Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (418. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.006
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar, bu sayfada sorun yasayanlar yeni internet basvurusu yapanlarmi? Yoksa internetini turknete tasiyanlarmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mstfygc kullanıcısına yanıt
    Dairenizdeki ankastre kutusuna bağlantı yapıldığı sürece, TürkNet veya BiriNet vs. ne olursa olsun (FreeFiber, UyduNet, Fiber hariç) ADSL bağlantınızı santralden 1 hafta içinde vermeleri gerekiyor. Fakat bazen şöyle olabiliyor. Video dakikanızı ayarladım. Tamamını isterseniz izleyin.

https://youtu.be/q-kzswY2b9w?t=67

Bu adam zaten şikayet açtı Türk Telekom'a
  • Sansa Magna kullanıcısına yanıt
    Online islemlerden akk sifirlanma tarihine bak hocam.

Ornegin her ayin 12 si ise

Ayin 11 inde 23.55 gibi modemi kapa ac

• mstfygc kullanıcısına yanıt
    O zaman sizde önce Türk Telekom bağlatın. Fakat taahhüt vermeyin. Bir ay kalın. Sonrasında Türknet e geçiş yapın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su konu hala kapanmadı herkes şikayetçi sıcak fırsat diye duruyor

• Vdsl başvurmuştum

Önce 32000 civarı hız gösterdi Modem 20 civarı aldım ama dalgalanma vardı.

Müşteri hizmetlerini aradım işlemler hala devam ediyor geçişiniz tamamlanmadi dedi. Bekledim

Şimdi baktım net yok.

İnternet (WAN) Durumu

Bağlantı Durumu Bağlı değil

Bağlantı Tipi Ethernet

Hat Modu N/A

Bağlantı Durumu Bağlı

Bağlantı Tipi DSL

Hat Modu VDSL2

Gelen Giden

Hız 0 0

Gelen Giden

DSL Hızı(Kb/s): 53453 31634

Ulaşılabilir Hız(Kb/s): 53580 31595

SNR Sınırı (dB): 6.2 6.0

Hat Zayıflaması(dB): 0.0 0.0

Güç (dB): 14.5 7.9

Bu şekilde görünüyor. Aradım 2-3 is günü bulabilir bekleyin deniyor. Bu şekilde modemin ip almaması normal midir? Hattım şimdi yaklaşık 40 mbit alır mı acaba.

• 1.5 aydır kullanıyorum 50mbit vdsl kullanıyorum 40mbit e kadar çıkıyor.(3.5 - 4 mb/s). Upload hızı da 1.5 mbit cıvarı. Eski 16 mbit internetime göre 3 kat daha hızlı diyebilirim Kota da 2 kat arttı ve aynı para kullanıyorum. Şu anlık memnunum. Sıkıntı yaşayanlar da çoğunlukla ttnet yüzünden yaşıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratoloji64

Su konu hala kapanmadı herkes şikayetçi sıcak fırsat diye duruyor

hacı eminmisin. 60 mbit üstü hız 1000 dk telefon 150 gb akk sorunsuz kullanıyorsam burda bu başlığı görmem sayesinde kullanıyorum. üstelik ttnetin bağlamasına kadar herşey sorunsuzdu 3 gün içinde oldu.
    bu arada kimlik fotokopime not diye belirttim internetimin acil bağlanmasını rica ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

O zaman sizde önce Türk Telekom bağlatın. Fakat taahhüt vermeyin. Bir ay kalın. Sonrasında Türknet e geçiş yapın.

türk telekom taahhütsüz yalın internet için 75 tl internet + 18 tl yalın hizmeti + 190 lira bağlantı ücreti istiyor
  • muratoloji64 kullanıcısına yanıt
    Şikayetler %90 TTNet kaynaklı, şikayet arıyorsan bir de TTNet şikayetlerine bak istersen, neredeyse tüm kullanıcılar şikayetçi.

• ogunduz06 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam, yoksa herkes öyle yapardı, Türk Telekom kadar rezalet bir firma yok.

• ogunduz06 kullanıcısına yanıt
    Ne saçma işmiş. O zaman beklemekten başka çare yok

• atomcu kullanıcısına yanıt
    Bizim arkadaş 40-50 gün port bekledi Avcılarda oturuyordu, Dopingten mi ne başvurmuş, Türk Telekomda beklersiniz deyince, bekledi durdu ama sonunda bağlandı
  • Dehşetengiz kullanıcısına yanıt
    Ne diyeyim helal olsun Benim oturduğum yere 475 metre uzaklıkta Türk Telekom erişim kutusu var. Yeni çalışmaya başladı. Bakalım benim port ne zaman taşınacak.

• dün saat 09 gibi geçiş işlemleri başladı diye besaj geldi bugün 18 de geçiş tamamlandı kullanıcı adı ve şifreyi girdim internet geldi. ttnet iken 6mbit hız vardı şimdi 8mbit oldu :) taahhüt bozma bedeli de gelince 120 lirasını ödeyecek türk net bir ay da beleş farkı da öyle kapatmış oldum o iş tamam.
  • benim evraklar çarşamba günü ulaştı hala aktivasyon işlemleri yapılıyor diye görünüyr online işlemlerde.
    bir de her gün en az 2 defa turknet müşteri hizmetleri arıyor. abonelik işlemleriniz yarım kalmış dilerseniz ben yardımcı olayım diye. her seferinde ben bıktım "kardeşim ben abone oldum ne yarım kalması" diye, adamlar bunu duymaktan bıkmadı.
    du bakalım neler bekliyor bizi :)
    bindik bi alemete gidiyoz gıyamete
  • Suan dsmart kullanıyorum önümüzdeki ayin 1 inde sözleşme bitiyor geçiş işlemleri nasıl oluyor ? Tecrübe eden yardımcı olursa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ogunduz06

benim evraklar çarşamba günü ulaştı hala aktivasyon işlemleri yapılıyor diye görünüyr online işlemlerde.
    bir de her gün en az 2 defa turknet müşteri hizmetleri arıyor. abonelik işlemleriniz yarım kalmış dilerseniz ben yardımcı olayım diye. her seferinde ben bıktım "kardeşim ben abone oldum ne yarım kalması" diye, adamlar bunu duymaktan bıkmadı.
    du bakalım neler bekliyor bizi :)
    bindik bi alemete gidiyoz gıyamete

Hocam çok denemişsenşz internetten hızına bakmak için bile her defasında sitelerine girip yarım iş yaptığınızda onların çagrı merkezlerine not düşüyor. Hep farklı farklı aranırsınız. Konuşup kayıdı kapatın diyin. Aramazlar birdaha.

• Basvuru yapmadan once vodafone sayfasında internet hizim vdsl 50 mbit olarak gorunurken basvuru sonrasi su an aktivasyon bekliyorum vodafone sayfasinda en yuksek hiz 17 mbit adsl görünüyor yorumunuz nedir 6 gun oldu hala bekliyorum ve 17 mbit gorunuyor gittim vdsl modem aldim elimde adsl modem varken

• @FLOyD kullanıcısına yanıt
    Bende de ilk başta 24mbps gözüküyordu. Sonra 17 gözükmeye başladı aynı şekilde. Fakat türknet tarafından arandığımda 34mbps civarı destekliyor dediler. Port değişimi bekliyorum şu anda. Bakalım ne olacak.

• 
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.