Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (416. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.988
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 414415416417418
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

Orijinalden alıntı: lordakrep

quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

quote:

Orijinalden alıntı: lordakrep

Çıktıların renkli - renksiz olmasının bir önemi yok.

Fiyat sormadan kirtasiyeden ciktilari aldim, renkli

9 sayfaya 9tl dedi..

Mng kargoda 16 tl dedi.

25inde taahut bitiyor, ben hala evrak gonermedim.

Hocam neden 9 sayfa ? ben 5 sayfa çıktı aldım siyah beyaz 2 TL.

Kargo poşeti + 5 sayfa 20 gram ağırlığa 9 TL ödedim ptt kargoya bende.

yanlıs gondermisin. 9 sayfa olucak.eksik evraklar icin bidaha kargo istiycekler.

Bana gelen mailde 5 sayfaydı.

Bakalım kargo ulaşsın ne yapacaklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tanıdığım insanlar Türknet'e lanet okuyor siz geçiyorsunuz anlamadım bu işi.
  • Gabriellini kullanıcısına yanıt
    Forumdaki yorumlardan anladığım kadarıyla, bazı arkadaşlar çok aşırı sorunlarla karşılaşıyor, bazıları da hiç sorun yaşamıyor keyfini çıkarıyor.

Ben 2 aydır hiç sorunla karşılaşmadım. Eve gelen hattı değiştirdim geçenlerde, aradım müşteri hizmetlerini yeni kablo çektim bağlattırmam lazım ekip gönderirmisiniz dedim, ertesi gün sabah arandım Türk Telekom arıza ekibi tarafından, saat 11'de geleceklerini söylediler müsait olup olmadığımı müsait değilsem başka bir saat gelebileceklerini söylediler, müsaitim gelin dedim. Geldiler hattı bağlayıp kontrollerini yapıp gittiler.

3 gün şehir dışındaydım haliyle interneti kullanan olmadı, 3. gün müşteri hizmetlerinden aradılar hattınızda hiç download/upload hareketi yok bir sorunla mı karşılaştınız acaba diye sordular. Çok şaşırdım, seyehatte olduğumu söyledim, iyi yolculuklar diyip kapattılar.

Burada okuyorum bazı arkadaşlar ise illallah etmişler, sorun üzerine sorun. Şans işi galiba. Modeme gelen hız 77, hız testlerinden 60-70 arası hız alıyorum sürekli, upload ise 3 civarlarında takılıyor.

Beni tek sinir eden şey AKN sonrası download hızının 300kb ile limitlemeleri, 2.3mbit yapıyor yani tam 3mbit değil. Ama neyse Mayısta herşey değişecek, onun için birşey yapmak istemedim.

• Yaklaşık 8-9 aydır türknet kullanıyorum Hızım 51MB aldığım zamandan beri hiç bir sorun yaşamadım gayet memnunum Dota 2 de 30-40 arası pingim TTnet kullanırken nedense bu ping 80-100 arası geziyordu.. kısacası memnunum kullanmaya devam edeceğim...
  • arkadaşlar türknet'te de ttnet gibi akn için ay sonu modemi resetlememiz lazım mı? son 12 saatlik downloadı gelecek aya eklememesi için.
  • Casfort kullanıcısına yanıt
    Evet gerekli. Ek olarak akk sifirlanma tarihi abonelik baslangic tarihin hocam aklinda olsun

• HeRo11 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, benim ayın 24 ünde sıfırlanıyor. bu gece mi sıfırlanacak yarın gece mi?
  • Casfort kullanıcısına yanıt
    Bu gece hocam. Rica ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Casfort

teşekkürler, benim ayın 24 ünde sıfırlanıyor. bu gece mi sıfırlanacak yarın gece mi?

hocam çok basit bir yolu var. 5 dk kalmış şimdi kapa aç tuş elimize yapışmayacak ya :D
  • Telefon konuşma süresi düşürülmüş galiba, online işlemlerde paket dakika 500 dk şeklinde yazıyor, önceden 1000 dk idi.

