Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: antired Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.369
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    957 Mesaj
    Modemime sinyal geldi şu an interneti gonderiyorlar ama hala kullanıcı adı ve şifre olmadığından kullanamıyorum. Arayıp oğreneceğim çunku hattım aktif olduysa şifremde olmuştur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

We are all just dead air

• Onbaşı
    27 Mesaj
    Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim benim şuan ev telefonum var, d smart 8 mbs net limitsiz kullanıyorum taşıma işlemi için evrak göndermem gerekiyormu ?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ertanboyer

6 ekimde evraklar ellerine ulaştı 13 ekimde ev tel bağlandı bugünde inaternet açıldı yanlız 16 mbit diye açtırdık 7 mbit hız alıyorum neden bu kadar yavaş olabilir acaba

hat değerlerinizi paylaşırmısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

nasıl yapıcam onu
    |
    |
    ibo3182 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Salı günü başvurdum, Perşembe günü evraklar ulaşmış, Cuma günü telefonuma tüm bilgiler iletildi. Burada konuşulan hiç bir sıkıntıyı yaşamadım, şansa da olmuş olabilir bilemedim,

Modemin durumu ve Speedtest sonucu aşağıdaki gibi;

============================================================================
    VDSL Training Status: Showtime
    Mode: VDSL2 Annex B
    VDSL Profile: Profile 17a
    Traffic Type: PTM Mode
    Link Uptime: 0 day: 8 hour: 1 minute
    VDSL Port Details Upstream Downstream
    Line Rate: 4.221 Mbps 51.294 Mbps
    Actual Net Data Rate: 4.094 Mbps 51.198 Mbps
    Trellis Coding: ON ON
    SNR Margin: 31.5 dB 24.6 dB
    Actual Delay: 0 ms 0 ms
    Transmit Power: 7.6 dBm 13.9 dBm
    Receive Power: -9.8 dBm 3.0 dBm
    Actual INP: 0.0 symbols 0.0 symbols
    Total Attenuation: 17.4 dB 10.8 dB
    Attainable Net Data Rate: 33.965 Mbps 85.868 Mbps
    VDSL Band Status U0 U1 U2 U3 D1 D2 D3
    Line Attenuation(dB): 4.8 25.7 21.8 N/A 8.3 18.8 30.6
    Signal Attenuation(dB): 4.5 26.2 21.7 N/A 8.3 18.8 30.6
    SNR Margin(dB): 35.6 30.4 31.6 N/A 24.6 24.5 24.7
    Transmit Power(dBm):- 6.7 3.7 5.0 N/A 11.2 7.8 7.4

• Yüzbaşı
    957 Mesaj
    Şifremi alıp modem kurulumu da yaptım her şey tamam ama interneti kullanamıyorum. Türk telekomun portu bağlaması gerekiyormuş o da bugün yapılamadığı için pazartesiye kalmış. Pazartesi internetimi alamazsam Çıldırıcam.

We are all just dead air

• Yüzbaşı
    571 Mesaj
    Ben iptal ediyorum.

10 gun once telefon baglandi ama internet yok. Hala da ne zaman baglanir dedigimde bilemiyoruz diye cevap aliyorum.

Saka gibi, ben mi bilecegim be zaman baglanacagini.

Akli olan uzak dursun.

|
    |
    Pazar günü başvuruyu yaptım. Pazartesi belgeleri kargoya verdim. Salı günü kargo firması teslim ettiğine dair mesaj attı. Çarşamba günü belgeleriniz bize ulaştı bildirimi yaptı türknet. Perşembe başvuru durumunu sordum turk telekomun numara tahsis etmesini bekliyorlarmış sözde aciliyet kaydı aldı ama hala numara tahsis edilmedi.

Orijinalden alıntı: ertanboyer

nasıl yapıcam onu

modemin arayüzüne girip, npamazsanız nette araştırın..

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: cansermo

Pazar günü başvuruyu yaptım. Pazartesi belgeleri kargoya verdim. Salı günü kargo firması teslim ettiğine dair mesaj attı. Çarşamba günü belgeleriniz bize ulaştı bildirimi yaptı türknet. Perşembe başvuru durumunu sordum turk telekomun numara tahsis etmesini bekliyorlarmış sözde aciliyet kaydı aldı ama hala numara tahsis edilmedi.

Ben 15 gündür bekliyorum.Ümidi kestim artık.Bu 3. hafta bu hafta bağlamazsanız iptal etmek zorundayım dedim.Bakalım nolacak.
    |
    |

Orijinalden alıntı: JUSTMAX

Şifremi alıp modem kurulumu da yaptım her şey tamam ama interneti kullanamıyorum. Türk telekomun portu bağlaması gerekiyormuş o da bugün yapılamadığı için pazartesiye kalmış. Pazartesi internetimi alamazsam Çıldırıcam.

Siz modeme sinyal geliyor dedikten sonra bende yeni modemle denedim sinyal yok. Eski bir modem vardi adsl sinyalide gelmiş. Turk telekom portu bağlamadığı için aynen pazartesine kaldı. Yeni aldığım modem büyük ihtimal arızalı. Tekrar vdsl modem bakmam lazım.
    |
    |
    Bugün itibariyle iptal ettim, haftaiçi dilekçe göndereceğim, başvuru yapanlara iyi şanslar dilerim. Çünkü buna ihtiyacınız olacak. Herkese hayırlı günler.

|
    |

Bu şikayeti yazdım ertesi gün sabah 08.30 da aradılar internetim geldi.

|
    |
    |
    |

Sabit hattınız önceden mevcutmuydu ?
    |
    |
    narcose kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: speedyrazors

1 hafta kullandiktan sonra 8 gun olmayan internet cuma gunu gelmisti simdi yine once hat degerlerim bozuldu sonra net gitti dsl isigi yanmiyor yine ariza kaydi olusturdular bu boyle olmayacak

Evet hocam baktım aboneliğe ilgileniyorlar tekrar, umarım arıza daha önce giderilde tekrar ADSL'e geçmek zorunda kalmazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doominsert -- 16 Ekim 2016; 12:36:27 >

Sizde ulaşılabilir hız 85 Mbps görünüyor; ama 50 Mbps tanımlamışlar. Bende de ulaşılabilir hız 118 Mbps görünüyor; ancak 75 Mbps tanımlı. Bu hızı neden kısıyorlar? 75 Mbps'e yükselmesini talep ettiniz mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    narcose kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: doominsert

quote:

Orijinalden alıntı: speedyrazors

1 hafta kullandiktan sonra 8 gun olmayan internet cuma gunu gelmisti simdi yine once hat degerlerim bozuldu sonra net gitti dsl isigi yanmiyor yine ariza kaydi olusturdular bu boyle olmayacak

Evet hocam baktım aboneliğe ilgileniyorlar tekrar, umarım arıza daha önce giderilde tekrar ADSL'e geçmek zorunda kalmazsın.

battlefield 1 i ps4 icin onsiparis verdim zaten hizim 3 mbit e dustu onyukleme yapamayip 21 inde o oyunu oynayamazsam benden cekeceginiz var

|
    |
haberler
Blogio
son dakika
Paykasa
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.