Ev 5. katta bana 150 dedi. Bende ..tir dedim.

Ufak işse gelmemek için ya hikaye okuyorlar yada fiyatı şişiriyorlar.

3. kata 50 lir verdim. Kablo vs her şey dahil
    |
    |

İstanbul Bakırköy ilçesinde AKNsiz tarife kullananlar var mı aramızda.
    Çok memnun olmama rağmen yeni taahhüt yapmam gerektiği ve yeni tarifelerde 10 yıl geriye giderek kota aşımında kullanıma göre ek ücrete tabi olmamız dolayısı ile alternatif bir internet hizmeti arıyorum.

Bu uyanıklığa başvurmasalardı, Kablonet benim tüm ihtiyaçlarımı karşılıyordu.

Şuan Turk.net i ciddi olarak düşünüyorum.

|| Lenovo Ideapad Yoga 13 ||| Dell Vostro 5470 ||
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

Hiç vakit harcamayın diğer sağlayıcılar ile. Turkneti deneyin altyapınız uygun ise memnun kalırsınız. YAPA altyapısında iseniz AKN siz internet alabilirsiniz. Telekom altyapısı ile internet alırsanız 150 GB AKN + 50 GB 4 aylık ekstra paketli tarifeden yararlanabilirsiniz. Altyapınızın desteklediği en üst miktarda olur hızınız.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    nohackmove kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4174 Mesaj
    Beyler ben şu an Turknet kullanıcısıyım 16 mbit tarifem ama sitelerinden baktığımda 50 mbit görünmesine rağmen müşteri hizmetleri her seferinde en yüksek alabileceğiniz hızdan yararlanıyorsunuz diyor bu aşamayı nasıl atlarız ne dersem aynı şeyi söylüyor sitede mi hata var acaba
    |
    |
    Beceriksiz bir firma, zira 2005 yılından beri türk telekomdan adsl hizmeti aldığım halde kendilerine geçmek için aradığımda karşı taraf alt yapı sorgulaması yaptığından bulunduğum adreste bakır kablo alt yapısı olmadığını söyleyip durdu. Türk telekom vdsl hizmeti alabileceğimi söylemesine rağmen geçen ay vdsl hizmeti alabileceğimi söyleyen türk net şimdi alt yapımı göremediğini söylüyor. Hatta başka müşteri hizmetleri çalışanı alt yapım olarak en yakını 15km ötede bulunan fiber alt yapısı gözüktüğünü söyledi. Ya bu firmanın sitemlerinde bir sıkıntı var yada türk telekom sırf müşteri kaybetmemek için karşı firmaların alt yapı sorgularında hata gösteriyor. Türk telekomu bu sorun ile ilgili aradığımda kendilerinde bir sıkıntı olmadığını başka operatör ile yaşanan sıkıntıların kendilerini bağlamayacağını söyleyip durumdan sıyrılıyorlar.

Benzer durumu yaşayan arkadaşlar var ise nasıl bir yol izlediklerini yazarlarsa sevinirim.

• Yüzbaşı
    867 Mesaj

Hocam oyleymis.heralde olmaz bu cihaz.bi cihaz daha var o olur heralde.net master cbw383-z4 uyar mi hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ThesadisT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaslar suan 75 gb sorunsuz kablo ile baglaninca geliyor ama farkettim ki modemde 100 gb alabilecegim gozukuyor bu degerlerdwn cok anlamiyorum eger 100 istersem nette kopmalar vs olur mu diye sormak istedim bilen birisi veya 100 kullanan varsa bi kiyaslama yapabilir mi?

1 Not

Modem değerleriniz güzel 100 mbps alabilirsiniz. Callcenter üzerinden bir kayıt bırakın. Denesinler bakalım.

|
    |
    estaba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1 Not

Binanızda çevrenizde internet kullananlar varsa bunları delil olarak sunarak BTK ya şikayet oluşturun.

|
    |
    mserifoglu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1 Not

Siyah çift antenli olan modelse vdsl desteği mevcut. Dilerseniz adsl dilerseniz altyapınız uygunsa vdsl kullanabilirsiniz.

|
    |
    Asgardlı Thor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1902 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mserifoglu

Beceriksiz bir firma, zira 2005 yılından beri türk telekomdan adsl hizmeti aldığım halde kendilerine geçmek için aradığımda karşı taraf alt yapı sorgulaması yaptığından bulunduğum adreste bakır kablo alt yapısı olmadığını söyleyip durdu. Türk telekom vdsl hizmeti alabileceğimi söylemesine rağmen geçen ay vdsl hizmeti alabileceğimi söyleyen türk net şimdi alt yapımı göremediğini söylüyor. Hatta başka müşteri hizmetleri çalışanı alt yapım olarak en yakını 15km ötede bulunan fiber alt yapısı gözüktüğünü söyledi. Ya bu firmanın sitemlerinde bir sıkıntı var yada türk telekom sırf müşteri kaybetmemek için karşı firmaların alt yapı sorgularında hata gösteriyor. Türk telekomu bu sorun ile ilgili aradığımda kendilerinde bir sıkıntı olmadığını başka operatör ile yaşanan sıkıntıların kendilerini bağlamayacağını söyleyip durumdan sıyrılıyorlar.

Benzer durumu yaşayan arkadaşlar var ise nasıl bir yol izlediklerini yazarlarsa sevinirim.

Aynı sorun benim adreste de vardı. İki hafta boyunca hem Turknet'i hem TTelekom'u sıkıştırdım, düzelttiler. Anlayacağın Turktelekom kasten rakip firmayı oyalıyor, belirli bir süre sonra mecburen çözüm sunuyor.
    |
    |

• Yarbay
    2527 Mesaj
    3 haftadır 3 mbitlerde sürünüyom ilk fırsatta tekrar arap telekoma geçecem

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ThesadisT

Modem değerleriniz güzel 100 mbps alabilirsiniz. Callcenter üzerinden bir kayıt bırakın. Denesinler bakalım.

teşekkürler bakalım bi arayalım ne diyecekler..!
    |
    |
    1902 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: larenuf

28 Mayısta başvurdum halen dsl ışığı yanmiyor problemiyle uğraşıyorum telefon calisiyor dsl yok 1 dk kullanmadim fatura işliyor ama.. Gerçekten yoruldum...

Ben 7 Mayıs'ta başvurdum. Bende de aynı problem var. TTelekom sallıyor, Turknet ilgileniyoruz diyor, BTK hiç bir tarafına takmıyor. Kimse işini yapmıyor. Bu hafta içinde çözülmezse artık TTelekom bağlatacağım. TTelekom'dan geçmiştim, yaptılar bir hinlik çözemiyoruz.
    |
    |

Orijinalden alıntı: farego

quote:

Orijinalden alıntı: PomPom

belgeler türknete ulaşalı 4 gün oldu hala geçişim yapılmadı çok uzuyor mu bu işlem ?

Biraz daha bekle. Benimki 1 hafta sürdü neredeyse...

yaptılar bugün geçişimi ama ısrarla vdsl diye belirtmeme rağmen adsl tekrar aradım durumu anlattım arıza kaydı aldılar bakalım ne zaman yapacaklar
    |
    |

Normalde indirme hızım da 44'e kadar çıkıyor ama bugün biraz düşmüş. Ama upload hızım 1.86 dan 4.44'e yükselmiş.

Teşekkürler türk.net

|
    |
sohbet
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,470
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.