Telefonu kullananlar bu ayrıntıyı gözden kaçırmasınlar, sonra fazla faturayla karşılaşabilirler.
  • hayata gülümse kullanıcısına yanıt
    Fatura kesim tarihin ayın 15'i sanırım

• arkadaşlar bişey sormak istiyorum
    Torrent kullananlar bilirler upload yapamıyorum bana "upload değeriniz yetersiz" yazıyor
    TTnet kullanırken uyarı silmek için kullanıyordum TÜRKNET te yapamıyorum sebebi nedir?
  • Yurtici kargo ile 8 liraya yolladim, suan mobilde %50 indirim var

Dun ellerine ulasti belgeler ama ne arayan var ne soran

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dehşetengiz -- 24 Şubat 2017; 10:41:23 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exelance1248

arkadaşlar bişey sormak istiyorum
    Torrent kullananlar bilirler upload yapamıyorum bana "upload değeriniz yetersiz" yazıyor
    TTnet kullanırken uyarı silmek için kullanıyordum TÜRKNET te yapamıyorum sebebi nedir?

Hangi programı kullanıyorsunuz? Ben şu ana kadar torrent ile ilgili bir sorun ile karşılaşmadım.
  • TÜRK torrent hocam
    3 uyarıyı 30 gb upload karşılığı silmek için tıklayınız bölümü var ya :)
    internetin son zamnında yapıyordum şimdi bu uyarıyı alıyorum.
    Upload değeriniz yetersiz ne demek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayata gülümse

Telefon konuşma süresi düşürülmüş galiba, online işlemlerde paket dakika 500 dk şeklinde yazıyor, önceden 1000 dk idi.

Telefonu kullananlar bu ayrıntıyı gözden kaçırmasınlar, sonra fazla faturayla karşılaşabilirler.

yoo 1000 dakika devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exelance1248

TÜRK torrent hocam
    3 uyarıyı 30 gb upload karşılığı silmek için tıklayınız bölümü var ya :)
    internetin son zamnında yapıyordum şimdi bu uyarıyı alıyorum.
    Upload değeriniz yetersiz ne demek?

eğer atıyorum 100 gb download, 160 gb uploadınız varsa. 60 gb karşılığı 2 uyarıyı silebilirsiniz ve 100 gb uploadunuz kalır rationunz 1 olur. ondan sonra 2 uyarı daha silmek isterseniz, 100 gb download'a karşılık 40 gb uploadınız kalır ve rationuz 0,4 olur. bu da banlanma sebebi olduğu için site izin vermiyor olabilir. gb karşılığı uyarı silmek için sanırım ratio'nun 1'in altına düşmemesi gerekiyor. büyük ihtimalle sorununuz türk torrent'in bu kuralıyla alakalı. türk.net ile alakalı olduğunu sanmıyorum.
  • Fire.Sword kullanıcısına yanıt
    anladım teşekkür ederim.
  • ben hala anlamadım bu fatura işini

benim aralık 2de başladı üyeliğim bugün ayın 24ü yani ilk ay ücretsizdi

aralık 2-ocak 2 = ücretsiz

ocak 2-şubat 2 = 59.99

şubat 2-mart 2 = 59.99

yani şuan benim 2 tane faturam var ve sorduğumda martın 2sinde tekrar fatura çıkacak. ee o zaman ilk ay ücretsiz felan değil ?
  • Hocam fatura kesim tarihi her ayın ilk günü. Ocak 2 de çıkan fatura Ocak ayının faturası. Şubat 1 de çıkan fatura Şubat ayının faturası. Mart ayında çıkacak olan fatura ise Mart ayının faturası. Turknet on ödemeli bir hizmet. Ödedikten sonra kullanıyorsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 414415416417418
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.