Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: webnettr Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
19.104
Cevap
232
Favori
711.322
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    803 Mesaj
    Arkadaşlar İstanbul için bağlantı kaç gün sürüyor fiyat gayet uygun bende denemeyi düşünüyorum bir de bağlantı kurulduğu zaman evde olmak gerekiyor mu interneti gelip bağlıyorlar mı yoksa elektrikçi çağırmak şart mı bulunduğum binada 75mbit e kadar internet olduğunu söylediler çok soru sordum sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Tesekkurler cevabınız icin. Takipteyim birdaha ki ay kontrol edecegim.

|
    |
    propesyonel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1925 M. Kemal ATATÜRK
  • Çavuş
    46 Mesaj

Hocam 124 dakika konusma yaptim. 60 dakika sonraya sarktiginda ucret kesebiliyomus haksiz yere tabiki 1000dakika hakkimiz var cunku. Buradan ogrendim onu da 60dakika doldugunda takip edip kapatip aranacaksa ayni numarayi birdaha aradigimizsa sorun cikmiyormus. Sizde dikkat edin.

|
    |
    Sarper 77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1925 M. Kemal ATATÜRK
  • Yüzbaşı
    824 Mesaj

Hocam başvuru yaptıktan sonra sizi onay için aradıklarında bunu söylüyorlar ben ordan öğrendim

|
    |
    yigit_dark kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Forum sayesinde öğrenmiş oldum bende. Birdaha ki sefer dikkat etmemiz gerekicek. Ev ahalisini de tembihledim bu durumu.
    |
    |
    kel_bakkal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1925 M. Kemal ATATÜRK
  • Binbaşı
    1867 Mesaj

+1

Vpn le girince de cozuluyor. Ama boyle olmamasi lazim

|
    |
    felhack kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Man Down

hocam kapıya şöyle bi şey yapıştırmışlar. 34,90 liraya çok iyi değil mi?
    hem sonuçta tarife 25 mbit, akn kaç olursa olsun mayıs ayından itibaren 16'ya düşecek.

Kesinlikle taşeron bir firma eğer superonline çağrı merkezini ararsanız böyle bir paket yok derler paket detaylarını tam öğrenmek lazım taşeron firmalarda illa sorun oluyor.

hocam konuştuk "evet öyle bi paket var ama 5 gb kotalı" dedi eleman. e bu yaptığınız resmen clickbait dediğimde ise müşterilerin dönüş yapması için en düşük fiyatlı paketimizi yazıyoruz dedi bi de.
    |
    |
    sawgiray kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Seneye kullanamayacağım interneti yurtdışına çıkacağımdan dolayı.

1 mayıs sonrası akk sonrası hız 16 mbps olacak. Yani 16 mbps kotasız internete aylık 35 tl, yine iyi bence. Tabii 16 mbps hız tam 25 olursa geçerli, 23 filan verirseler 8'e düşer hız
    |
    |
    Man Down kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam anlatamadım, sınırsız internet değil cidden 5 gb kota. mobil internet gibi, eskiden evlerimizde olduğu gibi. sınırsız değil yani. ben 5 gb akn sınırı sandım yok bildigin kota dedi adam. yoksa ben de balıklama atlamıştım fiyata :)
    |
    |
    480mrt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2007 yılında ilk kez internet bağlatmıştık. Hız 1 mbps kota 4 gb, aylık 30 tl idi. 10 yılda pek gelişme olmamış sanki
    |
    |

adam açık açık dedi zaten onu sırf düşük fiyata müşteri aldansın, bize ulaşsın biz de yüksek fiyatlı paket satarız amacıyla yazdık diye.
    |
    |
    480mrt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Siz siz olun kesinlikle Superonline'nın bu tarz reklamların altındaki özel numaraları/bayi numaralarını aramayın, adamlar bildiğin yalan söyleyip abone yapıyorlar.
    Abonelik işlemi başlatıcaksanız kesinlikle Superonline'nın kendi müşteri hizmetleri ile görüşün. Çok kişi gördüm geçmişte bundan dolayı ağzı yanan.
    |
    |

adam superonline'ın bölge temsilcisiyim falan bi dünya laf anlattı, müşteri hizmetlerini ararım artık eyv :)
    |
    |
    FasTBoY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: yigit_dark

Hocam 124 dakika konusma yaptim. 60 dakika sonraya sarktiginda ucret kesebiliyomus haksiz yere tabiki 1000dakika hakkimiz var cunku. Buradan ogrendim onu da 60dakika doldugunda takip edip kapatip aranacaksa ayni numarayi birdaha aradigimizsa sorun cikmiyormus. Sizde dikkat edin.

hocam bende öğrendim onu ilk aldığımda 50 dakikada bitmiş konuşmam allahtan yoksa para yazacaktı unutma 30 dakkada bir kapat tekrar ara bu sorun olmaz o zaman bunu özellikle yazıyorumki forumu açanlarda görsün ayrıca para ödemesinler yoksa sistem iyi

Evet boyle bir iki sacma prosedurler haric turknetten memnunum. Sonucta sorun cikarmayan hicbir firma yok. Turk telekomun altyapisini kullaniyor zaten hepsi. Idare edicez boyle.

|
    |
    Sarper 77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1925 M. Kemal ATATÜRK
  • Yüzbaşı
    544 Mesaj
    22 aylık vodafone nete mecburen nokta koyup dün Başvuru yaptım Vdsl 50Mbit olarak. Evrakları hazırladım bugün gönderiyorum.

|
    |

hocam ben 15 gün önce geçtim, sizin olmanıza gerek yok çünkü heralde ana kutudan birşey yapıyorlar. siz sadece modeme giripi turknetin gönderdği hesapla bağlantı sağlayacaksınız. elektrikçi falan gereksiz yani. süre olarak da belgeler oraya ulaştıktan sonra 2 gün falan geçiyor işte, yani 3-5 güne oluır
    |
    |
    forum_m kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teorik bir yanıt vereyim. Olabilirliği kanıtlanmamıştır :)

Hizmet veremeyecekleri bir yer bulun. Oraya taşıtmak istediğinizi söyleyin. Taşıyamayız iptal edelim derler büyük ihtimalle. Taahhüt bozma cezası da ödemezsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dethagorf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Lastik Fiyatları
Blogio
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
2,045
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.