Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.104
Cevap
232
Favori
711.332
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    43 Mesaj

Dostum zaten imzayı 51mbite atmıştım. 50 gibi gözükmesine rağmen maksimum 41mbps download alabiliyorum ama dediğim gibi sabit değil bu değer akşam saatleri 10a kadar düşüyor ping sorunu da cabası.
    |
    |
    braveheartgs43 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Anladim dostum, vodafone'dan sorgulama yaptiginda kac mbit gosteriyor alt yapin? Dedigim gibi kayit olustur mutlaka bu sorunu bildir.
    |
    |
    Kustumize kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

56 mbit gösteriyordu vodafone. Şuanda modemi güncelledim hız 5mbps çıkıyor :)( şuanda müşşteri hizmetleri ile konusuyorum bu sorunu çözersem yazarım
    |
    |
    Rodimus01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ankastrenide kontrol ettirmeni tavsiye ederim dostum, ama mutlaka kayit olustur. Kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kustumize kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    16mbit yetersiz çoğuna. 50mbit gibi hızları da vermeleri lazım.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: YalnızOsmanlı

Nihayet vdsl e gecis yaptilar.Modemde 76mbps gorunmesine ragmen hala 13mbps civari cikiyor testlerde, modemi resetledim baska ne yapilabilir?

Turknet online islemlerde 16mbps gorunuyor, turknet bizle ilgisi yok hiziniz 76mbps diyor.

Hocam bir çare bulabildiniz mi ?

Adsl 'de 12 mbit alırken VDSL 'de 6 mbit alıyorum şaka gibi.

• Çavuş
    43 Mesaj

Şöyle söyleyeyim. Evin orjinalinde ttnet adsl mevcut ben turknetten vdsl alıp cat6 kablosunu da çekip o şekilde bağlantıyı gerçekleştirdim. Zaten ikisi aynı anda olmadığı için bu yöntemi kullandım. İnterneti bağlayan ekip ankastreye kendisi bağladı kabloyu falan. Bu arada net hızım 4.69 ping 200 şaka gibi :) Kayıt oluşturdum belki bağlantıyı ankastreden değiştirince düzelebilir diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kustumize -- 22 Şubat 2017; 21:43:40 >
    |
    |
    Rodimus01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: xuadrox

quote:

Orijinalden alıntı: YalnızOsmanlı

Nihayet vdsl e gecis yaptilar.Modemde 76mbps gorunmesine ragmen hala 13mbps civari cikiyor testlerde, modemi resetledim baska ne yapilabilir?

Turknet online islemlerde 16mbps gorunuyor, turknet bizle ilgisi yok hiziniz 76mbps diyor.

Hocam bir çare bulabildiniz mi ?

Adsl 'de 12 mbit alırken VDSL 'de 6 mbit alıyorum şaka gibi.

Hocam ayni sıkıntılarla karşılaştım. Aynısı... Müşteri Hizmetleri ne bu işte yetkin bir insan olduğumu ve sahada çalıştığımı söyledim. Adam bana ne senin mesleğinden mihvalinde sesini yukseltince karşılıklı bagristik kapattik. Benim iç kablolamamda korezyon yada hatalı baglama varmış. Ahmaklar tester larla olcuyorum sikinti bana gelen hizda. 4 mb 8 mb hiz var. Hat bilgimde 24 mb e kadar 150 gb akk diyor. Onu alsam hatta 18-20 alsam niye seni rahatsiz edeyim? Vdsl gozukuyorum ama Adsl hızı daha fazla bi kac mb kadar.

|
    |

• Çavuş
    70 Mesaj

Maalesef hocam, biz hizi verdik diyor firma, modem de dogruluyor. Ne yapilabilir bilmiyorum.

|
    |
    xuadrox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bana yaptıklarının aynısını yapıyorlar sanırım sizede.
    Bağlantım VDSL olmasına rağmen ısrarla kendilerine kabul ettiremediydim(Sistemde sadece ADSL var görünüyormuş), ADSL kullanıyorsunuz diyorlardı.
    Zorla 24 Mbps'e çektirdiydim hızı ama 13Mbps üstünü görmüyordu bağlantı hız testlerinde, epey bir uğraştım baktım olacak gibi değil sonunda vazgeçtim.
    Neyse 1 ay önce baktım Vodafone Fiber sorgulama sayfasında VDSL'de görünüyor, direk online chatten görüştüm hemen arttırıyoruz deyip 50Mbps yaptılar(Hızı 50 yapmayı unutsalarda).
    Modemde gelen hız aynen 24Mbps ve VDSL olmasına rağmen artık 20-22Mbps civarı alabiliyorum, buda demek oluyor ki sistemden kendileri otomatik olarak limitliyorlar hızı.
    |
    |
    YalnızOsmanlı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar düne kadar 16 mb destekleyen hattım bugün 60 mb destekliyor gorunuyor Vodafone dan sorgulama yaptığımda. Turknet 50 mb görüyor sistemde. 1 Mart itibarıyla ile geçiş yapılacak fakat modemim vdsl desteklemiyor. Asus n14-u alalı 1 1 buçuk sene ancak olmuştur. 3 yil birebir değişim garantisi var. Aradım asus u temsilci yardımcı olamadı fakat sitemizden derdini anlatacak kadar yaz birde kutunun resmini çekip mail at dedi. Genel merkez inceliyormuş. 48 saat içinde dönüş yapılacak. Değişim yaparlar mı sizce ? Yapmazlarsa da bana çekim gücü iyi fiyatı makul vdsl modem önerir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: onurguner

