Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ümit5858 Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.209
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    776 Mesaj

PM attıım hocam
    |
    |
    fatihebru kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bana dun aksam evrak teslim mesaji geldi. Bugun biraz once de adsl kullanici adi ve sifre geldi adsl aktif diyor ama ne telekomcu geldi ne port yonlendirmesi yapildi. Telekomdan gelmeden hizmet nasil aktif olduki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Umut kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bir Kere Girerseniz, Bir Daha Asla Geri Dönemezsiniz...
  • Yüzbaşı
    651 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: pape

Hocam bana dun aksam evrak teslim mesaji geldi. Bugun biraz once de adsl kullanici adi ve sifre geldi adsl aktif diyor ama ne telekomcu geldi ne port yonlendirmesi yapildi. Telekomdan gelmeden hizmet nasil aktif olduki?

Daha önce telefon hattınız olduğu için gelmediler. Bu konuda Türk Telekom'dan kontrol için geldi yazanlar muhtemelen sıfırdan abonelik açan kişiler. Yani hem telefon, hem de interneti yeni açanlar. Ya da en azından yalın internet kullanıp, ev telefonu olmayanlar da olabilir.
    |
    |

Arkadaşlar dün gece bağlantım sürekli kopmaya başladı.Size sırasıyla kopma durumunu ve hızları yazacağım.Şu ana kadar kullandığım kota miktarı:73 gb

Saat:00:15 -- Hız: 8.986

00:24 -- Hız: 7.964

00:32 -- Hız: 6.975
    .
    .
    .

M.H.yi arayarak durumu bildirdim.Hız arttırma için müdahale edildi.Müdahale edildikten sonraki durum:

Saat:10:40 -- Hız:4.985

Her müdahalede hız düşüyor.Evim santrale 300m.Dün geceye kadar 14mbit kesintisiz hız alıyordum.Tahminimce akk ile ilgili bir durum var.Hızı arttırmak için müdahale edildiğinde 3mbite yaklaşıyor.Hiç artma olmuyor.Kablolarda sıkıntı olsa şu an bağlantı sürekli kopuyor olurdu.Ya binadaki kutuda bir sıkıntı var ya da akk ile bir sıkıntı var. M.H.arıza kaydı açtı.48 saat içerisinde çözümlenecekmiş.

Kotası 50-75 gb tı geçen arkadaşlar var mı acaba?Onlarda son durum nedir?

Edit:Dairedeki iç tesisatı yeniledim ve net 1.5mb/saniye alabiliyorum.Speedtestte düşük çıkıyor fakat torentilerde 1.6 ya kadar görüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kirchoff_01 -- 30 Mart 2016; 13:21:11 >
    |
    |
    Bahsedilenler: TheLegendy

• Yarbay
    12203 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bukalemuns

4 yıllık Turk.net kullanıcısıyım. 24 aylık son taahhüt bittikten sonra aramadılar. Ben de sözleşmenin bittiğini bilmiyorum. Son faturam 110 yerine 220 geldi. Neden aramadınız diyorum arama yetkimiz yok diyor. Ayıp ettiler

Aynısı ttnet ile aramda geçti . aynı cevabi aldım.

Direk hat iptalini istedim.

Son değerler :

64gb oldu hiçbir sıkıntu olmadı

|
    |
    kirchoff_01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Turknet ADSL'ye geçersem sizce hızım ne olur?

13-16
    |
    |
    SiNaPSiS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhabalar;
    Bu tarifeye son başvuru tarihi var mı?
    Bu tarife yazılı olan fiyat kaç ay geçerli olacak? bununla ilgili bir bilgi bulamadım.
    Pazartesi şifreler geldi..
    Hat çalışmıyor çevir sesi yok..Arıza kaydı açıldı..
    Salı hat çalışıyor çevir sesi geldi , dsl sinyali yok..
    Arıza kaydı açıldı..
    Haydi bakalım ite kaka gidiyoruz..
    |
    |

