Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (498. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün 5 gün 0 dan abone oluyorum hat taşıma falan değil online işlem merkezi şifresi geldi ilk gün 4 gün bina girişindeki kutuya telekom hattı bağladı bakalım kaç güne halledecek işlemleri turknet merajla bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu türknet çok garip sorun oldugu zaman çok zorçözülüyor. çözüm merkezi hiçbir işe yaramıyor ama sorun olmadığı zamanda piyasanın en iyi interneti.
    62mbps hız hemde dalgasız fix , 1000 dk ev telefonu çok çok iyi ya ne bileyim btk nın kararını noksansız uygulaması. açık ara piyasanın en iyisi. ben şimdi taahütsüz diye korkmaya başlıyorum keşke taahütlü olsaymışız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeze1

beyler 50 mbit hızı olan pakete geçmek istiyorum ama vdsl 2 modem gerekliymiş. Bu modemi en uygun ne kadara alabilirim? Varmı daha önce alan?

hocam sahibinden.com millet o kadar stok yapmışki beleş modemi 50 lira yeter bi modeme
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

beyler 50 mbit hızı olan pakete geçmek istiyorum ama vdsl 2 modem gerekliymiş. Bu modemi en uygun ne kadara alabilirim? Varmı daha önce alan?

hocam sahibinden.com millet o kadar stok yapmışki beleş modemi 50 lira yeter bi modeme

Hocam normal adsl modemler o parada vdsl belki bir tık pahalı olabilir. Bir bakayım genede teşekkür ederim size :)

• quote:

Linkteki konu sahibinden 2 tane vdsl modem aldım fiyatları piyasaya göre uygun

https://forum.donanimhaber.com/airties-air-5760-4920--42527349#42527349

• quote:

Orijinalden alıntı: emo5313

quote:

Linkteki konu sahibinden 2 tane vdsl modem aldım fiyatları piyasaya göre uygun

https://forum.donanimhaber.com/airties-air-5760-4920--42527349#42527349

Hocam 200 tl biraz pahalı gelir ya. N11 de falan o paraya Asus vdsl modemler bulunabiliyor.

• Arkadaşlar adres ve telefon bilgilerimi girince 50 mbps destek sunulduğu yazıyor. Müşteri hizmetlerini arayarak daha hızlısı olsun diye diretmemin faydası olur mu?

Verdikleri modem taksitle 200 TL'yi buluyor. İkinci el vdsl modem alsam iş görür mü? Vdsl ve vdsl2 arasındaki fark nedir? 50 mbps hızda vdsl2 yerine vdsl modem alsam hızım düşer mi?
  • Benim ttnet taahhütüm 11 Nisan da bitiyordu. 30 martta aradım turknet i ve abone oldum. 11 nisan gecesine kadar internetim vardı. 12 nisanda işten eve döndüm ve bir baktım ki turknet aktif olmuş. Hız denemesi yaptım ilk olarak. 61.7 mbps download ve 1.6 mbps upload ile 8 ms ping değerleri çıktı. O gün bugündür sorunsuz şekilde (multi oyunlar dahil) kullanıyorum. Bir önceki ay 50 gb akk ve 14 mbps hız 40 lira + telefon 20 lira = 60 lira ödüyorken artık 150 gb akk ve 61 mbps hız + 1000 dakika telefon = 60 lira ödeyeceğim. Daha ne olsun. Taahhütü biten herkes denemeli turknet. Memnun kalmazsanız eski operatörünüze dönersiniz. Ne de olsa turknet te taahhüt yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pplhntr -- 1 Mayıs 2017; 19:39:1 >
  • sonic35 kullanıcısına yanıt
    TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Hatta kopma olmuyor ama gündüz vakti 20 30 mbit olurken akşamları 4 mbite kadar düşüyor. Vodafone nette iken 16mbit adsl kullanıyordum ve 1.6 mb indiriyordum kayıpsız. Bunda akşamları 3 mbit 4 mbit vdsl olması garip geldi bana. Bina 2 yaşında. Hatta sorun olacağını sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huzyin67 -- 1 Mayıs 2017; 20:10:5 >
  • Halen türknet müşterisiyim 2 yildir adslde en ufak kopma veya herhangi bir sıkıntı yaşamadım ancak;

Geçen hafta online işlemlere sorduğumda max 75mbps alabilirsin demişlerdi. Bugun tekrar bağlanıp sordum 16mbps adsl alabilirsiniz dediler ben bu işe anlam veremedim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ppp_bbb_aaa_ccc -- 1 Mayıs 2017; 20:2:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • huzyin67 kullanıcısına yanıt
    Hız profillerini düzeltseler ve akşam saatlerinde olan hız düşmesi sorununu halletseler süper olacak. Bu olaylar herkeste olduğu için bilinçli olarak yapılıyor gibi geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iexorcism kullanıcısına yanıt
    Bu resmi koysa idin ona göre yorum yapılırdı. Benim söylediğim olay geçerli zaten. Ben normal olanı söyledim. Sizin sözleşmede de 51 yazıyor, hakkınız sonuna kadar var. Yazmayanlar için benim söylediğim geçerli.

• quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

Hız profillerini düzeltseler ve akşam saatlerinde olan hız düşmesi sorununu halletseler süper olacak. Bu olaylar herkeste olduğu için bilinçli olarak yapılıyor gibi geliyor.

Akşam saatlerinde herkesin hızının düşmesi turknette problemin olduğunu doğruluyor.

• huzyin67 kullanıcısına yanıt
    Bence problem değil de maaliyetlerden dolayı oluşan bir kısıtlama.
  • ÇöÇan kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı fark etmiyor, benim hat annemin üstüne kredi kartı olarak benim ki tanımlı. Hat taşıma yaptıracak iseniz,hat sahibinin onayını alıyorlar. Para çekme olayı ise farklı. Ön ödemeli çalışıyorlar. Senden şimdiki ayı, geçen ay çekiyorlar.

• bu haziran ttnet taahhütüm bitiyor arkadaşlar. Turknetin sitesinden baktığımda 75mbps ye kadar destek verdiğini gösteriyor. Bu değerlere verdikleri max upload kaç acaba ?
  • Arkadaşlar benim adresimde port yokmuş. Bina yeni daha bir yılı anca doldu. Port açtırmak için neler yapmam gerekli?

• ppp_bbb_aaa_ccc P kullanıcısına yanıt
    Port bitmiş olabilir.
  • AKK 3 mb idi. Biraz önce baktım 16 olmuş. 51 destekliyor bu arada hattım. Sanırım iyi oldu çok aşırı düşme olmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Usbehci

Arkadaşlar benim adresimde port yokmuş. Bina yeni daha bir yılı anca doldu. Port açtırmak için neler yapmam gerekli?

TTnet'in 4 gb kotalı taahhütsüz tarifesine başvurun. Açılır açılmaz kullanmadan türknete geçiş işlemlerini başlatın.
  • 
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.