Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.104
Cevap
232
Favori
711.270
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    745 Mesaj

bu internet neden pazar gunu durup dururken gidiyor ve bidaha gelmiyor 30 dk 1 saat gelmez anlarim da yine mi ariza kayitlariyla ugrasacagim pazar gunu oldugu icin bisey yapamayiz diyorlar bugun internet gelmezse yarin internet gelsin gelmesin bu is benim icin bitti
    |
    |
    Bahsedilenler: doominsert
  • Yarbay
    3340 Mesaj
    4 yıldır TTNet hipernet kullanıyorum. Sıfır kesinti, müşteri hizmetlerini arama gereği bile duymadım. Şanslı kesimdenim belki de. Aynı hat ile Türk.net'e geçsem yine sorun yaşamam diye tahmin ediyorum. Aynı port aynı hat sonuçta. Bu sorun yaşayan arkadaşlar daha önce de yaşıyordu ilk hatlarıydı, geçiş yapınca da devam etti anlıyorum.

Soru: sabit ücretsiz alo konuştukça öde ttnet telefon hattı olanlar türk.net geçişi sonrasında numaralarını zorunlu değiştirdiler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalpakci -- 16 Ekim 2016; 23:15:22 >

Benim numaram aynı kaldı. Ttnette sorun yokken turknette dns problemi olabiliyo.
    Online oyunlarda port açıyorsanız oda olmuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kalpakci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben de ttnet havuzundan bi numara sanmıştım. Numaranın aynen taşınması süpermiş. 59 lira kampanyasında taşınan bu numaraya ek ücret gelmiyor di mi? 59'a dahil. Ttnet'de dışarıyı aramadığın sürece sıfır lira sabit ücret vardı.

Online oyun için değil de web servis için port açıyorum. Dynamic Dns yönlendirmesi kullanıyorum.

Bahsettiğin dns sorunu evdeki İnterneti kullanan bilgisayarın sayfaların dns'ini çözememesi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    haybora kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    691 Mesaj

Hersey dahil 59.90. Ben tlf cihazi bile takmadim. Dns problemi modeme bakiyorum isiklar vs gulluk gulistanlik ama pcde dns probe yaziyor. Yeniden baslat vs ile duzeliyor.
    Porttaki sıkıntı modemdeki ip ile internete ciktigimiz ip farkli gorunuyo. Sanirim ttnet havuzundan ip veriliyo ve 2 ip oldugundan acamamistim. Bu konuya dikkat edin sizin icin onemli olabilir belkide ben yapamamisimdir.

|
    |

Orijinalden alıntı: FasTBoY

AKN'ler her ay başımı yoksa aboneliğin başladığı günden itibaren mi sıfırlanıyor(Misal benim her ayın 15'inde mi sıfırlanacak artık)?

Benim aboneliğimin başladığı gün sıfırlandı. Muhtemelen öyle herkesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam bilgisayarı yeniden başlatmadan aşağıdaki komutları deniyor musun?
    ipconfig /flushdns
    ipconfig /renew

Bilgisayarı yeniden başlatınca düzeliyorsa bu 2 komut dns önbelleğini temizliyor.
    |
    |
    haybora kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    691 Mesaj

Bir daha olduğunda deneyeceğim.
    |
    |
    zaten evımde ttnet yalın net kullanıyordum 1 haftaya kadar sonra iptal ettim .Kaç gune aktif olur acaba ?

Benimde aynı şekil cuma ulaştı yalın kullanıyordum hat çekili duruyor yani daha türknetten mesaj gelmedi açıldı diye ama türk telekomdan ekip geldi az önce telefon hattı içinmiş dedim benim hat çekili geldi baktı telefon taktı tamam dedi hat için dedim hem telefon hem internet olcak dimi dedim bize telefon hattı dediler dedi. Şuan hattım hazır türknetten mesaj bekliyorum kısaca

|
    |
    flowerhorn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    647 Mesaj
    Taşıma yoluyla Türk.Net e geçmeye çalışan arkadaşlar neden TTNET i arayıp iptal etme derdindeler? Zaten, taşınacağı için orası otomatik iptal ediliyor.

