Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi cevap veren çıkmadı onlina oyun oynayıpta ttnetten turknete geçen kimse yok mu ping değerlerini soracağım iyileşme varsa bizde geçelim türknete
  • Cuma günü evraklarimin alındığına dair mesaj geldi. Evde fiziksel hat var ve çalışıyor ama tlf bağlı değil. Bir bilen var mi ne zamana internet bağlanmış olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 saat önce ttnet bağlantımı kesti, turk.net bağlantı bilgilerim gelmedi. Müşteri hizmetlerini aradım ve anında sms olarak yolladılar, bağlantıyı sağladım.

Ttnet bağlantıyı kesmeden önce metro 2033 indiriyordum steam'den ve maksimum 1.1 görmüştüm, şuan indirmeye turk.net ile devam ediyorum ve hız 1.4mb :D inşallah böyle sürer gider ilişkimiz, ben şimdiden memnunum :)
  • Bizde hala beklemedeyiz haftasonuna denk geldiğinden dolayı :(

• newrophat kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı lazım.cebteteb kredi kartına bir bakabilirsiniz.kredi kartından kurtulmak mümkün değil.netteki bazi yerler hala sadece kredi karti kullandiriyor.

Çok sorulan sorularin cevabi ilk mesaja eklenebilir ki tekrar sorulmasin

• quote:

Orijinalden alıntı: hassan01

TTnet yalın her şey dahil 50 tl sınırsız net.Bugün başvurdum.

2 yıl taahhüt var tabi.Aslında ben de turk.net düşünüyordum ama problem yaşayan da çok önceden beri.Avea jeti kapatmaya gittiğimde onlar teklif etti ve orada başvuru yaptım.
  • Emre9110 kullanıcısına yanıt
    superonline da 50-59 arası idi LOL de. Herhangi bir dns ayarı olmadan bugün denedim 78 ile başladı bir süre öyle devam etti. 58 i gördüm son olarak. Kısaca +10 , +15 ekleyin ortalama değere bence.
  • Israrla sormaya devam

pingler nasıl ttnetten turknete geçenler ping durumlarını söyleyebilirler mi online oyundaki pingler önemli benim için
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulex

superonline da 50-59 arası idi LOL de. Herhangi bir dns ayarı olmadan bugün denedim 78 ile başladı bir süre öyle devam etti. 58 i gördüm son olarak. Kısaca +10 , +15 ekleyin ortalama değere bence.

Teşekkürler cevabınız için.

Ttnete göre durum ne acaba. Ben şuan onu kullandığım için en doğru karşılaştırma bu şekilde olur diye düşünüyorum :)
  • Arkadaşlar binada superonline ve kablo tv mevcut. Ttnet olduğum bölgeye "hipernet" verebiliyor. Siz olsanız hangisini tercih edersiniz?
  • onurgencx kullanıcısına yanıt
    Vdsl varsa vodafone paketleri daha mantıklı

Kablo tv varsa direk uydunet :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reobig -- 20 Mart 2016; 18:52:23 >
  • onurgencx kullanıcısına yanıt
    Bütçene göre sen karar ver. Superonline fiber 25 mbit AKK'siz paket 99 TL. Daha ucuz olsun diyorsan Kablonet ile yüksek kota ya da Vodafone 64mbit 240 gblık 69 TL'lik kampanya. Seç beğen al. Keşke bizim burada da onlar olsa da hiç adsl ile uğraşmasak.

Bu arada dün sabah 8 de arka arkaya sürekli net gidip gelmişti bu sabah da 8.30 gibi aynısı oldu. Yaklaşık 40 dk boyunca toplam 12 kere modem reset atıp yeniden ip alıp durdu. İşin ilginci bu olay sadece sabahları oluyor. Yarın sabah da aynısı olursa MH'yi aramayı düşünüyorum. Geçeli 4 gün oldu şimdiden sinir olmaya başladım.
    CS:GO için söylemek gerekirse. 10 aşağıya düştü eskiden 90lardaydı şuan 80ler ara ara 70ler oluyor. Birde kablosuz bağlı olduğum halde. Kabloluda daha da düşer yani pingim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: islamzeki

CS:GO için söylemek gerekirse. 10 aşağıya düştü eskiden 90lardaydı şuan 80ler ara ara 70ler oluyor. Birde kablosuz bağlı olduğum halde. Kabloluda daha da düşer yani pingim. :)

TTnetten mi geçtiniz hocam sizde ? Hangi il bu arada ?
  • Geçen ay 24 ay taahüt verdim turk telekom'a. Şimdi iptal edip buna geçmek istesek ne kadar öderiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weezer

Geçen ay 24 ay taahüt verdim turk telekom'a. Şimdi iptal edip buna geçmek istesek ne kadar öderiz?

bir aylık indirim kadar olması gerekir oda 20-30 tl gibi rakam olmalı modem almadıysan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulex kullanıcısına yanıt
    Hocam selam,

normal süreçte telefon hattı ile geçiş yapılacaksa SOL onay vermeden geçiş sağlanmaz? durum bana garip geldi özelden atabilir misin GSM numaranı konrtrol ettireyim.
  • TurkishCoder kullanıcısına yanıt
    whatsapp seçeneği sunan mis gibi ISP işte yahu bu profesyonel yapar Turknet i ki
  • DasheriM kullanıcısına yanıt
    Hocam müşteri hizmetlerini bir arayın bence. Hattınız santralle uzak sanırım. Sistem yüksek hız verdi ise size koparsınız. Stabil aralığa çeksinler sizi.
    ping bölgeye göre değişir. Ben Mecidiyeköyde Almanya serverleri 40-50 civarı normal seviyede.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.