Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.104
Cevap
231
Favori
712.600
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    347 Mesaj
    Hattımızın desteklediği değere nerden bakabiliriz acaba
    |
    |

Orijinalden alıntı: ismailozcn

Ben suan ttnet liyim 25 mbps fiber 75 akk kullanıyorum turknet müşteri hizmetleri ile konuştum fiber değilde vdsl 100 mbps hız dediler ama oturduğum sitede max 75 e kadar destekliyormus iki pakette 60 lira geçmeye değer mi?

Gecersem eger Fiber değilde vdsl olmasının bir eksisi olur mu

Ben anlamıyorum fiber ile hiper arasındaki fark ne? birinde fiber kablo eve kadar birinde sokak başına kadar fiber kalan kısım bakır kablo mu? ee eve gelen hız 70mbps ise fiber olsa nolur hiper olsa nolur?
    |
    |

Taahhüt bu ay bitiyor herhalde geçerim Türk.Net e ama bu telefonu almasak olmuyor mu bilen var mı?
    |
    |

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

20. günün sonunda An itibarıyla internet aktivasyonum tamamlanmıştır. Türknetten mesaj şifre v. s. geldi modem hazırdı zaten girdik... birebir ttnet ile aynı ne az ne çok...

20 gündür forumu bayağı meşgul ettik, hakkınızı helal edin arkadaşlar, sorunları yine buradan paylaşmaya devam edeceğiz, gitmiyoruz, buradayız...

hacı bu konuya çok yazdığın için merak ediyorum. kaç hız alıyorsun. download upload ve ping

TTNET ne ise bu da öyle kopmalar var şimdilik, teknik desteği arıyorum müzik çalıyor.
    16 destekliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 15 Ocak 2017; 14:24:26 >
    |
    |

• Teğmen
    139 Mesaj
    Arkadaşlar bu ay sonu itibariyle türknete geçmeyi düşünüyorum, VDSL2 modem olarak kendileri Airties'in bir modelini öneriyorlar lakin ücreti 180 TL çok uçuk geldi bana. Başka VDSL2 destekleyen modemle de çalışabileceğini söylediler fakat işi riske atmak istemiyorum var mı önerdiğiniz veya kullandığınız uygun fiyatlı bir modem ? 2.el alıp riske girmeyeceğim, VDSL2 2.el modemlerin çoğu eski TTNET malı çünkü, TTNET modemleri anakartdan kısıtlı çıkıyor, geneli sadece TTNET ile çalışıyor. Turknetin sattığı modemde internet de satılmayan bir model. Bu arada Konyada Turknet kullanan varmı, aktivasyon takribi ne kadar sürede sonuçlanıyor, hız değerleri nasıl bilgi almak isterim.

• Binbaşı
    1310 Mesaj
    Arkadaşlar yeni kampanya mı bu?
    https://turk.net/uyandiriyoruz.aspx

Cayma bedelinin 120 tl sini biz ödüyoruz diyor?
    |
    |

Orijinalden alıntı: arquerox

Arkadaşlar bu ay sonu itibariyle türknete geçmeyi düşünüyorum, VDSL2 modem olarak kendileri Airties'in bir modelini öneriyorlar lakin ücreti 180 TL çok uçuk geldi bana. Başka VDSL2 destekleyen modemle de çalışabileceğini söylediler fakat işi riske atmak istemiyorum var mı önerdiğiniz veya kullandığınız uygun fiyatlı bir modem ? 2.el alıp riske girmeyeceğim, VDSL2 2.el modemlerin çoğu eski TTNET malı çünkü, TTNET modemleri anakartdan kısıtlı çıkıyor, geneli sadece TTNET ile çalışıyor. Turknetin sattığı modemde internet de satılmayan bir model. Bu arada Konyada Turknet kullanan varmı, aktivasyon takribi ne kadar sürede sonuçlanıyor, hız değerleri nasıl bilgi almak isterim.

1 haftada sonuçlandı.
    |
    |

hocam modem işini çok büyütme. ttnetin eski modemleride oluyor ayrıca. olmayan var mı bilmiyorum ama çoğu oluyodur bence.
    risk olucak birşey değilki 2. el gayette iyi bulunambilir. millet 2 yılda bir taahüt yeniliyor ellerinde modem oluyor birsürü haliyle. bendede var şuan 2 tane yedek.
    |
    |

• Yarbay
    2479 Mesaj
    quote:

vdsl modem için 180 tl uçuk değil hocam. internetten modem fiyatlarına bakabilirsiniz. malum dolar kuru aldı başını gitti.
    http://www.vatanbilgisayar.com/urun_liste.aspx?kat=586
    http://www.hepsiburada.com/vdsl-modemler-c-60003514

ben de yeni akk kuralarında hız, kademeli olarak düşeceği için adsl den vdsl geçeceğim. bir de 2 -8 arası akk'ye dahil olmayacağı için 349 tl ye bittorent destekli airties 5760 aldım. ben aldıktan 1 gün sonra aynı mağaza fiyatı 379 yaptı. vatan'da 369'du 399 oldu. dolar arttığı sürece fiyatlar da artmaya devam edecek.

