Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.104
Cevap
232
Favori
711.283
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    440 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: O Dedi Yoh Yoh

quote:

Orijinalden alıntı: xians35

Benim bir sorum vardı ama alt yapı sorgulamasında hattın 75 mbit e kadar desteklediği yazıyor.

Ben türknet'e geçersem 75 mbit kullanabilecek miyim ? yoksa gidip 8 mbit mi verecekler ?

benim 77 mbps destekliyor ama max hız 21 mbps alıyorum ilk aylarda 40 30 mbps alıyordum sonra düşürdüler

Arayıp sormadın mı hocam 77 mbps nerede 21 nerede

Orijinalden alıntı: Trabzonspor

quote:

Orijinalden alıntı: O Dedi Yoh Yoh

quote:

Orijinalden alıntı: xians35

Benim bir sorum vardı ama alt yapı sorgulamasında hattın 75 mbit e kadar desteklediği yazıyor.

Ben türknet'e geçersem 75 mbit kullanabilecek miyim ? yoksa gidip 8 mbit mi verecekler ?

benim 77 mbps destekliyor ama max hız 21 mbps alıyorum ilk aylarda 40 30 mbps alıyordum sonra düşürdüler

Arayıp sormadın mı hocam 77 mbps nerede 21 nerede

Aramaz mıyım dostum? Hem de kaç defa aradım.Ama ilgilenmiyorlar. Hızı yükseltecem diye uğraşırken 2 mbps ye düşürdüler bir ara,zar zor 20 ye çıkartabildim daha da kurcalamıyorum.
    |
    |

• Binbaşı
    1913 Mesaj

Ben TTNet modem kullanıyorum. Turk.Net'e geçtikten sonra birisinden aldım sıfır olarak 100 Tl ye. Sıkıntısız kullanıyorum.
    |
    |
    Statist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu turk.net te 50-75-100 Mbps hız alabilen ve kota uygulanmayan aboneler var mı burada? Nerede hangi mahallede abonesiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

edit: akk sonrası üst limitten değil bi alt limitten vermek için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iexorcism -- 1 Mayıs 2017; 12:50:13 >

Yani vdslde yapa varmi bende merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sonurakar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: iexorcism

ilk paketi açtığımda 51mbite kadar veren turk.net bi anda sizin hep 50 idi demeye başladı... su ana kadar gönderdikleri tüm maillerde 51 mbit yazmasına rağmen...

Sorun ne hocam anlamadım 50 megabit alıyorsun ama 51 mi verilmesini istiyorsun :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    188 Mesaj

hocam bu kampanyanın ilk çıktığında başvuranlardanım. o zaman 51 mbite kadar diye imzaladım sözleşmeyi akk dolunca hız da 32 civarına düşecekt 50-100 arasında olduğundan. bunlar o yüzden paketi hemen 50 mbit gibi yapmışlar 2 gün önce falan şuana kadar gelen tüm fatura mailleri ve kampanya sözleşmesinde 51 mbit yazıyor belirtince sizin hep 50 idi şeklinde etik olmayan bir hareketleri var
    |
    |
    Trabzonspor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eğer 50 mbps olursa akk sonrası hız 16'ya 51'e kadar olursa 24'e düşecek hız daha sonra farkettim aynı şey bana'da oldu online işlemlerde paket 51 yazarken btk kararı sonrası 50'ye düştü hız.
    |
    |
    Trabzonspor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Beyler ben aktif olarak ttnet kullanıyorum. Hem sabit hat hemde internet olarak. İnternetimi turknet e geçirmek istiyorum fakat sabit hattımı kapatmak istemiyorum. Çünkü yıllardır aynı numara olduğu için(20yıl) yaşlılar vs cep yerine direk evi arıyor. Bu şekilde yapabilir miyim? Bilen yardımcı olursa sevinirim.

~ Intel I7 7700K ~ | ~ MSI Z270 Gaming M7 ~ | ~ Corsair Vengeance 2x8 16GB Red Led Ram ~ | ~ Corsair Spec-Alpha ~ | ~ MSI 1060 6GB Gaming X ~ ~ OCZ Trion 120gb SSD ~ | ~ Silverstone Tundra TD-03 Lite ~

Iphone 6s 16gb SpaceGrey | Ipad Air 16gb SpaceGrey | Canon Eos 650d 18-135mm IS STM

Mustafa Kemal ATATÜRK
  • Yarbay
    5550 Mesaj
    arkadaşlar merak ettiğim karttan otomatik ödeme talimatı yapmak zorunlu mu ?

POTANSİYEL TROLL
    > > > DH MEMSTATS TIKLA < < <
  • Binbaşı
    1867 Mesaj

Olası 4-5 aile ortak kullanımların önüne geçmek içindir o madde
    |
    |
    Quattro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tabiki yapabilirsin.
    Sadece internet ve telefonunu türknete taşıyacağına dair başvuru yap.
    Bir haftada temiz en kötü
    |
    |
    Hipotermi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mehmet572

Cuma günü evraklar ellerine ulasti bugun hsla beklemedeyim ne zaman baglanir bu internet

Yalın internet ise sistem otomatik işliyormuş(Başka bir iss'den geçtiysen) bence yarın falan açılır hocam.

Arkadaşlar buldunuz bulamayin. 51 miş 50 ye düşüyormuş. 24 olmasın 16 olsun atla eşek değil ya, 1 GB a 1 lira vermek istiyorsunuz herhalde. Isslerin böyle adilik yaptığı bir dönemde bu firmayı desteklemek lazım ki diğerleri yola gelsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Yok hocam yeni aboneyim en gec pazartesi acariz dediler bakalim aksama bekliyecez

|
    |
    gokceonur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ttnet denen taahhüt delisi kuruluştan kurtulmak için TürkNet e başvurdum kağıtları istediler yolladık. 5 gün içinde net bağlandı. 2 gün sonra kopmalar oldu. Yarım saat içerisinde sürekli görüşmeler sonucu bağlantı düzeldi ve birde arıza kaydı açtılar bir daha yaşanmaması için. Ve 3 4 aydır kullanıyorum. Hiçbir problemi yok şuan. Umarım daha da olmaz .

Yani demek istediğim herkesin başına aynı şeyler gelmiyor. Ben etrafımdakilere TürkNet'e geçmelerini öneriyorum Ttnet gibi hız fakiri ve taahhüt delisi değiller en azından. İyi günler. İyi forumlar

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: iexorcism

ilk paketi açtığımda 51mbite kadar veren turk.net bi anda sizin hep 50 idi demeye başladı... su ana kadar gönderdikleri tüm maillerde 51 mbit yazmasına rağmen...

edit: akk sonrası üst limitten değil bi alt limitten vermek için

Yanlış bir durum yok, 50mbps=51.200kbps yani o yüzden sitede 51 yazıyor
    |
    |
son dakika
SEO
haberler
Lastik Fiyatları
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.