Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
711.043
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    100 Mesaj

teşekkürler, benim ayın 24 ünde sıfırlanıyor. bu gece mi sıfırlanacak yarın gece mi?
    |
    |
    HeRo11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu gece hocam. Rica ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Casfort kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Casfort

teşekkürler, benim ayın 24 ünde sıfırlanıyor. bu gece mi sıfırlanacak yarın gece mi?

hocam çok basit bir yolu var. 5 dk kalmış şimdi kapa aç tuş elimize yapışmayacak ya :D
    |
    |
    Telefon konuşma süresi düşürülmüş galiba, online işlemlerde paket dakika 500 dk şeklinde yazıyor, önceden 1000 dk idi.

Telefonu kullananlar bu ayrıntıyı gözden kaçırmasınlar, sonra fazla faturayla karşılaşabilirler.

Fatura kesim tarihin ayın 15'i sanırım

|
    |
    hayata gülümse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Torrent kullananlar bilirler upload yapamıyorum bana "upload değeriniz yetersiz" yazıyor
    TTnet kullanırken uyarı silmek için kullanıyordum TÜRKNET te yapamıyorum sebebi nedir?

Dun ellerine ulasti belgeler ama ne arayan var ne soran

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dehşetengiz -- 24 Şubat 2017; 10:41:23 >
    |
    |
  • Yarbay
    3278 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: exelance1248

arkadaşlar bişey sormak istiyorum
    Torrent kullananlar bilirler upload yapamıyorum bana "upload değeriniz yetersiz" yazıyor
    TTnet kullanırken uyarı silmek için kullanıyordum TÜRKNET te yapamıyorum sebebi nedir?

Hangi programı kullanıyorsunuz? Ben şu ana kadar torrent ile ilgili bir sorun ile karşılaşmadım.

İçimdeki tek güç, ancak kurufasulye yersem ortaya çıkıyor.
  • Yüzbaşı
    476 Mesaj

TÜRK torrent hocam
    3 uyarıyı 30 gb upload karşılığı silmek için tıklayınız bölümü var ya :)
    internetin son zamnında yapıyordum şimdi bu uyarıyı alıyorum.
    Upload değeriniz yetersiz ne demek?
    |
    |
    infidel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: hayata gülümse

Telefon konuşma süresi düşürülmüş galiba, online işlemlerde paket dakika 500 dk şeklinde yazıyor, önceden 1000 dk idi.

Telefonu kullananlar bu ayrıntıyı gözden kaçırmasınlar, sonra fazla faturayla karşılaşabilirler.

yoo 1000 dakika devam.
    2475 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: exelance1248

TÜRK torrent hocam
    3 uyarıyı 30 gb upload karşılığı silmek için tıklayınız bölümü var ya :)
    internetin son zamnında yapıyordum şimdi bu uyarıyı alıyorum.
    Upload değeriniz yetersiz ne demek?

eğer atıyorum 100 gb download, 160 gb uploadınız varsa. 60 gb karşılığı 2 uyarıyı silebilirsiniz ve 100 gb uploadunuz kalır rationunz 1 olur. ondan sonra 2 uyarı daha silmek isterseniz, 100 gb download'a karşılık 40 gb uploadınız kalır ve rationuz 0,4 olur. bu da banlanma sebebi olduğu için site izin vermiyor olabilir. gb karşılığı uyarı silmek için sanırım ratio'nun 1'in altına düşmemesi gerekiyor. büyük ihtimalle sorununuz türk torrent'in bu kuralıyla alakalı. türk.net ile alakalı olduğunu sanmıyorum.

anladım teşekkür ederim.
    |
    |
    Fire.Sword kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

benim aralık 2de başladı üyeliğim bugün ayın 24ü yani ilk ay ücretsizdi

aralık 2-ocak 2 = ücretsiz

ocak 2-şubat 2 = 59.99

şubat 2-mart 2 = 59.99

yani şuan benim 2 tane faturam var ve sorduğumda martın 2sinde tekrar fatura çıkacak. ee o zaman ilk ay ücretsiz felan değil ?

