Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
710.929
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    297 Mesaj

Sanırım tüm yurtdışı ülkelerinde geçerli değil, abone olacağım zaman sormuştum, 2.kategori ülkelerde geçerli gibi birşey demişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    exelance1248 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Phanteks Eclipse P400S | GIGABYTE Z370 AORUS Ultra Gaming | MSI NVIDIA GeForce GTX 1080 GAMING X 8G | Intel Core i7-8700K | Corsair Hydro Series H100i v2 | Corsair 2x8 16GB 3000MHz DDR4 RAM | EVGA SuperNOVA 650 G3 80 Plus Gold | Sandisk 480GB SSD Plus | Crucial BX300 240GB SSD | Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM | Corsair Gaming Strafe RGB Mekanik Klavye | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Corsair Gaming Void Pro RGB Gaming Headset | 3x Corsair HD120 RGB Fan | 2x Corsair LL120 RGB Fan | Corsair Lighting Node PRO
    Samsung LC27HG70 27" Curved HDR QLED Gaming Monitor 2K 144HZ
  • Binbaşı
    1599 Mesaj
    2.kademe ülkeler yok. 1.kademe ülkeler var.
    Milletlerarası 1.Kademe Sabit Telefon Ülkeleri: A.B.D., Almanya, Avustralya, Avusturya, Belçika, Brezilya, Bulgaristan, Çek cumh., Çin halk cumh., Danimarka, Finlandiya, Fransa, G.kore, Hollanda, Hongkong,
    İngiltere, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Japonya, Kanada, Lüksemburg, Macaristan, Malezya, Norveç, Polonya, Portekiz, Rusya, Singapur, Slovakya, Slovenya, Tayland, Tayvan, Vatikan,
    Yunanistan

Doğrudur bu, birşey demişti ama aklımda kalmadı.

|
    |
    merhaba50 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Phanteks Eclipse P400S | GIGABYTE Z370 AORUS Ultra Gaming | MSI NVIDIA GeForce GTX 1080 GAMING X 8G | Intel Core i7-8700K | Corsair Hydro Series H100i v2 | Corsair 2x8 16GB 3000MHz DDR4 RAM | EVGA SuperNOVA 650 G3 80 Plus Gold | Sandisk 480GB SSD Plus | Crucial BX300 240GB SSD | Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM | Corsair Gaming Strafe RGB Mekanik Klavye | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Corsair Gaming Void Pro RGB Gaming Headset | 3x Corsair HD120 RGB Fan | 2x Corsair LL120 RGB Fan | Corsair Lighting Node PRO
    Samsung LC27HG70 27" Curved HDR QLED Gaming Monitor 2K 144HZ
  • Binbaşı
    1351 Mesaj
    Boyle les bi musteri hizmetleri yok aradim adamlari ne baglaniyo ne cevap veren var faceden yazdim.donus yok bunlarin pesinden benmi kosacam 3 gun bekledim bugun turkcele gecdim ondan sonra ariyolar bide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flocky88 -- 23 Ocak 2017; 18:15:42 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Mens Rea

Turknet müşteri hizmetleri ile görüştüğümde binamda boş port olmadığını Türk Telekom'a söyleyerek port açtırmam gerektiğini söylediler.

Türk Telekom'u aradım bölge müdürlüğüne giderek talep etmem gerekiyormuş. Gerçekten halledeceklerini düşünsem işi gücü bırakıp gideceğim ama eminim ki beni oraya 10 defa getirtmeden ve çıldırtmadan bu işi yapmayacaklar. O kadar uğraşacak vaktim yok benim de.

Bu sorunla karşılaşan var mı? Nasıl bir yol izlenmeli arkadaşlar?

1 aylığına telekomdan internet açtırıyorsun taahhüt vermeden port vs. hallediyorlar kendi müşterileri olduğun için 1 aylık faturayı ödeyip turknete geçiş için başvuruyorsun telekom otomatik kesilip turknete geçiyorsun. Portun zaten hazır oluyor.

• Yarbay
    2480 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

quote:

Turknet müşteri hizmetleri ile görüştüğümde binamda boş port olmadığını Türk Telekom'a söyleyerek port açtırmam gerektiğini söylediler.

Türk Telekom'u aradım bölge müdürlüğüne giderek talep etmem gerekiyormuş. Gerçekten halledeceklerini düşünsem işi gücü bırakıp gideceğim ama eminim ki beni oraya 10 defa getirtmeden ve çıldırtmadan bu işi yapmayacaklar. O kadar uğraşacak vaktim yok benim de.

