Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (469. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.018
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bugun turk telekom ekipleri gelmis dis kapiya kadar ordan iceri siz alacaksiniz diyorlar , yardımci olabilir misiniz elektrikciye cok para kaptirmamak icin ne yapmami onerirsiniz, ayrica evde bakir kablo var gibi ama musteri hizmetleri sinyal alamadigini soyledi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: milliadam

Birşey söyleyeceğim arkadaşlar hepimiz için. BTK nin yeni AKK uygulaması için 1 mayıs EN GEÇ tarih arkadaşlar, herkes her gün yazsın ve bir an önce uygulanması için baskı oluşturalım.
    https://www.facebook.com/turknet/?fref=ts
    Örneğin "BTK yeni akk kararında EN GEÇ 1 Mayıs'ta uygulanmasını istiyor. Ve bunu diyeli 5 ay oldu. siz hep müşterinin yanında olduğunu söylüyorsunuz ama son güne kadar bekleyecek misiniz, niçin yeni akk kararlarını uygulamaya başlamıyorsunuz???"

Bu uygulama başlarsa önceden sözleşmesi olanları da kapsarmı

• semih miskiner S kullanıcısına yanıt
    Apartman kutusuna kadar çektiler büyük ihtimal, eğer daha önce hat bağlandıysa kendiniz bağlayabilirsiniz ama çok daireli bir apartmanda iseniz elektrikçi çağırmak zorunda kalacaksınız gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_harputlu

Arkadaşlar turknetten memnunmusumuz kullananlar? Yoksa 69 tl ye 35 mbit li ttnet sözleşmesi yapmalımıyım?

15 yıl ttnet kullanıp 15 ocak 2017 itibarıyla turknete geçmiş biri olarak açık ve net söylüyorum, soyulmaya gerek yok, türknetten aşırı derecede memnunum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 6 Nisan 2017; 21:25:43 >
  • Pazartesi evrakları yolladım çarşamba ulaştı .bugün perşembe sordum evraklar kontorol ediliyor diyor .. ne kadar zormuş imza kısımlarına bakmak.

• hasobilo H kullanıcısına yanıt
    evde eski bir kablo var ama tüm ihtimalleri denedim ama modemde dsl kısminda isik yok, elektrikciye sordum 100 tl ye yaabilecegini soyledi cok diil mi bu

• semih miskiner S kullanıcısına yanıt
    Çok fazla bir fiyat, yapacağı doğru dürüst bir şey yok aslında.
  • ebabil__ E kullanıcısına yanıt
    hocam tabiki kapsayacak öyle bir ayrım sözkonusu değilki
  • 2 gün önce Türknet e geçiş yaptım ama şuan aşırı pişmanım. 2 gün önce ttnetten 25 mbps hız alırken şuan 2.5 mbps hızı zor alıyorum. İki defa arıza kaydı açtılar ve suçu hemen evdeki kablolara attılar. Sanırım 2 gün içinde kabloların bozulması benim şanssızlığım.

• 75 gb / 16 mbit , TTnet kullanıcısıyım. Ümraniye / Dudullu / İstanbul'da oturuyorum. Adsl modem kullanıyorum. Vdsl modem alabilirim fakat altyapımı olması lazım. Ne yapayım. Okuya okuya beynim kumpire döndü. Kısaca biri özetlerse çok makbule geçer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enigmatical kullanıcısına yanıt
    Vdsl modem alırsanız, adslde de kullanabilirsiniz ileriye dönük olur. Vdsl e geçiş yapmak için ise altyapının olup olmadığını sorgulatmanız veya sizin sorgulamanız gerekir. Vodafone Fiber nerede (web), Fixnet(web ve telefon) veya Turknet(telefon) üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.
  • waRRioR kullanıcısına yanıt
    Hat değerlerinizde görülür zaten durum. Portsal sıkıntı olabilir portunuzun değiştirilmesini isteyebilirsiniz.
  • Michael Scofield M kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam. ADSL'de kullansam hızım kaça düşer 150 gb'dan sonra acaba

16lık paket 5 e düşecek yanlış bilmiyorsam.
    ADSL kullanıcısı her durumda kaybediyor yani :) Vdsl altyapısı yoksa bile + 75 gb ve kota yok. Turk.neti arayayım. Tekrar çok teşekkür ederim.

Rica ederim, Turk.net firması kendi YAPA sistemine dahil olan santrallerde akk yi de kaldırdılar. 20 Nisan'da site üzerinden sorgulama yapılabileceğini iletiyorlar. 20 Nisan öncesinde ise abone olun, uygunsa biz sizi ararız diyorlar. Ya da kullanıcı telefon ile veya online işlem merkezinden sanırım YAPA sistemine dahil olup olmadığını daha doğrusu AKN 0 veya AKN 150 gb ibaresini kontrol edebiliyorlar.
    TTnete kotamı fiyat farksız 150 gb kota yapmazsan çıkıyorum diyeceğim. TTnet bu bölgede iyi kopma vs yavaşlama pek olmuyor. Turkneti bilemiyorum. Yıllar yıllar önce Smile'a geçmiştim. TTNeti aratmıştı. 150 gb kotam olsa gece 2 sabah 8 kota işlemese bana yeter. AKN 0 olursa en kötü 4 tb'lık 2 adet hdd lazım. 2. Yedek olacak. Yedeksiz arşiv olmuyor. Cümle kurma şeklimden , tek göz kapalı , ikinci göz ise zorlama kendini bırak diyerek can çekişiyor. Müsadenizle , bu kadar bilgilendirmeye nasıl teşekkür edilir bilemiyorum. İnancınız varsa eğer Allah razı olsun. Yoksa çok teşekkür eder. Göz kapağımı ağırlığına bırakır ve 12-18 saatlik uykunun temellerini atma merasimine başlıyorum. İyi günler , iyi forumlar dilerim.

Rica ederim Allah cümlemizden razı olsun (Ecmain).
    Hangi durum görülür?

• Eskiden telefon olan ev şuan tel hattı kapatıldı(2 yıl filan oldu)kimse oturmuyor arkadaşlar.Yeniden telefon ve internet hattı açılacak.Bunun için yeni port mı alacak Turknet? Apartman ve dairedeki tesisat hazır.Yeni portlarda bekleme süresi çok uzun deniliyor.Eve taşınmaya 2-3 hafta var şimdiden başlatsak Turknet internet işlemlerine? Samsun'un bir ilçesinde oturuyorum büyük bir yer değil port vardır diye düşünüyorum umarım bekletmezler ama bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturmpioneeR -- 7 Nisan 2017; 11:2:14 >
  • 
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.