Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (278. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.989
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=121980623
  • Beklenen oldu sorunla karşılaştım sonunda. Bugün aradılar port olmadığından internet hizmeti veremiyorlarmış. Port başvurusunda bulunmuşlar. Ne zaman olur Allah bilir. Evrak iletim sürecinde port dolmuş olabilir dediler.
  • Doominsert üye adlı firma yetkilisi arkadaşımız VDSL başvuru sürecinde hata alındığını iletti. Of offfffffff
  • tyll kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam, hizmetinizi inceleyebilmemiz adına ÖM olarak numaranızı iletebilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: neman

quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

Arkadaşlar 2 yıllık ttnet tahaütüm bitiyor bu ay.

Türknet'e geçmek istiyorum.

Şimdi 64Tl internet+32tl telefon faturası ödüyorum şimdilik.

Acaba türknet'e geçince telefon faturası ödemeye devam edecek miyim?

Ttnette olup Türknet'e geçtiğimde yaşadığım sorunları muhtemelen sizde yaşayacaksınız.Ttnet'ten Türknet'e geçiş yapınca ttnet ev telefonunu iptal ediyor sözde ttnetten başka bir yere taşıma yapılamıyormuş tek taraflı olarak telefon hizmeti iptal ediliyor.Türknet size telefon ediyor Türk telekoma giderek telefonunuzu açtırın biz gerisini halledeceğiz diyor.Siz Türk telekoma gidiyorsunuz verilen cevap ttnetten geçiş yaptığınız için iptal edilen telefon numarasını tekrar size veremiyoruz 23 Tl.vererek yeni bir telefon numarası almalısınız ayrıca iptal edilen telefon numarası 60 gün açık kalıyor bu süre sonunda bu telefon numarası üzerinden Türknetin verdiği internette sonlandırılacak oluyor.Yeni bir ev telefonu numarası aldığınızda Türknet'e önceki numara ile sözleşme gönderdiğiniz için aldığınız hizmet iptal edilerek yeni abonelik başvurusu yapmak zorunda kalacaksınız.Bu sebeple hem telefon ücreti hem de 2 sefer kargo parası vermek yerine taahhüt bittiğinde ttnet'deki telefon ve interneti kapatıp Türknete sıfırdan yeni bir başvuru yapın hiç olmazsa boşuna stres yaşamayın.

Genellemek dogru olmaz , ben hic bir iptal yapmadan tasima talebini turknete ilettim , telefon da internet de 3 gun icerisinde tasindi , ikisi de eski haliyle kullanilmaya devam ediliyor

Port da iptal edilmedi telefon da ,sadece servis saglayici ve faturanin odenecegi sirket degisti

• quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Doominsert üye adlı firma yetkilisi arkadaşımız VDSL başvuru sürecinde hata alındığını iletti. Of offfffffff

Türkçesi port yok yani ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rLzApex

quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Doominsert üye adlı firma yetkilisi arkadaşımız VDSL başvuru sürecinde hata alındığını iletti. Of offfffffff

Türkçesi port yok yani ?

Port mu yok diye ısrarla sormama rağmen ne konudaki yetkili ne de çağrı merkezleri cevap vermiyor. Hiç bir şey anlamadım bu işten.
  • doominsert kullanıcısına yanıt
    Günlerdir arıyorum doğru bilgi veren yok. Son görüştüğüm mh port yok dedi binanızda. Hala beklemem mi gerekiyor doomin hocam? Port boşalması söz konusu olmaz anladığım kadarıyla. Bizi turktelekoma mahkum edenler utansın ne diyim. Daha port açtıramıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

Merhaba hocam, aktivasyon süreci son aşamadadır. Numaranız alındı, internet başvurunuz yapılacaktır. Aktivasyon işlemleri tamamlandıktan sonra problem olması durumunda tarafımıza iletmenizi rica ederiz.

