Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.988
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evraklarınız bize ulaştı. Evraklarınızda eksik olup olmadığını kontrol ediyoruz. Herhangi bir eksiklik yoksa kısa bir süre sonra hizmetinizi başlatmış olacağız.

Saygılarımızla,
    TurkNet

Umarım bu sefer sisteme girilmistir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hassan01

TTnet yalın her şey dahil 50 tl sınırsız net.Bugün başvurdum.

AKN? Hız? Taahhüt? Fatura?

Bu arada lan 60 TL gelecekken yine 71 TL geldi. 91 TL yazmışlardı. Arayıp sormuştum bu nedir diye. Neymiş, internet faturası o ay ancak telefon faturası sonraki ay geliyormuş. Yani önceki ayın sonundan kalma telefon faturası (?). Lan böyle salakça iş mi olur? O zaman ilk gelen faturada da çok düşük gelmesi gerekirdi ama gelmedi. Önceki fatura da tam olarak ödendi zaten. Bu aradaman birkaç gün sonra faturanızı yanlış hesapladık diye mail attılar. Birkaç gün sonra da 91 TL yerine 71 TL geldi. Telefon ücretine indirim uygulanmış. Şu Türknet iyi hoş da fatura yönünden hiç yıldızım barışmadı. Normal bir fatura geldiğini görmedim. Zorla sövdürtecekler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yalin internet olmuyor mu gencler?

• Şuan ev telefonumuz türk telekom. İnternet yok. türknet almak istiyorum ev hattını iptal ettirip türknete geçirmek zorunda mıyım? yoksa ev hattı türk telekom olup internetim türknet olabiliyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim
  • canavsaroglu C kullanıcısına yanıt
    Sizin iptal etmenize gerek yok. Turknet sizin adınıza işlemleri gerçekleştiriyor. Malesef ev hattınızında turknet olması lazım. Hat iptali için uğraşmayın, süreci uzatmış olursunuz. Onlar halletsin

• şimdi sonu 36 36 ile biten nodan arandım turknet tarafından onay alındı. geçiş işlemlerine onay verdik. bakalım ne zaman geçeceğiz
  • TheLegendy kullanıcısına yanıt
    Geldi mi hocam ?

• X-Slim kullanıcısına yanıt
    Sabah mesaj geldi Adsl aktif diye. Modem kurulumunu yaptığım halde DSL ve İnternet ışığı yanmadı. Modeme sinyal gelmiyor. MH yi aradım, santralden kontrol etsinler diye kayıt açtı. 48 saat içinde dönüyormuş Telekom. İşimiz yine telekom a kaldı galiba

• Ortalık baya karışmış

• Takıldığım bi nokta var. Modemim zamanında TTNET'den aldığım Zyxel VMG3312-B10B modeli. Fakat farklı ISP'leri kullanmak için kullanıcı adı ve şifre girmeye izin veriyor. Modemle alakalı bir durum olabilir mi acaba? Yukarıda DSL ve İnternet ışığının hala yanmadığından bahsetmiştim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLegendy

Takıldığım bi nokta var. Modemim zamanında TTNET'den aldığım Zyxel VMG3312-B10B modeli. Fakat farklı ISP'leri kullanmak için kullanıcı adı ve şifre girmeye izin veriyor. Modemle alakalı bir durum olabilir mi acaba? Yukarıda DSL ve İnternet ışığının hala yanmadığından bahsetmiştim...

modemi sıfırlayıp deneyin hocam yukarıda bir arkadaş böyle yaptıgından bahsetmişti.
  • TurkishCoder kullanıcısına yanıt
    Modemi arayüzden sıfırladım, reset tuşuyla sıfırladım fakat hala cevap yok modemden. MH zaten hattınıza sinyal gelmiyor diyor. Birkaç gün daha bekleyecez gibi ama bakalım. Evrakları yollayalı 8 gün oldu..

