Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.964
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Turknet e başvurdum. Oturduğum sitede Turk Telekomun Fiber İnternet hizmeti vermesi nedeniyle
    Turk Telekom fiber altyapısını kullandırmaya müsaade etmediği için Turknet başvurumu telefonda bilgi
    vererek iptal etmiştir.
    Ancak şöyle bir durum var ben evimde Fiber internet hizmeti değil VDSL2 hizmeti alıyorum. Hatta tarifemde
    Hipernet tarifesidir. Yani Turktelekomun sitenin girişinde saha dolabı bulunmakta ordan dairelere bakır
    kablo ile hizmet almaktayız. Eve kadar fiber bağlantı mevcut değil hiçbir dairede. Yani bizim sitede Fiber değil VDSL2 hizmeti verilmektedir.
    Şimdi sormak istediğim soru böyle bir durum için Turk Telekomun altyapısını kullandırmama gibi bir hakkı bulunmaktamıdır?
    Turknete geçebilmek için nasıl bir yol izlemeliyim?
    Adamlar göz göre göre sitede fiber hizmeti veriyoruz diyerek geçişime izin vermemişler.
    Cevap veren güzel insanlara şimdiden teşekkür ederim.

• 10 dakika önce sms geldi , ttnet aboneliğim iptal olmuş. Turknet aboneliğim de açılmış.
    Gelen bilgiler ile internete bağlandım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keske sozlesmeleri okusaniz.
    Sozlesme baslangicindan itibaren 14 GUN icerisinde TAAHHUTSUZ cayma hakkiniz var, istediginiz zaman degil.
  • axiadam kullanıcısına yanıt
    Bu tam olarak ne demek oluyor insanlar dilediği zaman çıkabiliriz sanıyorlarda ben dahil
  • cchacalls kullanıcısına yanıt
    Merhaba, durumu once TurkTelekom müdürlügüne giderek paylaşın ve alt yapınızın VDSL destegide oldugunu belirtin.
    Sonra Türknet'e mail atın. Ugraşmak istiyorsanız, yani kesinlikle TurkNET'e gecip bu uygun avantaji kullanmak istiyorum diyorsaniz şunları yapmanızı önerecegim.
    Önce BTK'ya şikayet, hem Türk telekom hem de TurkNET'i. Ardından 2 si adına da şikayetvar dan şikayet kaydı.
    Bimer'e de yazabilirsiniz. Olumlu sonuclanacagina inaniyorum,
    Bol sans.
    Eminmisiniz? TurkNET icin mi diyorsunuz taahhüt var diye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodimus01

Önceki sayfalarda bunun cevabı verildi.
    Abonelik başlangıcından 14 gün içinde hizmetinizi iptal ederseniz hic bir ücret ödemeden aboneliğinize son verebiliyorsunuz.

• E benim kuzenim 3 ay turknet kullandi ozgur iletisim paketi, sonra vodafone net e gecti. Cayma, taahhüt bedeli vs odemedi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

quote:

Önceki sayfalarda bunun cevabı verildi.
    Abonelik başlangıcından 14 gün içinde hizmetinizi iptal ederseniz hic bir ücret ödemeden aboneliğinize son verebiliyorsunuz.

Sanıyorum arkadaş Turk.net'ten bahsetmiyor, üstüne basa basa taahhütsüz hizmet verdiklerini söylemekteler, gelen başvuru belgesinde de böyle bir durum yok. 14 gün içinde taahhütlü hizmet veren firmalardan aboneliğini iptal edebileceğinizi belirtmiş arkadaş. Yanılmıyor isem..
  • Sahibinden den 17.5 TL ye Huawei modem aldım 2. el temiz. Cayır cayır çalışıyor. Sigara parası.
  • Eski aboneler farklı fakat türknetin şu anki kampanyası taahhütsüzdür, online işlem menüsünden göfebilirsiniz, buradaki 16 mb yazısı benim hattımın desteklediği hız, sizinki 100 mb kadar olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14 gün içinde iptal ederseniz size FATURA çıkmıyor 14 gün geçtikten sonra diyelim 20.gün iptal ettiniz 20 günlük kullanım bedeli (tahmini 35-40 tl) ödeyip çıkıyorsunuz bu kadar basit tahattüt yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

Eski aboneler farklı fakat türknetin şu anki kampanyası taahhütsüzdür, online işlem menüsünden göfebilirsiniz, buradaki 16 mb yazısı benim hattımın desteklediği hız, sizinki 100 mb kadar olabilir.

