Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet interet ve ev telefonumu almış bulunmaktayım. Süreci anlatayım:
    Salı: Kargolar balıkesirden postalandı.
    Çarşamba: Belgelerin ellerine ulaştığına dair mesajlar geldi.
    Cuma: Eve Türk telekom yetkilileri geldi sağolsunlar eve kadar yaptılar hattı yani elektrikçi vs. çağırmama gerek kalmadı. Aradan 2 saat geçti ve telefon hattı açıldı.
    Cumartesi: Sabah Online işlem merkezi şifremi aldım. Öğlen modemime vdsl sinyalim gelmeye başladı. Akşamda kullanıcı adı ve şifrem.
    Pazartesi: Bugün öğlen de mahallemdeki kutudan port takılmış ve internetim açıldı sabahtan beri kesintisiz kullanıyorum.

SpeedTest şöyle: 10ping 52.10mbps downlaod 2.96mbps upload. Sözleşmemde 76mbps e kadar yazıyordu ama. Torrentten ortalama 7-8Mb/s hızla indirme yapabildim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar net ayın 15 .açıldı kota gelecek ay 15 inde mi 1 demi sıfırlanacak
    not:fatura ayın 1de kesiliyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: JUSTMAX

Evet interet ve ev telefonumu almış bulunmaktayım. Süreci anlatayım:
    Salı: Kargolar balıkesirden postalandı.
    Çarşamba: Belgelerin ellerine ulaştığına dair mesajlar geldi.
    Cuma: Eve Türk telekom yetkilileri geldi sağolsunlar eve kadar yaptılar hattı yani elektrikçi vs. çağırmama gerek kalmadı. Aradan 2 saat geçti ve telefon hattı açıldı.
    Cumartesi: Sabah Online işlem merkezi şifremi aldım. Öğlen modemime vdsl sinyalim gelmeye başladı. Akşamda kullanıcı adı ve şifrem.
    Pazartesi: Bugün öğlen de mahallemdeki kutudan port takılmış ve internetim açıldı sabahtan beri kesintisiz kullanıyorum.

SpeedTest şöyle: 10ping 52.10mbps downlaod 2.96mbps upload. Sözleşmemde 76mbps e kadar yazıyordu ama. Torrentten ortalama 7-8Mb/s hızla indirme yapabildim.

Sizinki hızlı oldu. Süreçler tamamen aynı ama ben hala int giremiyorum. Son işlem olan turktelekomun port bağlama işi hala yapılmadı. Anlaşılan bekleyeceğiz.

• ertanboyer kullanıcısına yanıt
    Evet.Herkesin interneti açıldığı tarihte başlıyor AKN.
  • arkadaşlar benim net 14 ekim cuma kullanabilirsiniz diye mesaj geldi ama internet ve telefon yok halen aranızda böyle bi sorunu olup giderilen veya bu tarz sorunu olan varmı
  • arkadaşlar ttnet sözleşmem bitiyo. şimdi bunda üyeliğim başlasa 60 liraya bana gelen hız ne olur. 35 megabit ten aşşağısını kesinlikle istemiyorum.
  • Sıfırdan abone oldum. Belgeler 14 ekim perşembe akşamı türknete ulaştı. bugün tüm şifrelerim geldi. hattı gelip işaretlemişler. bu apartman kutusundan eve gelen hattı nasıl bulup takacağım acaba bu konuda pratik bir yol var mı? duruma göre bir elektrikçi, bilgisayarcı getirip bağlatacağım. şuana kadar ki süreç gayet hızlı oldu. eğer internette direkt açık gelirse buradaki şanslı azınlıktan biri olacağım inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nickiolmayanadam

arkadaşlar benim net 14 ekim cuma kullanabilirsiniz diye mesaj geldi ama internet ve telefon yok halen aranızda böyle bi sorunu olup giderilen veya bu tarz sorunu olan varmı

7 .gunum bitiyor net yok adsl e gectik vdsl e gectik yine yok yok da yok ,canim sıkilinca ariyorum kavga ediyoruz falan sıkintim gidiyor yalnizlik hissetmiyorun ne sorsam bilemiyorlarmis oyle diyorlar zekalariyla falan dalga geciyorum nasil hepiniz bir araya geldiniz falan diyorum ... Yalniz hissediyorsaniz ,birileriyle konusma ihityaciniz varsa Turknet sizinle ,internet icin baska firmalari oneririz . Saygilar