Ha, bir arkadaşın denk gelmişti yeni hat açmışlar. O zaman iptal için başvuru yapın. Yoksa siz iptal ederseniz kullandığınız port Türk.Net e transfer olmama ihtimali var. Sizden önce port bekleyene verilirse "aa benim internet neden aktif olmadı Türk.Net bu işi yapamıyor" diye çırpınırsınız. Çünkü, hatayı yapıp Türk.Net ten çözüm bekliyor olacaksınız...

|
    |

Orijinalden alıntı: speedyrazors

interneti baglattigim 20 gun oldu 10 gun dogru durust kullanamadim interneti ve bugunde internet yok herkes turktelekomdan turknette tasiyor interneti ben tam tersini yapacagim

Yeni gelenlere Türk Telekom daha cazip kampanyalar yapıyor. Araştırabilirsiniz...

Yada Aralık-Ocak ayına kadar bekleyin. Yeni AKK ler belli olursa o zaman geçiş yaparsınız. Hem daha sağlıklı araştırırsınız.

Orijinalden alıntı: Soickan

quote:

Orijinalden alıntı: speedyrazors

interneti baglattigim 20 gun oldu 10 gun dogru durust kullanamadim interneti ve bugunde internet yok herkes turktelekomdan turknette tasiyor interneti ben tam tersini yapacagim

Yeni gelenlere Türk Telekom daha cazip kampanyalar yapıyor. Araştırabilirsiniz...

Yada Aralık-Ocak ayına kadar bekleyin. Yeni AKK ler belli olursa o zaman geçiş yaparsınız. Hem daha sağlıklı araştırırsınız.

bana onumuzdeki 2017 temmuz ayina kadar internet lazim daha sonra kapattirma ihtimalim var o yuzden ilk ay ucretsiz ve taahhutsuz diye yorumlara ragmen basvurdum ama ugrasacak sabrim kalmadi taahhutlu taahhutsuz farketmez bi sekilde basvuracagim artik

|
    |

• Yüzbaşı
    281 Mesaj
    Ya arkadaş bunlar benim eski firmama gerekli geçiş evrakları göndermeden internetimi açmış,hala eski operatörden hizmet alıyorum iki fature ödemek zorunda mıyım ?Var mı böyle arkadaşlar ??

Parmak bassak olmuyor mu ;)
  • Yüzbaşı
    779 Mesaj
    Mail ve şifre yolladılar şimdi, internet erişimi şifresi kaç gün sürer sizce?

• Yarbay
    7807 Mesaj
    Arkadaşlar herşey iyi hoş taahhütsüz olması da çok güzel . Yalnız bugün SuperOnline'ı iptal için aradım. 2 gün sonra taahhüt bitiyor. Yalnız TurkNet'te de gizli tahhüt var diyorlar. Islak imzanız ile gizli tahhüt alınıyor diyorlar ne kadar doğrudur bu? Ben sırf Sonline'ı iptal ettirtmeyeyim diye öyle söylediler diye düşündüm fakat ciddi geldi bir yandan da. Sonuçta ıslak imzamız da alınıyor bunun ile her şey mümkündür yani. Kendi gönsderdiğimiz evraklar dışında orada başak neler yapılıyor bilgimiz yok. Kafam karıştı ve kimi abone olan kişiler de sorgulamada 70Mbps deste yazıyordu. Bağlattık 10Mbps civarı diyorlar. Bu yüzden kafam oldukça karışık ve Çarşamba günü de Sonline taahhüdüm bitiyor. Ne yapacağım konusunda kararsız kaldım.

15:01 Edit : TurkNet Mh.'i aradım. altyapı kontrolü yaptırdım. Fiber ve Adsl altyapı mevcut sadece dedielr. Vdsl altyapısı yokmuş. Maks.16Mbps Adsl alt yapı olarak yararlanabilirsiniz dedikleri anda hayaller TurkNet gerçekler yine Sonline'a kaldı :(. Şuan 50Mbps kullanıyorum 16Mbps'ye düşmek benim içinçok büyük kayıp oalcağından dolayı başvuru yapmadım. Bakalım ileride fiber alt yapı çalışmaları yapıyorlarmış belki birkaç senede olmuş olur dediler. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 17 Ekim 2016; 15:03:15 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    779 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Paulo Coelho

Mail ve şifre yolladılar şimdi, internet erişimi şifresi kaç gün sürer sizce?

Cuma günü evraklarım ulaştı, bugün itibari ile internetim açıldı sadece modem arayüzüne girim kullanıcı adı ve şifreyi girdim hiç bir işlem yapmadım sayılır baya hızlı oldu
    |
    |
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
üniversite
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.