Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (478. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.725
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Modem arayüzünde max hız kaç mbps yazıyor? Modemde 75 üstü görünüyorsa bu pakete geçiş yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayata gülümse

Modem arayüzünde max hız kaç mbps yazıyor? Modemde 75 üstü görünüyorsa bu pakete geçiş yapabilirsin.

modemde 83 mbps maksimum hız görünüyor ama 40 mbps hız alıyorum,75 talep edebilir miyim?Daha önce türkneti aradığımda adresinizde 50 görünüyor dediler ama arıza için gelen telekomcu da hız 83 görünüyor,türknetle görüşün demişti.Site üzerinden sorgulayınca da adreste 50 hız görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Giantballs -- 21 Nisan 2017; 1:27:8 >
  • Site güncellenmiş.
    https://turk.net/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 21 Nisan 2017; 1:31:1 >
  • vdsl e başvurduk bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giantballs

quote:

Orijinalden alıntı: hayata gülümse

modemde 83 mbps maksimum hız görünüyor ama 40 mbps hız alıyorum,75 talep edebilir miyim?Daha önce türkneti aradığımda adresinizde 50 görünüyor dediler ama arıza için gelen telekomcu da hız 83 görünüyor,türknetle görüşün demişti.Site üzerinden sorgulayınca da adreste 50 hız görünüyor.

Türknet'i aradığında modem arayüzündeki değerlerden bahset, paket değişikliğini yapmazlarsa bu yönde bir kayıt oluşturmalarını ve çözüm biriminin hız yükseltebileceğini söyle. Çözüm biriminden arayan müşteri temsilcileri hız yükseltebiliyor.
  • hayata gülümse kullanıcısına yanıt
    Modem arayüzünde 100mbps yazıyor ve snr değerim de iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarafıma evrak yollanmasını istemediğim halde başvuru sayfamda belgerinizi size gönderdik diye bir adım bulunuyor.
    Oysaki evrakları kendim indirip yolladım.

Şimdi bu evrak yollama olayındaki ücreti kargo direk kapıdan mı alıyor,yoksa faturaya mı yansıyor bu ücret?
    Şayet kargo kapıdan alıyorsa kargoyu kabul etmeyeceğim,faturaya yansıtma gibi bir süreçse Turkneti arayıp çözüm isteyeceğim.
    Var mı bilgisi olan acaba.

Şuraya bak dakika bir gol bir.
  • adsl den vdsl gectim 60mbit suan adamlar kuru?una kadar hak ediyor.

• Serdem1903 S kullanıcısına yanıt
    hocam 10tl birsey tutuyor,kargo parasini biz veriyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: phorever

türknet'ten vdsl alırsak zte zxhn h267n modemi 180 TL karşılığında veriyormuş. bu modemi kullananlar kablosuz performans, çekim gücü vb. hakkında yorum yapabilir mi?

kendim almak istedim ama teknoloji mağazalarında görünmüyor.

rez
  • NomedTR kullanıcısına yanıt
    Yok ben zaten evrakları yolladım kendim ödeyerek.

Neden yolladıkları evraklarını alayım onu diyorum

• Serdem1903 S kullanıcısına yanıt
    Elektronik ortamda gönderdiler işte. Ben geçiş yaparken ne yazıyordu hatırlamıyorum açıkçası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Casfort kullanıcısına yanıt
    Online işlemlerde paket geçişinde nasıl gözüküyor?

• Arkadaşlar Türknet 16mbit adsl kullanıcısıyım adresimde 75mbit e kadar hız desteği var hat değerlerimin fotosunu ekledim acaba maksimum nekadar hız alabilirim bilgi verirmisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugayy -- 21 Nisan 2017; 21:19:29 >
  • Bulundugum yerlesim yerinde 16 mb hiz gösteriyor arkadaslar. Karasizim turknet mi alayim yoksa turktekom un kamulular icin 50gb 16 mb paketi 54.90 24 ay taahhut.

• atomcu kullanıcısına yanıt
    50 Mb e Kadar Kotasız 150GB AKN yazıyor hocam. paket yükselt dediğimde ise 16mbps yükseletebiliyormuşum
  • 100 gb akn satın aldım, ancak hızım değişmedi. modemi de resetledim ama hız 2 mbps download, 1.5 mbps upload şu an. daha önce benim gibi akn satın alan var mıydı?
  • Casfort kullanıcısına yanıt
    Arayıp sorun bi. Büyük ihtimalle geçersiniz diye tahmin ediyorum.

• 3 gün oldu bağlattım bir gün 75mbit alıyorum bir gün 10mbit bir gün 1mbit Allah sabrımızı artırsın
  • 1 mayısta gerçekleşecek akk değişimiyle ilgili ses seda var mı türknetten? Rüya gibi geliyor hala, sanki son anda tt çıkıp pislik yapacakmış gibi
  • 
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.