Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
710.978
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    33 Mesaj
    TÜRKNET candır
    |
    |
    2494 Mesaj
    şu iki günde 02-08 arası indirdiğim ne varsa saydılar. akn mesajı geldi biraz önce.
  • Yarbay
    7186 Mesaj

Bende de öyle. Hatta şu anda akk yi geçmiş gibi hız alıyorum 02:00-08:00 arası hani akk geçilse bile tam hız olacaktı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Khiron kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: atomcu

Bende de öyle. Hatta şu anda akk yi geçmiş gibi hız alıyorum 02:00-08:00 arası hani akk geçilse bile tam hız olacaktı

Güncelleme dolayısı ile ayağı yapıp bu ay kitlediler heralde yine millete
    |
    |

Orijinalden alıntı: ÇöÇan

quote:

Orijinalden alıntı: thewhitewolf

quote:

Orijinalden alıntı: ÇöÇan

quote:

Orijinalden alıntı: thewhitewolf

quote:

Orijinalden alıntı: teknobomb

Hattım 35 mpbs i desteklenmesine rağmen boş port olmadığı gerekçesiyle adsle geçirildi hattım. Müşteri hizmetlerini sıkıştırmam bir işe yarar mı arkadaşlar.

Ayni durumdayim hergun arayip söylüyorum bakalim

Ne diyolar

Kaydinizi aldik, bos port oldugunda size haber verecez diolar.

yani sorguladınız ve ona göre başvuru yaptınız size 35mbps yerine 16mbps verdiler.

Peki şu an bitişiğinizdeki ev yada komşuya bakabiliyormusunuz hala hızlar yine 35 mbps mi gözüküyor.?

Seneler önce benimde başıma geldi.ttnete başvurmuştum 24mbps dediler evrakları gönderdim.sonra boş port kalmamış dediler iptal ettiler.

Neye göre güncelliyorlar acaba bu hızları merak ediyorum.

Evet en basta 75 mb gorunuyodu, suan 16 aliyorum. Sorgulatirken vdsl destekli gorundu ama ben abone olana kadar vdsl portlari dolmus mecburen adslye gecis yaptilar. Komsulari sorguladigimda ayni hizi aliyorum. Dun ttnet ve superonline'i aradim biri 61 diger 75 destekliyor ama bos port yok dediler. Telekom mudurlugunden tanidik var port olayini cozersem 75 mb'i alirim sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1002 Mesaj
    Ttnet hattimi turk net e tasiyacagim... Fatura donemim 1 ile 30 u arası... İslemleri simdi baslatsam ttnet tam fatura mi çıkarır yoksa kullandığım kadarını mi öderim?

|
    |
    |
    |

teşekkürler TurkNet
    |
    |
    [ Core i5 4670 Soket 1150 3.4GHz 6MB Cache 22nm ] [ MSI B85-G43 GAMING Intel B85 Soket 1150 DDR3 1600 MHz SATA 3.0 USB 3.0 ] [ 120GB 840 EVO SATA 3.0 SSD ] [ MSI GTX 1050 TI GDDR5 4GB 128Bit DX12 ] [ G-SKILL 16GB (2x4 8 GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit ] [ XIGMATEK ASGARD 382 PURE BLACK EDITION 500W MidT ATX SİYAH ] [ MONITOR: LG 34UM580 21:9 IPS ]https://www.flickr.com/photos/161705755@N05/
  • Yarbay
    2599 Mesaj
    Bende evrakları bugün itibariyle yolladım. Yapa alt yapısı olduğu için AKN'siz kullanıcam. Eğer hız stabil olursa bu fiyata çok iyi bir paket olacak.
    quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

Bende evrakları bugün itibariyle yolladım. Yapa alt yapısı olduğu için AKN'siz kullanıcam. Eğer hız stabil olursa bu fiyata çok iyi bir paket olacak.

hocam yapa alt yapısı mı ttnet mi vs nasıl anlarız
    |
    |
    Hiz testinde tam 25 mi geliyor hocam?
    |
    |

Orijinalden alıntı: RapX

Port yok port olsa ben de taşıyacağım. 4 5 ay port bekleyenleri biliyorum, geçen sene ttden çıktım sonra port probleminden dolayı 2 gün sonra tekrar döndüm.

Haftaya türknet'e geçmeyi düşünüyorum. TTnet'liyim 24mb kullanıyorum. Port olayını bende okuyorum ki benimde aklımı kurcalıyor. 75 mb hız alabilirsiniz dediler. Ama port davası beni de bulur mu diye endişe ediyorum. Bunu nasıl anlarız üye olmadan var mı bir yolu?

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzgünK -- 6 Ekim 2018; 23:58:22 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: aliosman2323

quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

hocam yapa alt yapısı mı ttnet mi vs nasıl anlarız

Hocam ben telefonda görüştüm , onlar kontrol edip söyledi. 2 farklı kişiden teyit aldım.
    |
    |
    gece 2 den önce online işlemlerden kotamı sorguladım 116.26 gb kullanmışım 150 gb kotadan. Smite ı indireyim dedim gece 2 den sonra. gece yarısı mesaj gelmiş akk nızın %80 i doldu diye. sabah online işlemlere girdim internet kullanımım 125.06 olmuş. oyun 8 kusur gb tı zaten. hepsi kotaya işlemiş. müşteri hizmetlerini arıyorum. anlık veri .ektiğiniz için orada gözükür ama akk ya etki etmez diyo. varmı bu durumu yaşayan başkaları.
    |
    |
    Intel İ7 8700K - NZXT Kraken X62 - MSI 1080Tİ TRİO - ASUS Z370-F - SAMSUNG 960 EVO 500GB - Corsair Vengeance 3200 16GB - Corsair RM750X - Phanteks P400S - Rocketek GamKoo - Hp Omen 2K Z4D33AA 27''
  • Yarbay
    4353 Mesaj
    Vdsl e geçtim. 180 TL ye modem aldım tplink. Ama hızım halen 4 mbps . Turk net cc Akn yenilenmesini bekleyin diyor işe bak. Ayrıca benim bu düşük değerlerimle nasıl vdsl verebiliyorlar hayret. Snr margin yerlerde

Upstream Downstream
    Mevcut Hız (Kbps) 2905 49712
    Maks. Hız (Kbps) 2964 50182
    SNR Margin (dB) 8.3 8.2
    Hat Zayıflaması (dB) 26.3 13.1
    Hatalar (Pkts) 0 0
    |
    |
    kablonet aşım başı 2tl ücret koymuş ve hız sınırlaması olmuyormuş. müşteri temsilcisinin dediğine göre devlet kurumu olduğu için direk geçmişler, diğer özel şirketler de hazirana kadar izin istemişler bu uygulamaya geçmemek için. sanırım yol bunu gösteriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
Lastik Fiyatları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
Paykasa
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,440
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.