Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blackhole88

Biraz önce başvurdum Türk Telekom'dan geçiş için. Yarın belgeleri yollayacağım kaç güne geçer? Geçiş sırasında bağlantıda sorun olur mu direkt geçer mi?

Hangisini kullanıyordun hangisine başvurdun? Adsl'den adsl'ye ya da vdsl'den vdsl'ye başvurduysan, hali hazırda portun olduğu için taşıma işlemi evraklar ulaştıktan sonra hemen yapılır. Benimki aynı gün içerisinde oldu mesela. Akşam üzeri internet kesildi, 15 dakika sonra Turknetin sinyali geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

Evin önüne kadar fiber geliyorsa o vdsl olmaz fiber olur hocam

Hocam Bu kutu Fiber deyil mi?

Türknet önce adresiniz Fiber destekli dedi sonra aradılar vermeyiz vdsl veririz dedi SüperOnline Adsl dahi veremeyiz dedi TTNet kapattıralı 3ay olmadığı için hiç bir kampanya dahil olmadığımdan aramadım

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZTurk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZTurk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

• erennavas kullanıcısına yanıt
    Fiber olan yere vdsl verebiliyorlar mı bilmiyorum ama o kutudan Türk Telekom harici kimse internet veremez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biz hala 1km ötedeki dolapla idare edelim vdsl2 falan zaten yok sadece adsl, işe bak apartmana fiber geliyor,inanılır gibi değil.
  • Merhaba arkadaşlar,

TurkNet kullanan biri 444 99 99 (Yurtiçi Çağrı Merkezi), 0800 219 65 58 (Uni Baby) arama şansınız var mı? 2 aydır çoğu 444, 0800, 0850 numaraları arayamıyorum. Sanki engellemişler gibi... Numarayı çevirdiğim an düşüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adsl de 16 dan daha fazla hız veriyorlar mı
  • yekilord kullanıcısına yanıt
    Yok, 24Mbps tanımladılardı bana 13.5Mbps üstünü görmüyordu yinede.
  • Karanlık Ülke kullanıcısına yanıt
    Yurtiçi'ni geçenlerde aradım bir sıkıntı yoktu.
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt
    1000 Dakikanız bitmediyse diğer numara da bağlanıyor mu diye bakabilir misiniz?

• Telefon kurulum için TürkTelekom şebeke sorunu gibi şeyler söylemişler. Daha önce başına gelen var mı?

• ben çok memnunum iyi ki turk.net i seçmişim tavsiye ederim.
    turk telekomla alakalı sorunlar çıkıyor ilk başlarda neredeyse 3 hafta bağlantı sağlayamadım. fakat sonunda hallettik çok memnunum. tavsiye ederim
  • Karanlık Ülke kullanıcısına yanıt
    Şimdi ikisinide aradım Yurtiçi direk bağlandı ama diğer numarayı aradığımda aradığınız numara kullanımda değildir dedi ve kapandı direk.
  • mtyg kullanıcısına yanıt
    benim şebeke sorunu değil di turk telekom kaynaklı bir turlu gelmediler
    daireye giden hattı aktif etmişler fakar hangi hat olduğunu belirtmemişler bizde 3 hafta bekledik tekrar gelip bizim daireye gelen hattı göstermeleri için. daha sonra hallettik zaten.
  • Mr.Wiggle kullanıcısına yanıt
    böyle bir mesajı görünce değiştirmeyi dusundugum internet sağlayıcımı değiştirmiyorum

halbuki adam gibi hizmet zor değil müşteriye insan gibi davranmak verdiğin sözü tutmak artık normal üzeri sayılıyor

keşke şöyle ilgilendiler böyle sorunumu çözdüler diye mesajlar görseydik firmayı zerre bilmem bu kampanyayı da ilk defa gördüm almayı düşünen birini görürsem kimseye tavsiye etmem

işte insan gibi hizmeti böyle yapa yapa zorla sağlatacağız kendimize..
  • İnternet konusunda herkes bir sorun yaşıyor illaki

• erennavas kullanıcısına yanıt
    benim oturduğum sitede de o kutudan var türknet banada sadece vdsl verebiliriz dedi süperonline da vdsl verebilirz dediler fakat anlamadığım nokta şu oldu türknet hattınız max 75mbps destekliyor dedi süperonline ise max 68 mbps destekliyor dediler vodafone nun sitesinden sorgulayıncada 85 mbps çıkıyor
  • Ben de başvuru yaptım ama bilgili olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim.

1-İnterneti bağlattık, Şubat -Mart kullandık.Faturaları ödedik.Kapatmak istiyoruz.Müşteri hizmetlerini arayıp kapattırmamız yeterli mi? Bi ücret çıkıyor mu?

2-14 günlük cayma hakkımızı nasıl kullanabiliriz?(Bazı arkadaşların yaşadığı gibi kopmalar yaşarsam diye merak ediyorum)

3- 1.sorudaki gibi kapattığımız interneti tekrar açtırırken bi ücret ödüyor muyuz?

4-İlk ay ücretsiz kullanmak için ne yapmamız lazım?

• FasTBoY kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam.
  • ismailozcn İ kullanıcısına yanıt
    Hocam siteden nasil sorguluyorsunuz Ben hepsini aradim Turknet SprOnline Dsmart Bağlatmadan once fiber diyorlar Baglatma aşamasinda vdsl/adsl ye donuyorlar(spr online adsl dahi vermedi)

Benim sormak istedigim Resimdeki kutu gercek fiber(ftth) degil mi yoksa fiberi ttnet izin vermedigi icin mi saglayamiyorlar anlamadim gitti?

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erennavas -- 29 Ocak 2017; 1:35:55 >

• Dün akşamdan beri telefon ve axsl çalışmıyor, müşgeri hizmetleri bölgesel çalışma var 11 de açılacak dedi, hala çalışmıyor, cepnetten giriyoruz şu an...
    Bakalım arıza konusunda turknet nasılmış....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.