geçen bi firma aradı dedi kaç lira fatura ödüyosunuz internetinizden memnunmusunuz zırzır zır öttü durdu. fatura 60 lira dedim 150 gb adil kota hızım 65 mbps 1000 dk da telefon dahil dedim . yüzüme kapadı kız ya :D

Sayın onurguner , 75mbps hız için yeni bir modem alacağım. Sen ne marka kullanıyorsun? Asus DSL-N16 modelini tavsiye edermisin? Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ergincenk -- 23 Şubat 2017; 14:39:38 >

Orijinalden alıntı: ergincenk

quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

geçen bi firma aradı dedi kaç lira fatura ödüyosunuz internetinizden memnunmusunuz zırzır zır öttü durdu. fatura 60 lira dedim 150 gb adil kota hızım 65 mbps 1000 dk da telefon dahil dedim . yüzüme kapadı kız ya :D

Sayın onurguner , 75mbps hız için yeni bir modem alacağım. Sen ne marka kullanıyorsun? Asus DSL-N16 modelini tavsiye edermisin? Teşekkürler...

hocam benim kullandığım ttnetten kalan airties air5650 v3 modeli.
    açıkcası bütçenizle ilgili çokta önemli değil bence modem. ben olsam sahibinden.com da 50 liradan başlayan birsürü modem var ordan da tercih edebilirsiniz.
    sıfır istiyorsanız dediğiniz modem 200 lira civarı olaabilir ama şunada bi bakın bence.
    http://www.hepsiburada.com/tp-link-archer-vr200-750mbps-wireless-ac-dual-band-gigabit-adsl-vdsl2-modem-router-p-BD804582?magaza=Hepsiburada&cn=true

bu da 175 liraya geliyor .http://www.hepsiburada.com/tp-link-td-w9970-300-mbps-n-kablosuz-4-port-2x5dbi-1xusb-wps-ewan-fiber-destekli-vdsl2-adsl2-modem-router-p-BD803594?magaza=Hepsiburada&cn=true

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurguner -- 23 Şubat 2017; 16:23:44 >
    |
    |

• Yarbay
    2936 Mesaj
    Turknetin yalın interneti var mi

|
    |
    Yalin interneti tasimak icin basvurmustum belgeleri yolladim bugunde onay icin arandim su an basvuru durumu belgeler bize ulasti eksiklik yoksa en kisa surede tamamlanacak yazıyor simdi kac gün sürer bu internetin tasinmasi ve telefon hatti tahsil edilmesi??

Önceki mesajları oku bedava bilgi istiyorsun

|
    |
    genclik17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bunların fatura olay garip ya.6 Ocaktan beri kullanıyorum neti.Sanal kartı vermiştim.Para tanımlamıştım karta.Arada siteden kontrol ediyordum,fatura var mı falan diye hiç göstermedi şimdiye kadar.Sonra kartın ekstresi geldi,baktım türknet 49 tl para çekmiş.Siteden girip bakıyorum fatura var mı diye yok,ödenmiş olarakta gözükmüyor sitede.İlk ay bedava kullanım.Bu fatura sanırım 6 şubat-1 mart için ama sitede gözükmüyor.
    |
    |
    Phanteks Eclipse P400S | GIGABYTE Z370 AORUS Ultra Gaming | MSI NVIDIA GeForce GTX 1080 GAMING X 8G | Intel Core i7-8700K | Corsair Hydro Series H100i v2 | Corsair 2x8 16GB 3000MHz DDR4 RAM | EVGA SuperNOVA 650 G3 80 Plus Gold | Sandisk 480GB SSD Plus | Crucial BX300 240GB SSD | Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM | Corsair Gaming Strafe RGB Mekanik Klavye | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Corsair Gaming Void Pro RGB Gaming Headset | 3x Corsair HD120 RGB Fan | 2x Corsair LL120 RGB Fan | Corsair Lighting Node PRO
    Samsung LC27HG70 27" Curved HDR QLED Gaming Monitor 2K 144HZ
  • Yüzbaşı
    336 Mesaj

bu vodafone sorgulama linki var mı?
    |
    |
    IIduayenaII kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çıktıların renkli - renksiz olmasının bir önemi yok.

|
    |
    MUTAF kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Lastik Fiyatları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.