Yarın arayıp soracağım tekrardan hocam, 16 Mbps - 50 Mbps olayını, hattınızın desteklediği hız 50 mb dediler VDSL modem var. Umarım bir sıkıntı yaşamam, geçiş işlemleri ortalama ne kadar sürüyor acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IsDone -- 15 Ocak 2017; 20:44:10 >

• quote:

E benim kuzenim 3 ay turknet kullandi ozgur iletisim paketi, sonra vodafone net e gecti. Cayma, taahhüt bedeli vs odemedi?

Hiç bir ücretten kastım HİÇ BİR ÜCRET yani 14 günlük kullaniminizi bile ödemeden aboneliğinizi sonlandırabiliyorsunuz.
    3 ay sonra çıkarsanız sadece 3 aylık kullanımınızi öder çıkarsınız. Harici bir ücret çıkmaz cayma bedeli vs gibi.

• quote:

Merhaba hocam,http://urun.n11.com/adsl/tp-link-archer-vr200-750-mbps-kablosuz-dual-band-gigabit-modemro-P99510218
    Modem hem 2.4 hem de 5ghz destekli ve AC destekli bir modem.
    Kesinlike tavsiye ederim. Indirim kuponu kullanip biraz daha uygun fiyata alabilirsiniz.
    Not: Modemi aldiktan sonra firmware guncellemesini unutmayiniz.

Buyrun burda da 0 bir ürün.https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-sifir-tp-link-archer-vr200-750mbps-vdsl-modem-ac-5ghz-dual-bant-387440274/detay

5 GHZ DE 433mhz gören ve 250 TL olan modem almanın pek anlamı yok.

Ekstra özellikler istiyorsanız Tp-Link modellerinden uzak durun. Kompakt yapıda herşey olsun diyorsanız ASUS. modem + router ayrı ayrı alırım diyorsanız. Herhangi bir ucuz modem alıp yanına Linksys WRT serisi ya da Netgear "R" lerden tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlı olarak. 400-500 TL yaklaşık bulur.

• acbold kullanıcısına yanıt
    5ghz de 400 kusur mbit az bir degermidir? TP-Link den memnun olan bir cok kisi var, ben de oyle. Extra ozelliklerden kastiniz, modemin uzerine binip ucmak olamaz sanirim. AC, 5ghz modem yeterli olur diye dusunuyorum, indirim kuponuda kullanarak alinabilir.
  • quote:

Evet, sozlesmeyi okursaniz oldugunu gorursunuz.
    Standart sozlesme onlar hocam. Istediginiz zaman ayrilabilirsiniz. Ayrildiginiz ay süresinde ki kullandiginiz tutari odersiniz. Arayip teyit edebilirsiniz.
  • bu türknete bittim ben ya

ilk damla hanımla adres hız, bazı konuları konuştuk güzelce cevapladı, görüşmeyi sonlandırdım

aklıma bişey takıldı bi daha girdim canlı desteğe, bu sefer ilk mustafa, sonra havva yı bağladılar, ev telefonsuz kullanabilir miyiz dedim görüşmeyi sonlandırdı

bi kez daha bağlandım bu sefer derya geldi. dilerseniz ev telefonu kullanmayabilirsiniz dedi, bende kullanmamak olarak mı yoksa bağlatmayarak mı dedim görüşmeyi sonlandırdı.

işlerine gelince cevaplıyorlar

• quote:

5ghz de 400 kusur mbit az bir degermidir? TP-Link den memnun olan bir cok kisi var, ben de oyle. Extra ozelliklerden kastiniz, modemin uzerine binip ucmak olamaz sanirim. AC, 5ghz modem yeterli olur diye dusunuyorum, indirim kuponuda kullanarak alinabilir.

2.4 GHZ de çıkılabilen hızlar için 5 GHZ modem almanın mantığı yok.

TP-Link özelliksiz düz ürünlerdir ekstra özellikleri yoktur. En pahalı ürünlerinde bile wrt desteği sunmayıp garanti dışı bırakan firmadan bahsediyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.