Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (475. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.020
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yigit_dark

Hocam 124 dakika konusma yaptim. 60 dakika sonraya sarktiginda ucret kesebiliyomus haksiz yere tabiki 1000dakika hakkimiz var cunku. Buradan ogrendim onu da 60dakika doldugunda takip edip kapatip aranacaksa ayni numarayi birdaha aradigimizsa sorun cikmiyormus. Sizde dikkat edin.

hocam bende öğrendim onu ilk aldığımda 50 dakikada bitmiş konuşmam allahtan yoksa para yazacaktı unutma 30 dakkada bir kapat tekrar ara bu sorun olmaz o zaman bunu özellikle yazıyorumki forumu açanlarda görsün ayrıca para ödemesinler yoksa sistem iyi
  • Sarper 77 S kullanıcısına yanıt
    Evet boyle bir iki sacma prosedurler haric turknetten memnunum. Sonucta sorun cikarmayan hicbir firma yok. Turk telekomun altyapisini kullaniyor zaten hepsi. Idare edicez boyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 22 aylık vodafone nete mecburen nokta koyup dün Başvuru yaptım Vdsl 50Mbit olarak. Evrakları hazırladım bugün gönderiyorum.

• forum_m F kullanıcısına yanıt
    hocam ben 15 gün önce geçtim, sizin olmanıza gerek yok çünkü heralde ana kutudan birşey yapıyorlar. siz sadece modeme giripi turknetin gönderdği hesapla bağlantı sağlayacaksınız. elektrikçi falan gereksiz yani. süre olarak da belgeler oraya ulaştıktan sonra 2 gün falan geçiyor işte, yani 3-5 güne oluır
  • Teorik bir yanıt vereyim. Olabilirliği kanıtlanmamıştır :)

Hizmet veremeyecekleri bir yer bulun. Oraya taşıtmak istediğinizi söyleyin. Taşıyamayız iptal edelim derler büyük ihtimalle. Taahhüt bozma cezası da ödemezsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ethan

Teorik bir yanıt vereyim. Olabilirliği kanıtlanmamıştır :)

Hizmet veremeyecekleri bir yer bulun. Oraya taşıtmak istediğinizi söyleyin. Taşıyamayız iptal edelim derler büyük ihtimalle. Taahhüt bozma cezası da ödemezsiniz.

Nereden bulayım ki
    Zaten taahhüt bozulmuyor öyle bir durumda donduruluyor.
  • Arkadaşlar size bir sorum var.

Hattım şu an açık, 2.el bir modem buldum '' Zyxcell VGM3312-b10a'' modem vdsl uyumlu ancak daha önce ttnetten alınmış bir modem.

Şimdi ben bu modemi nasıl kuracağım? Kırmam gereken bir şifresi filan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: propesyonel

Ayni sorun bende de var.. Twitter da fotograf ve videolar Turknet ile açılmıyor

Bu Twitter sorunu bende de var. Nasıl çözeceğiz bilmiyorum valla.
  • İptal ediyorlar yeni adreste hizmet veremiyorlarsa, ama kapattırmak için epey uğraştırıyorlar(2-3 ay daha fatura kestiklerini gördüm hizmet vermedikleri halde birde).
  • hugo__mboy kullanıcısına yanıt
    Şu dns'lerden 2 tanesini girin, tamamiyle dns'ten kaynaklı geçenlerde araştırıp konuya açıklamasını yazmıştım hatta.
    Resimlerin ve videoların bulunduğu serverın DNS'ini çözmüyor Turknet'in dns adresleri.

OpenDNS
    208.67.220.220
    208.67.222.222

GoogleDNS
    8.8.8.8
    8.8.4.4
  • akif2780 A kullanıcısına yanıt
    aynı modemi kullanıyorum normal kurulum yapıp kullanacaksınız.
    https://www.youtube.com/watch?v=enYm3MzXmg4
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt
    Bu hizmet verememe durumu vdsl abonesiyim diyelim adsl e mu dönüştürürler yoksa iptal mi olur bilgin var mi ?