• Çavuş
    79 Mesaj
    Bugün belgeleri gönderdim, ttnetten geçiş yapıyorum. Yazılanlara göre hat devir olaylarında standart bağlantıya göre daha kısa sürede işlem yapılıyor. Gelişmeleri yazarım
    |
    |
    Ben ayin 11 de basvurdum 14 de evraklar ulasti her gun aramama ragmen bu gune kadar acilmadi bu gun itibari ile iptal edip tekrar ttnet donus yaptik zamli tarife tabi yeniden baglanti ucreti odemek zorunda kaldim ben bukadar sorum suz bir firma gormedim her aragimda acil kaydi acildi aktivasyon birimi size bilgi verecek dendi ne arayan var nede hatti baglayan 15 gun sonra pes ettim artik uc kurus kar edelim derken sitres sahibi oldum bunlarin yuzunden ttneti. 10 da aradim 2 de internet i actilar. 3 ay kampanya ya giremiyormusum bunlarda uyanik 3 ay icinde geri geleni fiyat olarak surunduruyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yinemisorun -- 29 Mart 2016; 21:24:06 >
    |
    |
    GIGABYTE AORUS Z370 GAMING 7 / i7 8700K@5.0GHZ & NOCTUA NH D-15 / Gskill TRIDENT-Z 2x8 GB CL17 3600 MHZ DDR4 / Samsung 960 EVO 500GB / ZOTAC GTX 1080 TI AMP! / HAF 912 / COOLERMASTER GX80 PLUS 750W / Corsair K95 RGB PLATINUM MX SPEED / Zowie EC2-A & SteelSeries QCK Heavy / Creative OMNI & Hyperx Cloud II / PIONEER BDR-209EBK
    Zowie BenQ XL2540 @ 240 Hz
    **Sammy FARHA & Tony G. the table dominators!!! "Do you feel my pawa?!"
  • DH Yönetici
    2194 Mesaj

Telekom altyapısı olan her yere hizmet verebiliyorlar
    |
    |
    ecay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • DH Yönetici
    5987 Mesaj

Teşekkürler.SSS lerde yazıyormuş.Başvuralım o zaman.
    |
    |
    furi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    GIGABYTE AORUS Z370 GAMING 7 / i7 8700K@5.0GHZ & NOCTUA NH D-15 / Gskill TRIDENT-Z 2x8 GB CL17 3600 MHZ DDR4 / Samsung 960 EVO 500GB / ZOTAC GTX 1080 TI AMP! / HAF 912 / COOLERMASTER GX80 PLUS 750W / Corsair K95 RGB PLATINUM MX SPEED / Zowie EC2-A & SteelSeries QCK Heavy / Creative OMNI & Hyperx Cloud II / PIONEER BDR-209EBK
    Zowie BenQ XL2540 @ 240 Hz
    **Sammy FARHA & Tony G. the table dominators!!! "Do you feel my pawa?!"
  • Binbaşı
    1114 Mesaj

bu tur olayla benimde basima geldiginden eger bi tahahüt verirsem bitis tarihine 1 hafta kalaya ajandaya hatirlatici koyuyorum artik cat ben ariyorum fatura giydiremiyor namissizlar

|
    |
    X-Slim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aslında not almak gerekli dediğiniz gibi bu çok önemli :)
    Boş yere aramayı biliyor ama her firma :)

|
    |
    hunnkaar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    geçen çarşamba evrakları kargoyla gönderdim, cuma günü ellerine ulaştı. ptesi günü telekomcular hattımı kutuya çekmişler (ilk kez eve internet aldım), ptesi akşam telefon çalışıyordu fakat internet yoktu türkneti aradım, salı günü internet sorunu da halloldu. dün 3 kez hız testi yaptım ortalama 12,9 indirme, 0,60 upload, 8 ping.

Dipnot: 1, 3 ve 6. sıralardaki sonuçlar vodafone mobil veri sonuçları. vodafone geçeli 10 gün oldu daha önce avea daydım ortalama hızı 35-40 mbps idi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quarizmamm -- 30 Mart 2016; 14:41:42 >
    |
    |
    2 yıl önce kapattigim hattıma bugün turknetten mesaj geldi.129.30 lira iade yapacaklarmis.link vermişler ve ibanimi girdim.tesekkurler turknet.soylemeseler bilemezdim.uzerinede yatabilirlerdi.durustlugunden dolayı tebrik ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
SEO
Blogio
Paykasa
üniversite
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,384
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.