Yarbay
11 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 79 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Eğer Gtx 900 ve gtx 1000 bios güncellemesi yapmanızı tavsiye ediyorum

DisplayPort sorunundan Maxwell ve Pascal tabanlı ekran kartları etkileniyor.

Nvidia bazı ekran kartlarındaki DisplayPort 1.3 ve DisplayPort 1.4 desteğinin düzgün işlemediğini fark etti. Yeni nesil yüksek çözünürlüklü ve yüksek yenileme hızına sahip monitörlerin ortaya çıkmasıyla fark edilen bu durum, bilgisayarın açılamaması dahil olmak üzere çeşitli problemlere yol açıyor.

Bu hata ne yazık ki bir sürücü güncellemesiyle giderilemiyor. Nvidia bunun için bir ekran kartı BIOS güncelleme yazılımı yayınladı. Yazılım ekran kartınızın bu güncellemeye ihtiyacı olup olmadığını kontrol ederek, gerektiği takdirde BIOS’u güncelliyor. Güncelleme tüm markaların ekran kartlarıyla uyumlu.

Bu problemden yalnızca Maxwell (GTX 900) ve Pascal (GTX 1000) tabanlı ekran kartları etkileniyor. Ayrıca bu problemler yalnızca DisplayPort 1.3 veya DisplayPort 1.4 bağlantısına ihtiyaç duyan ekran kartlarında ortaya çıkıyor.

Alıntı technopat...
https://www.techpowerup.com/244981/nvidia-has-a-displayport-problem-which-only-a-bios-update-can-fix

Bios update indirme linki

http://www.nvidia.com/content/DriverDownload-March2009/confirmation.php?url=/Windows/uefi/firmware/1.0/NVIDIA_DisplayPort_Firmware_Updater_1.0-x64.exe&firmware=1&lang=us&type=Other
Benim kart özellikle Overwatch ta 76-77 derece oluyor. Sizde de durum böylemi?
Ne internet tarayıcısı ne de bilgisayar üzerinden instagramda resim ve videoları açamıyorum
Öğleyin sıkıntı yoktu şimdi giriyorum. Ne kalan dakika ne başka birşey. Sadece olan tl ve tarifem gözüküyor. Sizde de öyle mi ?
Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain Steamda 31 TL ye indi. Alacak varsa kaçırmasın
Büyük moniterlerde %125 ve üstü ölçeklendirme kullanan arkadaşlar bu linkteki program sayesinde sorunu çözdüm umarım işinize yarar

http://windows10_dpi_blurry_fix.xpexplorer.com/
Arkadaşlar Ben 10 senedir Pc de film izliyorum. Bazen arkadaşlara yada akrabalara gittiğimde tv den de film izliyorum. Usb den ya da tv yayınında Görüntü televizyonda cok daha hizli akıyor. Yani filmlerdeki o ağırlık kayboluyor. Kareler sanki daha hizli akıyor. O yüzden de tv de film izleyemiyorum.

Sorum şu Pc deki gibi filmleri 23 25 ya da 29 kare sn ye akış hızıyla izlememi sağlıyacak tv ler var mı.

Yani filmi orjinal kare saniye hizinda izlebileceğim tv ler varmı ?
Ama Note 4 Lollipop ta Çalışmıyor haberiniz olsun
Hakkında
Meslek: Fitness Antrenörü
İlgi Alanları: pc, kitap, wakeboard,elektronik
Forum İmzası:
i7 7700k,MSI Z270 Pro Carbon,MSI GTX 1080 Gaming X , Arctic Freezer 240,Gskill Ripjaws CL15 3000 Mhz , Samsung 850 EVO 500 GB,Seasonic X-850 PSU, AOC P2460PG G-SYNC
Forum İkinci El İmzası:
i7 7700k,MSI Z270 Pro Carbon,Asus STrix Gtx 1080 Ti OC , Arctic Freezer 240,Gskill Ripjaws CL15 3000 Mhz , Samsung 850 EVO 500 GB,Seasonic X-850 PSU, Viewsonic XG2703-GS G-SYNC 165hz
Hakkımda:
En iyi Pc benim olandır.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Samsung
Oyun Platformu
PC
Ses Sistemi
Creative
İşlemci
Intel
Ekran Kartı
Asus
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.637
İkinci El Bölümü Mesajları: 110
Konularının görüntülenme sayısı: 137.568 (Bu ay: 248)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 833 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.