Düzenleme: An itibariyle internet bağlantım geldi. Telekom'la alakalı bir sıkıntı varmış. Kısa zamanda hallettiler neyseki. Merak edenler için hız testi sonucu; http://www.speedtest.net/my-result/5180686556

Daha önce TTNET 16mbit'e kadar bi paket kullanıyordum yine. Aynı değerleri alıyorum, bir problem görünmüyor. 12'den fazlasını hattım desteklemiyor zaten Nihayet bu sürecide atlattık. İnşallah sorunsuz bi hizmet sunarlarda, tekrar tekrar uğraşmak zorunda kalmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLegendy -- 19 Mart 2016; 14:15:02 >

• TTnete göre pingler nasıl arkadaşlar ?
    Umarım bizimde kısa zamanda gelir daha evraklar dün düştü sisteme

• beyler annem ve kendi kimlik fotokopimi yolladıgım halde az once arandım ve benim kimlik fotokopimin olmadıgı evrak@turknet ardresine atmamı veya whatsapp ile yollamamı söylediler biraz amatör galiba turknet. hızlılar lafım kesinlikle yok ama amatörler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLegendy

Modemi arayüzden sıfırladım, reset tuşuyla sıfırladım fakat hala cevap yok modemden. MH zaten hattınıza sinyal gelmiyor diyor. Birkaç gün daha bekleyecez gibi ama bakalım. Evrakları yollayalı 8 gün oldu..

Düzenleme: An itibariyle internet bağlantım geldi. Telekom'la alakalı bir sıkıntı varmış. Kısa zamanda hallettiler neyseki. Merak edenler için hız testi sonucu; http://www.speedtest.net/my-result/5180686556

Daha önce TTNET 16mbit'e kadar bi paket kullanıyordum yine. Aynı değerleri alıyorum, bir problem görünmüyor. 12'den fazlasını hattım desteklemiyor zaten Nihayet bu sürecide atlattık. İnşallah sorunsuz bi hizmet sunarlarda, tekrar tekrar uğraşmak zorunda kalmam

hayırlı olsun hocam. güle güle kullanın darısı başımıza.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCoder

hayırlı olsun hocam. güle güle kullanın darısı başımıza.

Teşekkürler Umarım kısa zamanda sizinde işiniz hallolur. 1 haftalık sürede internetin zaruri bir ihtiyaç olduğunu anladım. TV felan da olmayınca çok işimize yarıyor...
    aynen. tv seyretmezken abuk subuk kanalları dolaşır oldum uyduda. gerçekten boş benim için tv. internetten yabancı dizi seyretmesek sıkıntıdan ne yaparız bilemiyorum. oyun da çekmiyor canım artık. Adventure olursa belki. yaş ilerledikçe oyunlarda sıkıcı geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bir sorum olacak, müracaat sürecini bilenler cevaplarsa memnun olurum. kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı vs... demiş bazı arkadaşlar. şimdi ben kredi kartı yerine banka kartı ile otomatik ödeme talimatı versem olur mu. yada banka hesabıma (kredi ödüyorum ve o hesapta ihtiyaç kredisi ve turkcell fatura otomatik ödemede) bu banka hesabına otomatik ödeme versem kabul ederler mi. kredi kartlarından tam yakayı kurtardım diyordum, yeniden bulaşmak istemiyorum.

evet arkadaşlar, oluyor mu bu şekilde?

• Bu sabah 8 gibi netim bir gidip bir bağlanmaya başladı. Yarım saat sonra pes ettim ve bıraktım kendi haline. Az önce baktım ki modem toplam 35 kere yeniden bağlantı kurmuş! Son 1.5 saattir modem bağlı gözüküyor ama bu çok sinir bozucu bir şey. 3 gün oldu netim bağlanalı şimdiden 2 kere böyle büyük kopma problemleri yaşadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DasheriM -- 19 Mart 2016; 16:45:17 >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.