Yüzbaşı
06 Aralık 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
19 üye
Görüntülenme
Toplam: 87 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Kaykay ayakkabısı alacağım ama hangi model ve renk alacağıma karar veremedim. Sizce hangisini alayım?
Ayrıca kullanan varsa sk8-hi ile old skool modelleri arasında rahatlık farkı var mı?

1:

2:

Az önce ekşi de denk geldim. Bakanlığın açtığı bir siteymiş. Girip bir baktım da dünyanın en gereksiz sitesi yemin ediyorum arapça her yazıya bi anlam yüklemişler

http://oyunlardaislamofobi.com/
Başlık biraz kararlı oldu ama iyi hisler var içimde Dh'den ünlü olan 3-5kişi var, olanlar hemen unutuyor buraları. Şimdiden #rez alın hepinize selam yollayacağım ünlü olmayı başarırsam. Başarırsam tabi, başaramama olasılığım da var.
Bazı troller hariç hepinizi seviyorum tanımasam da

1yıl sonra yada belki daha erken editlemek üzere sağlıcakla kalın
Not: Ne yapacağımı söyleyemem, haberiniz olur zaten eğer ölmezsem.
Birkaç sorum olacak konu dışı halkına. Anket gibi dusunun bunu. İleride bir projem var da....

Günde kaç saat/dakika YouTube izliyorsunuz?
Hosunuza giden her kanala abone olur musunuz yoksa izlediğiniz kanallar belli midir hep?
Uzun videoları izler misiniz?
Video uzunsa başını izler kapatır misiniz yoksa hızlı hızlı gecer misiniz sona dogru?
Son olarak en sevdiginiz 3 kanal?

Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim

Edit: kanal falan açmayacağım başka planlarim var.
Hani haftalık konu dışı ölmüş konuları vardır ya. Biraz düşündüm de...Eskisi gibi olmayan bizleriz. Nasıl 2sene onceki konu dışı ile bugun ki aynı değilse, 2 sene önceki senle, şimdiki sen aynı değilsin.
Öyle işte zaman hızlı geçiyor
Birkaç sorum olacaktı da
1-Hangi üniversite de okudunuz?
2-Lisede hangi dersleri gördünüz ve dersleriniz nasıldı?
3-Memnun musunuz durumunuzdan?
Hala bazı yerlerde linkleri görebilmek için üye olmak gerekiyor. Ne saçma bir olay. Dh nin gözünü seviyim
Bloklu listemde 0 kişi var. Genelde kimseyle sorunum yoktur da zaten ama son günlerde bazı şahıslar sinirlerimi bozmaya basladi
Başlıyorum temizliğe
Liseye başladığımdan beri her okulun ilk günü sınıfa moonwalk yaparak giriyorum. Cidden bakın troll değil. Eğer rezil olmayacak şekilde yapabiliyorsanız(dansla ilgileniyorum moonwalk hiçbir şey bana) insanların aklına kazınıyorsunuz.
Artık konu açmazınız ilk gün ne yapacağım diye
Not: Universitede test etmedim işe yaramayabilir.
BAYRAMİNİZ MÜBAREK OLSUN

Deistim ama olsun
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Dans ve YouTube
Forum İmzası:

We are all just dead air

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.892
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 23.517 (Bu ay: 484)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.441 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.