• hayata gülümse kullanıcısına yanıt
    Ttneti kapatmadanmi gectiniz

• hayata gülümse kullanıcısına yanıt
    Anladim tesekkurler bende d-smart tan direkt gecis yapayim o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teen wolf -- 17 Ekim 2016; 21:38:49 >
  • sikayet var a hem turktelekom icin hem de turknet icin sikayet yazdim bakalim yarin neler olacak hatti vdsl olarak tasitmakta cok zahmetliymis turk telekom bolge mudurlugune basvurmam lazimmis suan umudum internetin en kisa surede duzelmesi
  • Bence sorunların ana kaynağı türknetin internet ve telefonu ayrı ayrı bağlatması. Turk telekom ekibi geliyor telefonu bağlıyor gidiyor. Sonra tekrar internet için iş emri çıkıyor. Adamda turktelekomda tenezzül edip gidip porta bağlamıyor. Modemi bağlıyorum adsl ve internet bağlı görünüyor ama int girmiyor. @ttnet li kullanıcı adı girersem borcu ödenmemiş birinin hesabı çıkıyor. @turk.net girersem yanlış kullanıcı adı turknet ile görüşün diyor. Müşteri hizmetleri desen adamlar ne yapsın. Her aramamda az kaldı bağladık bağlıcaz deyip duruyorlar. Turk telekom engelliyor işte . 3 gün bağlantı süresimi var son güne kadar kullanıyor.

Tek çözümü yaşadıklarımızı örnek vererek türknetin işin ucunu bırakmaması. Yoksa bu iş çözülmez yarın bugün arıza olsa yine gelmeyecek mağdur biz olacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gulnare -- 17 Ekim 2016; 21:50:41 >
  • Çok kötü bir firma turknet. Müşteri hizmetleri bu kadar kalitesiz olması inanılır gibi değil.

Turknete geçmek istedim. Herşey ok. Son aşamaya geldiğimde geçmiş döneme ait borç olduğundan bu tc ile abone olamazsınız diye uyarı veriyor. Borç felan yok. Hepsi bakıyor göremiyor. Sorunu çözmek yerine de yapacak bişey yok diyorlar. Harbiden garip.

Adsl olarak 150 gb akn sunan başka firma olsa geçeceğim ama onuda bulamıyoru

• kredi kartı olmadan geçiş yapılabiliyor mu? yoksa kredi kartı şart mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lookmania

kredi kartı olmadan geçiş yapılabiliyor mu? yoksa kredi kartı şart mı?

şart, sanal varsa sanal kart girişi yapın..

• Cuma günü müracat ettim bakalım süreç nasıl işleyecek sabit ev telefonum ve ttnet internetim mevcut şu anda sancısız bir süreç olur umarım bizim apartmanın girişinde Ttnet Fiber internet kutusu mevcut hız sorunum olmaz diye umuyorum

• Tugayy kullanıcısına yanıt
    Sadece telefondan taşıma işlemi mi yaptınız yoksa evrak felan gönderdinizmi ?
  • Arkadaşlar daha önce internet kullandığımız eve başka bir yerdeki turk net aboneligini nakil ettirdik. Yaklasik 3 hafta oldu bu islemi yapali yeni adsl kullanıcı adimiz ve sifremiz her sey geldi lakin modemde dsl ışığı ve haliyle internet ışığı yanmıyor. Turknet musteri hizmetlerini aradığımiz zaman bize, biz ankastreye kadar bağlıyoruz ankastreden eve çekmek için elektrikçi çağırmaniz gerekli dediler. Ancak biz daha önce burda internet kullandigimiz icin zaten hattımızin kurulu düzende olduğunu soyledik kendilerine, bunun üzerine ariza kaydi olusturdular. Ancak 3. kez ariza kaydını olusturduk hala cozemediler, cozecek gibi de durmuyorlar. Başına böyle bir şey gelen var mi, nasil cozebiliriz bu problemi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-813D491AA -- 18 Ekim 2016; 11:36:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde internet sonunda bağlandı. Şikayetvar sitesine yazmak etkili oluyor galiba. 10 da evrakları gönderdim. Hafta sonuna denk geldi Cuma hat açıldı .Cumartesi adsl sinyali geldi. Bugünde int geldi. Tabi Cumartesinden bu yana turkneti günde 2 3 defa aradım. 16 mbit bağlı ama hız 13.5Mb/sn çıkıyor bunu arttırabilen varmı?
  • Adsl hizmeti alırken geçen oldu mu port kaç güne açıldı şua benim alacagim max 20 mbit civarı ancak port acilirsa vdsl alirim turknetin saha elemanlari yok ttnet ekibi bu işlemi hemen yapar mı acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.