• yibo90 kullanıcısına yanıt
    Tam bilmiyorum ama büyük bir ihtimalle Adsl'e dönüştürürler sanırım, arayıp sormak lazım net bilgi için.
  • Çarşamba akşamı tel. Başvuru yaptım. Perşembe sabah telekomdan gelip hattı bağladılar aynı gün aktivasyon yapıldı evrakları gönderdim az önce şifre geldi.Girdim modeme kullanıyorum. Çarşambayı saymazsak 2 günde İşlem tamam.

Hat 50 mbite kadar destekliyor dediler modemde hattın max hız olarak 130 mbit görünüyor gelen 51 mbit. Tel. Hız testinde 40 mbit olarak ölçüyorum pc olmadığı için onunla test yapamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digitech -- 14 Nisan 2017; 22:17:30 >
  • yeni turk nete geçtim fakat hızım çok kötü 3 mb ti gecemiyorum

arıyorum en düşük 10 mbit almanız lazım diyor arıza kaydı oluşturuyorum

hattınızda hiçbir sorun yok diye msj geliyor ama hızım hiç düzelmiyor en fazla 3.5 mbit
    modemdenmi acaba diye farklı marka farklı modem kullanıyorum sonuç yine aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirdaglar -- 14 Nisan 2017; 22:20:45 >
  • Arkadaşlar merhaba bu 100 mbps'ye kadar hız olayı nedir acaba tam olarak ? Benim ikamet ettiğim apartmanda Türk Telekom Fiber İnternet Kutusu bulunmakta. VDSL2 olarak hizmet alabiliyorum yani. Modem üzerinden bağlantı bilgilerine baktığımda hattımın en fazla 117 mbps 'ye kadar destekliyor olarak görüyorum. Bu ne kadar Türk Telekom olsa da Turk.net'e geçersem bu kutu üzerinden mi hizmet alacağım ? Yada bulunduğum şehirde ki santrallerde ki Turk.net'in altyapısına göre mi 100 mbps'ye kadar olarak bir sınırlama var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akif2780

Arkadaşlar size bir sorum var.

Hattım şu an açık, 2.el bir modem buldum '' Zyxcell VGM3312-b10a'' modem vdsl uyumlu ancak daha önce ttnetten alınmış bir modem.

Şimdi ben bu modemi nasıl kuracağım? Kırmam gereken bir şifresi filan var mı?

bende 35mbs vdsle geçmek için zyxel vmg 1312 b10d alayım diyorum. 205tl antenli diye bu mantıklı geldi. ttnet aynı kodlu zyxcel 1312 airties bi sürü cihaz var 80tl.ttnet cihazı turknette özellikleri kısıtlama olmadan kullanabilirmiyim? eksi yönü neler ttnet cihazların.

zyxel vmg1312 b10d yi(2x5dbi antenli) teknoloji marketten alıp kullanan varmı? ttnet in verdiği 3312 yada 1312 cihazı(antensiz) kullanıp sıkıntı yaşayan oldumu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: milliadam

hocam ben 15 gün önce geçtim, sizin olmanıza gerek yok çünkü heralde ana kutudan birşey yapıyorlar. siz sadece modeme giripi turknetin gönderdği hesapla bağlantı sağlayacaksınız. elektrikçi falan gereksiz yani. süre olarak da belgeler oraya ulaştıktan sonra 2 gün falan geçiyor işte, yani 3-5 güne oluır

Çok teşekkürler hocam yarın evrakları göndereceğim bakalım bizi neler bekliyor çok sağolun

• başı ağırmayan dert keder sahibi olmayan türknete başvursun :) 7 ay zor dayandım. şu kadar söyleyeyim türknetin 76 mbiti süperonlinenin24mbitinin yanında 2 mbit gibi birşey varın siz düşünün. aynı hat aynı pc aynı modem türknette çalışmaz ama süperonlinede uçak gibi ve sorun donanımsal olarak bizdeymiş. kapatacağım diyince 3 ay %50 indirimli kullanın teklifi yaptılar bu arada..
  • AKN'siz tarifeye geçebileceğim söylendi ve geçiş talebinde bulundum fakat hata aldığım için geçemedim. Akabinde destek talebinde bulundum ve 8 gündür çalışmalarımız devam ediyor cevabından başka bir şey almıyorum. Güya 2 iş günü içerisinde geri dönüş yapılacaktı.
  • 
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.