Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
710.977
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    2817 Mesaj
    Arkadaşlar 2 yıllık ttnet tahaütüm bitiyor bu ay.

Türknet'e geçmek istiyorum.

Şimdi 64Tl internet+32tl telefon faturası ödüyorum şimdilik.

Acaba türknet'e geçince telefon faturası ödemeye devam edecek miyim?

Merhaba hocam, altyapınızı inceleyebilmek için sabit numaranızı veya adres bilgilerinizi ÖM olarak iletebilir misiniz ?
    |
    |
    gunman233 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba hocam, hizmetinizi kontrol ettim. Şuan teknik ekip arızanın çözümü için çalışma sağlamaktadır. Sürecinin hızlandırılması için teknik uzmanlarımla iletişime geçtim
    |
    |
    Archelot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: tilsimonline

iki aydır altyapıda teknik sorun var diye beni beklettiler , dün komşularımın interneti kullandığını farkedince bugun aradım.
    Bana ilk başta altyapınız desteklemiyor dendi, bende 2 ay önce destekliyor diyerek benden sözleşme istediniz ve beni 2 aydır bekletiyorsunuz dedim.
    Sonradan destekliyor ve altyapıda sorun devam ediyor demeye başladılar. çözemedim gitti sıkıntıyı. Şimdi gelde eşe dosta bu firmayı tavsiye et

Bugun iptal edeyim diye aramıştım , beni yine ikna ettiler bir gün daha süre verdim kendilerine olmazsa yarın türk telekoma gidip başvurumu yapacağım,

Bana da aynısını yaptılar hocam. 50-60 gün konuşmadığım adam kalmadı. Her gün aradım konuştum ve beni türlü türlü bahanelerle oyaladılar. Geçerken mutlaka internet kullanmam gereken çok önemli bir dönemde olduğumu da belirtmiştim halbuki. Ttnet'e geri döndüm adamlar 5 gün sonra gelip yapacağız dediler ve yaptılar. Ttnet'in teklifini kabul etmeyip sözleşmemi iptal ederek türknet'e başvurduğum için bana kalan 24x30 tl gibi bir zarar oldu.
    |
    |

• Teğmen
    117 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

Ttnette olup Türknet'e geçtiğimde yaşadığım sorunları muhtemelen sizde yaşayacaksınız.Ttnet'ten Türknet'e geçiş yapınca ttnet ev telefonunu iptal ediyor sözde ttnetten başka bir yere taşıma yapılamıyormuş tek taraflı olarak telefon hizmeti iptal ediliyor.Türknet size telefon ediyor Türk telekoma giderek telefonunuzu açtırın biz gerisini halledeceğiz diyor.Siz Türk telekoma gidiyorsunuz verilen cevap ttnetten geçiş yaptığınız için iptal edilen telefon numarasını tekrar size veremiyoruz 23 Tl.vererek yeni bir telefon numarası almalısınız ayrıca iptal edilen telefon numarası 60 gün açık kalıyor bu süre sonunda bu telefon numarası üzerinden Türknetin verdiği internette sonlandırılacak oluyor.Yeni bir ev telefonu numarası aldığınızda Türknet'e önceki numara ile sözleşme gönderdiğiniz için aldığınız hizmet iptal edilerek yeni abonelik başvurusu yapmak zorunda kalacaksınız.Bu sebeple hem telefon ücreti hem de 2 sefer kargo parası vermek yerine taahhüt bittiğinde ttnet'deki telefon ve interneti kapatıp Türknete sıfırdan yeni bir başvuru yapın hiç olmazsa boşuna stres yaşamayın.
    |
    |
    Bahsedilenler: sangokudbgt

• Binbaşı
    1646 Mesaj

Pederin evindeki Ttnet tahhüdü bitmiş 2 aydır 120 140 gibi çekmişler kartımdan. Arayıp kapattırdım. 2 gün sonra arayıp yalın internet ücretide dahil 41 lira verdiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sangokudbgt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    || AMD ryzen 1700x ||Sunbeam Contact Freezer Ultra || gigabyte x470 ultra gaming || ASUS 7970 directcu II 3GB || Corsair vanege 16 GB DDR4 3000 MHZ || 1TB WD B80+ || CoolerMaster HAF 912 Plus || OCZ Fatality 750 W Full Moduler PSU || TP-LINK W9970v3 || Logitech G710 + || Razer tiamat elite 7.1
  • Yüzbaşı
    776 Mesaj

