Çavuş
07 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba, 2013 clio 4 1.5 dci aracım bazen marşa bastığımda çalışıp 500 devir dolaylarına düşüyor ve sonradan kendisi rölanti devrine geliyor. Bu düşmeyle birlikte araç biraz titreme yapıyor ve bazende stop ediyor ikinci kez marşa basmak zorunda kalıyorum. Eskiden böyle birşey hiç olmuyordu ama bu ara sık sık yapmaya başladı. Video da izleyebilirsiniz, Sizce sorun ne olabilir?

youtube linki
Arkadaşlar merhaba. Forumda çok yazmasam da bu aralar araç alma arefesindeyim ve yorumlarınıza ihtiyacım var. 25 yaşındayım ve senede max 10.000km yaparım. Bu yüzden yakıtı çok önemli değil. Alacağım aracı 5 sene kadar kullanmak istiyorum. Bir tane scirocco buldum 2011 model 49 binde ve 122 bg Manuel şanzuman. Tampon ve çamurluk değişmiş. Hasarın resmini gördüm, ciddi bişey değil. 55 bin civarı bir fiyata alınabilir diye düşünüyorum.

Sizce fiyatı normal mi?
Kasko-sigorta-yıllık bakım ücretleri belimizi bükermi?
Ayrıca piyasası nasıldır, satmak istediğimiz zaman sıkıntıya girermiyiz?
Kullanan veya bilgi sahibi olan arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler...

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 5 ay önce iphone 5s 16gb telefonumu 15 ay garantili olarak ikinci el satın aldım. Cihazımı sorunsuz bir şekilde kullanırken, geçen hafta parmak izi okuyucum çalışmamaya başladı. Aslında çok önemli bir özellik olmasada içime sinmediği için cihazımı genpa trabzon servisine gönderdim. Ertesi gün sorgulama yaptığımda cihazımın sol alt tarafında darbe olduğu için garanti kapsamında yapılmayacağı, onarım için onay beklediği yazıyordu. Hemen genpa'yı aradım, benden 1100 lira değişim ücreti istediler. Cihazımın kasasındaki darbeyle, problemin bir bağlantısı olmadığını söylesem de sonuç değişmedi. Apple'ın prosedürlerini uygulamak zorunda olduklarını söylediler ve isterseniz apple'ı arayabilirsiniz dediler. Bunun üzerine apple'ı aradım fakat yapacakları birşeyin olmadığını söyleyip durdular. Tüketici hakem heyetini aradım. Bana fatura ve servis formuyla başvurabileceğimi söylediler, fakat telefonu ikinci el aldığım için fatura benim üzerime değil. Bu yüzden ona da başvuramayacağım. Boşu boşuna binlerce lira verip garantili telefon alıyoruz. Arkadaşlar ben ne yapabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Merhaba arkadaslar uydu alıcım bozuldu. Bu yuzden hd uydu alıcısı almaya karar verdim. 100tl gibi bir bütcem var. Cccam ve iptv gibi özellikleri olan jameson js 2018 - 2016 bunlardan birini almayı düşünüyordum fakat 100 liraya ikinci el bir chipbox buldum. Eski bir cihaz olduğunu biliyorum. Sizce hangisini alayım. Chipboxun cccam ve iptvde sıkıntısı varmıdır? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Merhaba arkadaşlar. Babam 2. El monitör satın almış. ( lg flatron l1719s ) fakat ekranında simgeler, yazılar kaymış görünüyor. Ayarlarını falan kurcaladım fakat düzeltmedim. Resminide ekliyorum, bu sorun neden olabilir acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim, iyi günler...
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi elimde tequila blanco var. Bu içki yıllanırmı? Satsam ne kadar eder sizce?
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Forum İkinci El İmzası:
Alışverişerim>>soner001,Belalan52,ccnablade,white06
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Clio 4
Mobil cihaz
Xiaomi Mİ 6
Operatör
Türk Telekom
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 205
İkinci El Bölümü Mesajları: 78
Konularının görüntülenme sayısı: 18.160 (Bu ay: 54)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 27 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.