edit: bu arada adsl kullanan arkadaşlar, air5760 aldıktan sonra şu an kullandığım air 5343 boşta kaldı. isteyen olursa uygun fiyata verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fire.Sword -- 15 Ocak 2017; 15:49:15 >
    |
    |

• Yarbay
    3906 Mesaj
    VDSL modem alacaksanız 2.el bakın 50-60 tl'e bulunuyor boş yere vermeyin 250-350 tl fiyatları.
    |
    |

60 tl ye airties wireless vdsl aldim 0 mbps aliyorum sorunsuz turknet ile kac aydir hic kopma da olmadi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Merhaba hocam,http://urun.n11.com/adsl/tp-link-archer-vr200-750-mbps-kablosuz-dual-band-gigabit-modemro-P99510218
    Modem hem 2.4 hem de 5ghz destekli ve AC destekli bir modem.
    Kesinlike tavsiye ederim. Indirim kuponu kullanip biraz daha uygun fiyata alabilirsiniz.
    Not: Modemi aldiktan sonra firmware guncellemesini unutmayiniz.

Buyrun burda da 0 bir ürün.https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-sifir-tp-link-archer-vr200-750mbps-vdsl-modem-ac-5ghz-dual-bant-387440274/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodimus01 -- 15 Ocak 2017; 16:39:2 >
    |
    |
    arquerox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    113 Mesaj
    Arkadaşlar Turknet e başvurdum. Oturduğum sitede Turk Telekomun Fiber İnternet hizmeti vermesi nedeniyle
    Turk Telekom fiber altyapısını kullandırmaya müsaade etmediği için Turknet başvurumu telefonda bilgi
    vererek iptal etmiştir.
    Ancak şöyle bir durum var ben evimde Fiber internet hizmeti değil VDSL2 hizmeti alıyorum. Hatta tarifemde
    Hipernet tarifesidir. Yani Turktelekomun sitenin girişinde saha dolabı bulunmakta ordan dairelere bakır
    kablo ile hizmet almaktayız. Eve kadar fiber bağlantı mevcut değil hiçbir dairede. Yani bizim sitede Fiber değil VDSL2 hizmeti verilmektedir.
    Şimdi sormak istediğim soru böyle bir durum için Turk Telekomun altyapısını kullandırmama gibi bir hakkı bulunmaktamıdır?
    Turknete geçebilmek için nasıl bir yol izlemeliyim?
    Adamlar göz göre göre sitede fiber hizmeti veriyoruz diyerek geçişime izin vermemişler.
    Cevap veren güzel insanlara şimdiden teşekkür ederim.

• Yarbay
    2369 Mesaj
    10 dakika önce sms geldi , ttnet aboneliğim iptal olmuş. Turknet aboneliğim de açılmış.
    Gelen bilgiler ile internete bağlandım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Sozlesme baslangicindan itibaren 14 GUN icerisinde TAAHHUTSUZ cayma hakkiniz var, istediginiz zaman degil.

Bu tam olarak ne demek oluyor insanlar dilediği zaman çıkabiliriz sanıyorlarda ben dahil
    |
    |
    axiadam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba, durumu once TurkTelekom müdürlügüne giderek paylaşın ve alt yapınızın VDSL destegide oldugunu belirtin.
    Sonra Türknet'e mail atın. Ugraşmak istiyorsanız, yani kesinlikle TurkNET'e gecip bu uygun avantaji kullanmak istiyorum diyorsaniz şunları yapmanızı önerecegim.
    Önce BTK'ya şikayet, hem Türk telekom hem de TurkNET'i. Ardından 2 si adına da şikayetvar dan şikayet kaydı.
    Bimer'e de yazabilirsiniz. Olumlu sonuclanacagina inaniyorum,
    Bol sans.
    |
    |
    cchacalls kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eminmisiniz? TurkNET icin mi diyorsunuz taahhüt var diye?
    |
    |
    axiadam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Rodimus01

Eminmisiniz? TurkNET icin mi diyorsunuz taahhüt var diye?

Önceki sayfalarda bunun cevabı verildi.
    Abonelik başlangıcından 14 gün içinde hizmetinizi iptal ederseniz hic bir ücret ödemeden aboneliğinize son verebiliyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

E benim kuzenim 3 ay turknet kullandi ozgur iletisim paketi, sonra vodafone net e gecti. Cayma, taahhüt bedeli vs odemedi?
    |
    |
    Sam0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
e-ticaret
üniversite
izmir web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.