Hocam, ÖM'den sizinle bu konuyu konuşuyoruz.
    |
    |
    Yggdrasil Asgard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba hocam, faturanıza bu konu ile ilgili ücret yansımayacaktır.
    |
    |
    Anvial kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Evraklarım ulaşmış . 3 gün içerisinde hattınız aktif hala geçecek diyor.
    |
    |
    |
    Felix88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Beklenen oldu sorunla karşılaştım sonunda. Bugün aradılar port olmadığından internet hizmeti veremiyorlarmış. Port başvurusunda bulunmuşlar. Ne zaman olur Allah bilir. Evrak iletim sürecinde port dolmuş olabilir dediler.
    |
    |

BattleNet: Chibs#2887
    #BarışKazanacak
    "We're all in brother. We love you. We trust you, Jackie Boy! "
  • Yüzbaşı
    776 Mesaj

Merhaba Hocam, hizmetinizi inceleyebilmemiz adına ÖM olarak numaranızı iletebilir misiniz ?
    |
    |
    tyll kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: neman

quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

Ttnette olup Türknet'e geçtiğimde yaşadığım sorunları muhtemelen sizde yaşayacaksınız.Ttnet'ten Türknet'e geçiş yapınca ttnet ev telefonunu iptal ediyor sözde ttnetten başka bir yere taşıma yapılamıyormuş tek taraflı olarak telefon hizmeti iptal ediliyor.Türknet size telefon ediyor Türk telekoma giderek telefonunuzu açtırın biz gerisini halledeceğiz diyor.Siz Türk telekoma gidiyorsunuz verilen cevap ttnetten geçiş yaptığınız için iptal edilen telefon numarasını tekrar size veremiyoruz 23 Tl.vererek yeni bir telefon numarası almalısınız ayrıca iptal edilen telefon numarası 60 gün açık kalıyor bu süre sonunda bu telefon numarası üzerinden Türknetin verdiği internette sonlandırılacak oluyor.Yeni bir ev telefonu numarası aldığınızda Türknet'e önceki numara ile sözleşme gönderdiğiniz için aldığınız hizmet iptal edilerek yeni abonelik başvurusu yapmak zorunda kalacaksınız.Bu sebeple hem telefon ücreti hem de 2 sefer kargo parası vermek yerine taahhüt bittiğinde ttnet'deki telefon ve interneti kapatıp Türknete sıfırdan yeni bir başvuru yapın hiç olmazsa boşuna stres yaşamayın.

Genellemek dogru olmaz , ben hic bir iptal yapmadan tasima talebini turknete ilettim , telefon da internet de 3 gun icerisinde tasindi , ikisi de eski haliyle kullanilmaya devam ediliyor

Port da iptal edilmedi telefon da ,sadece servis saglayici ve faturanin odenecegi sirket degisti

• Binbaşı
    1445 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Doominsert üye adlı firma yetkilisi arkadaşımız VDSL başvuru sürecinde hata alındığını iletti. Of offfffffff

Türkçesi port yok yani ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: rLzApex

quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Doominsert üye adlı firma yetkilisi arkadaşımız VDSL başvuru sürecinde hata alındığını iletti. Of offfffffff

Türkçesi port yok yani ?

Port mu yok diye ısrarla sormama rağmen ne konudaki yetkili ne de çağrı merkezleri cevap vermiyor. Hiç bir şey anlamadım bu işten.

BattleNet: Chibs#2887
    #BarışKazanacak
    "We're all in brother. We love you. We trust you, Jackie Boy! "
  • Yüzbaşı
    404 Mesaj

Günlerdir arıyorum doğru bilgi veren yok. Son görüştüğüm mh port yok dedi binanızda. Hala beklemem mi gerekiyor doomin hocam? Port boşalması söz konusu olmaz anladığım kadarıyla. Bizi turktelekoma mahkum edenler utansın ne diyim. Daha port açtıramıyorlar.
    |
    |
    doominsert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: doominsert

Merhaba hocam, aktivasyon süreci son aşamadadır. Numaranız alındı, internet başvurunuz yapılacaktır. Aktivasyon işlemleri tamamlandıktan sonra problem olması durumunda tarafımıza iletmenizi rica ederiz.

Hocam port yokmuş. Port yoksa nasıl aktif olacak internet?
    |
    |
    Turknet 75 MBPS VDSL hızı alabileceğimi söyledi. Superonline'ı kapattırıp dalıyorum TurkNet alemine o halde ? Kesin veriyorlar bu hızı değil mi ? VDSL modem alıp 8 mbps ADSL verirler falan papaz olmayalım sonra...

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM S3 Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)
  • Binbaşı
    1867 Mesaj

75 gorunumlu 61 mbps veriyorlar. Fazlasiyla yetiyor bana tabii o ayri
    |
    |
    TMRT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Paykasa
Blogio
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.