1 aylığına telekomdan internet açtırıyorsun taahhüt vermeden port vs. hallediyorlar kendi müşterileri olduğun için 1 aylık faturayı ödeyip turknete geçiş için başvuruyorsun telekom otomatik kesilip turknete geçiyorsun. Portun zaten hazır oluyor.

Hocam cevap için teşekkürler ancak şu an zaten aktif vodafone net kullanıcısıyım. Bundan niye geçiş yapamıyorlar ki?
    |
    |
    And the truth is there is something terribly wrong with this country,isn't there?

• Yüzbaşı
    978 Mesaj
    Ben de az önce turknete başvurdum. Şu an aktif Türk Telekom taahhütüm var 1 ay önce verdiğim ve ayrıca 250 TL civarında ceza çıkacak olmasına rağmen geçiyorum. Sırf bu telekomun 192 tl bağlantı ücreti saçmalığına kızdığım için geçiş yapıyorum. Tepki için yani. Böyle bir saçmalığın üzerine para kazanmasınlar istedim.

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

Ben de az önce turknete başvurdum. Şu an aktif Türk Telekom taahhütüm var 1 ay önce verdiğim ve ayrıca 250 TL civarında ceza çıkacak olmasına rağmen geçiyorum. Sırf bu telekomun 192 tl bağlantı ücreti saçmalığına kızdığım için geçiş yapıyorum. Tepki için yani. Böyle bir saçmalığın üzerine para kazanmasınlar istedim.

Aynı olayı ben de yaptım 1 ay önce pişman değilim.Afersin ipi bağlı eşek gibi muamele ediyorlar telefonda taahhüt değil sanki satın aldılar muamelesi yapınca kızdım geçtim turknete.

|
    |

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

quote:

1 gün bile olsa türk telekom 190 lira aktivasyon ücreti alıyor. dikkat edin...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Teğmen
    247 Mesaj

120 TL sini turk net in karsilamasi lazim. Sayfalarinda oyle yaziyordu.
    |
    |
    braveheartgs43 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet öyle dediler ama benim son çıkacak 300 TL faturanın sadece bağlantı ücreti 184 tl ve internet erişim cezası 64 tl tutuyor. Bağlantı ücretini karşılamıyor diyenler var.

|
    |
    bluees kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

evet ülkeleri bana da saydı ama bana lazım olan Almanya ydı. gerisini dinlemedim bile. Telefon ne işe yarayacak derken
    iyi oldu bu :)
    |
    |
    Bahsedilenler: constantine05 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör merhaba50

Buradan hattınızın desteklediği değeri sorgulayın isterseniz eğer 16dan yüksek çıkarsa 50 mbite kadar tanımlayabilirler sanırım.

http://www.vodafone.com.tr/Internet/fiber-sorgulama.php

|
    |
    kel_bakkal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

"cat5e" serisine iyi diyorlar ama inan çok bilgim yok

metresi 60-80 kuruş arası bir fiyata satıyorlar.

network bölümünde bununla alakalı bilgi vardır. sana yardımcı olurlar.
    |
    |
    klik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Elektrikçiyle görüştüm. Cat5 olmaz telefon kablosu çekcez binanın içinden yada balkondan sarkıtcaz diyo. Bu işi anlamadım valla. Ben bi kapıcıyla görüşcem bakalım ne dicek. Sıkıntı olurmu olmazmı. Sağol genede hocam.

|
    |
    mcrew kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İsenirse ve kablonun geçtiği kanal genişse bal gibi de olur, 8 uçlu tek kablo çekseniz 4 hat bile bağlarsınız Cat5 ve Cat5e ile.
    Eğer takip edebilirseniz bina içi tesisattan eski kablonun ucuna bunu bağlayıp eve kadar çekebilirsiniz.
    Kanal içinden çok fazla telefon kablosu geçiyorsa orası zor ya sığmaz yada diğerleriyle dolaşır.
    |
    |

Cat5/6 olur sıkıntı yok hatta mesafe uzunsa yüksek mhzli bile iyi olabilir özellikle dışarıdan geçecekse koruma açısından vs. Sadece 2 kıl kullanacaksınız ama sağlamlık açısından en iyisi olur. Uyduruk bir telefon kablosu çekilmesin mesele o derim ben.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İnterneti iptal edecektim sonra vazgeçtim, port sorunu olduğunda internet almak zor oluyor. İlerde tekrar lazım olur düşüncesiyle birkaç aylığına interneti dondurma talebinde bulundum, bir süre mobil internet kullanacam. Mayıs'tan sonra yeni çıkacak internet paketlerine bakarım, daha bir seçenek olmazsa türknet kullanırım yine.
    |
    |
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Lastik Fiyatları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.