Hocam port yokmuş. Port yoksa nasıl aktif olacak internet?
  • Turknet 75 MBPS VDSL hızı alabileceğimi söyledi. Superonline'ı kapattırıp dalıyorum TurkNet alemine o halde ? Kesin veriyorlar bu hızı değil mi ? VDSL modem alıp 8 mbps ADSL verirler falan papaz olmayalım sonra...
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    75 gorunumlu 61 mbps veriyorlar. Fazlasiyla yetiyor bana tabii o ayri
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Ben bu gün aradım teknik sorun sebebi ile adsl başvurusu daha başvuru aşamasında denildi. En son baya sıkıştırdim ve meşhur gerekçe yi öğrendim port yokmuş. İşin kötüsü telefon hizmeti bağlandığı için adsl bağlanmasa bile fatura işlemeye başlamış . Yanı şu ilk ay bedava yi yiyecekler hatta port ne zaman bosalirsa. Biraz daha bekleyip sanırım iptal edeceğim.
  • 480mrt kullanıcısına yanıt
    Ben 50'ye kadar okeyim hocam. Bana da fazlasıyla yeter. Yeter ki versinler. Modem önerir misiniz bu arada ? Herkesin dilinde W9970 var. İyi her halde bu kadar konuşulduğuna göre ?
  • rLzApex kullanıcısına yanıt
    Hocam seninle tamamen aynı durumdayız besbelli. Telefon hizmeti bana da sağlandı. İlk ay bedavayı yerlerse ya da faturalanrırlarsa zırnık alamazlar. Zaten sanal kart paylaştım limitini de sıfırladım. İstedikleri yere mahkemeye versinler vermedikleri hizmeti faturalandıramazlar bu kadar basit. Tüketici Hakem Heyeti'nden çok kısa sürede çözerim durumu.

Beni boşu boşuna faturalandıracaksınız şimdi dedim, o zaman itiraz edersiniz dedi çağrı merkezindeki bilgisizlerden biri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yggdrasil Asgard -- 22 Kasım 2016; 17:8:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyll

turknet benim iznim ,bilgim olmadan aboneliğimi iptal etmiş.
    telefon hizmetini bağlamışlardı,fiber geyiği ile hepsini iptal etmişler.

firmaya kendilerine gönderdiğim ıslak imzalı belgeleri ,nüfüs cüzdanımın örneğini ücretini kendilerinin ödeyerek bana iade etmeleri gerektiğini söyledim.adamlar deli dumrul gibi hiç bir şey gönderemeyiz diyorlar.

bende bu günden itibaren benim kimliğim ve/veya imzam taklit edilerek adıma mobil telefon açtırmak gibi hertürlü dolandırıcılıkta tek sorumlunun turknet iletişim a.ş olduğunu belirttim.

bu şirkete güvenerek ıslak imzanızı ,kimlik örneğinizi filan göndermeyin sakın.

Bu hususu nereye bildirmeli/şikayet etmeliyiz bir problem çıkmaması adına?

• quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

Merhaba Hocam, hizmetinizi inceleyebilmemiz adına ÖM olarak numaranızı iletebilir misiniz ?

selam kardeş,

iki sorum var:

ilki; 8 aralıkta ttnet bitiyor tam olarak hangi gün geçiş yapayım?

ikincisi; daha önce vodafonedan ölçüm yaptığımda 34mbit gözüküyordu şimdi 16 mbit yani vdsl desteklmiyor gözüküyor. ama turknette kayıt işlemini ilerletirken 34 çıkıyor yine, bunu nasıl teyid ederiz? boşuna vdsl modem almak istemem.
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Yok işte hizmetten birini verince faturalandırma başlıyor ikisi beraber olduğu için ama zaten ilk ay bedava diyor ilk ay hacilanacak ben onu anlıyorum. Şu teknik sorun dediklerinin hepsi bence port yok diye bekliyor. Yeterince sıkıştırdiginizda port yok o nedenle deniliyor.
  • rLzApex kullanıcısına yanıt
    Öyle birşey olamaz, taahhüt ettikleri hizmette ikisini birlikte vermek durumundalar. Zaten alt tarafı 10 TL telefon ücreti, ancak bunu faturalandrabilirler. Öyle bir durum oluşursa ve diretirlerse iptal dilekçemi anında veririm. Superonline açtırırım daha iyi, ki bu gidişle öyle olacak. Elimdeki modemi de satacağım. Boşu boşuna sıfır modem aldım.
  • Şu @doominsert nickli kullanıcıyı artık şu konuya yazmaktan banlasınlar. Adamın hiçbir artısı yok varsa yoksa pm at bakalım yazıp duruyor bari bir iş yapsa. Sorun çözse o da yok. Sayfalar önce be kadar dolandırıcı yalancı bir insan oldugunu açıkladım adam hala yüz yok gelip burda insanlara yardımcı oluyorum ayağı yapıyor.

BEYLER Türknet sorunlu bir firma. Ve sorunları çözebileceğiniz hiçbir yol yok, yardım iateyebileceginiz kimse yok.
    Burdaki lale size sadece basvuru durumunuzu söyler en fazla daha da yapabileceği bir şey yok.
    Sallamayın şu adamı türkneti de es geçin.

• Ablamla birlikte kullanıyoruz. Sorusu olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.