Hocam fatura kesim tarihi her ayın ilk günü. Ocak 2 de çıkan fatura Ocak ayının faturası. Şubat 1 de çıkan fatura Şubat ayının faturası. Mart ayında çıkacak olan fatura ise Mart ayının faturası. Turknet on ödemeli bir hizmet. Ödedikten sonra kullanıyorsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kobe Bryantın Koltuk Altı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaslarbiz 2 kisi tt kullanicisiyiz arkadasimla turknete gecmeyi dusunuyoruz yalin hat kullanicisiyiz tt den yalin hat uzerinden gecenler nasil baglanti surecinden gecti yardimci olurmusunuz birde biz kredi kartsiz basvuru yapcaz bu süreç nasıl isliyor int baglantisi kac gunde baglaniliyor birde ev telefon cihazini bedavamı veriyorlar kac ping aliyorsunuz bu arada

Tahahutum 2 mizinde 19 martta bitiyor basvuru evraklarini erken mi gonderelim yoksa tahahut bitikten sonramı hangisi daha hızlı turknete gecisi saglar ve geciste int kesiliyor mu yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 24 Şubat 2017; 17:15:14 >
    Kesinlikle berbat bir firma 10gündür interneti açmadılar sürekli farklı bahane ve yalan söylüyor müşteri hizmetleri sözde max. 6gün e bağlanıyor yazmışlar sözleşmeye ama tamamen palavra bu kadar amatör bir firma görmedim.

Orijinalden alıntı: IIduayenaII

Hocam fatura kesim tarihi her ayın ilk günü. Ocak 2 de çıkan fatura Ocak ayının faturası. Şubat 1 de çıkan fatura Şubat ayının faturası. Mart ayında çıkacak olan fatura ise Mart ayının faturası. Turknet on ödemeli bir hizmet. Ödedikten sonra kullanıyorsun.

saçmaymış
    |
    |

Numara tahsis ini turknet sağlıyor. Ev telefon cihazı vermiyorlar. Kullanmak istiyorsan kendin almalısın. Ben numara tahsis ettikleri halde kullanmıyorum. İlla kullanacaksın diye birşey yok. Yalın olamadığı içinde mecburi numara tahsis ediliyor. Ayrıca tahattut bitmeden 1 hafta kadar önce gönder. Onlara ulaşıp taşımayı gerçekleştirmeleri 1 haftayı bulur. Tt fazla fatura çıkarmamış olur.
    Edit : geciste internet 5 dakika civarı kesiliyor. Kesildikten 5 dakika içinde turknet kullanıcı bilgilerini gönderiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IIduayenaII -- 24 Şubat 2017; 17:44:03 >
    |
    |
    harce74 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben vodafone nette 30 küsür ping alirken turknette 20 aliyorum.

Diger sorulara yukarda arkadas cevap vermis

|
    |
    harce74 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Evrakların ulaşmasından itibaren 20 gün süren beklemenin sonucunda ayın 20'sinde 11mbps hızla interneti güzelce kullanırken, hızım düşük olduğu için aradığım ertesi günü yani 21.02.2017'de internetim kesildi ve odur budur internete bağlanamıyorum.

Defalarca aramama rağmen en sonunda modemim VDSL desteklemediği için internete bağlanamadığımı ve Pazartesi ADSL portuna geçişimi deneyeceklerini ama olmazsa gelecek ayın 1'inde ADSL'e geçebileceğimi ve interneti o zaman kullanabileceğimi söylüyorlar.

İlgi alaka gerçekten güzel ama port değişikliklerinde vs bir şeylerde altyapı firmasına yani Turk Telekom'a bağlı oldukları için hızlı ve etkin bir müdahelede bulunamıyorlar ne yazık ki :/
    |
    |
    Anakart: ASUS Crosshair V Formula-Z | İşlemci: AMD FX-8350 4.1GHz | İşlemci Soğutucu: Cooler Master Hyper 212 Evo | Bellek: Corsair Vengeance 8GB 1866MHz | Ekran Kartı: ASUS GTX770 DirectCU II O.C. | HDD/SSD: WD 1TB Caviar Black/Sandisk Ultra II 240GB | Kasa: Corsair 500R PSU: Corsair HX850 80 Gold | Monitör: AOC 23,6" E2461FwH | Gamepad: Logitech Driving Force GT | Kulaklık: Kingston HyperX Furry | Ses Sistemi: Logitech Z506 | Klavye: Logitech G105 | Fare: Logitech G500S
HızlıCevap
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
haberler
son dakika
Blogio
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.