Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.983
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

10 gun once telefon baglandi ama internet yok. Hala da ne zaman baglanir dedigimde bilemiyoruz diye cevap aliyorum.

Saka gibi, ben mi bilecegim be zaman baglanacagini.

Akli olan uzak dursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pazar günü başvuruyu yaptım. Pazartesi belgeleri kargoya verdim. Salı günü kargo firması teslim ettiğine dair mesaj attı. Çarşamba günü belgeleriniz bize ulaştı bildirimi yaptı türknet. Perşembe başvuru durumunu sordum turk telekomun numara tahsis etmesini bekliyorlarmış sözde aciliyet kaydı aldı ama hala numara tahsis edilmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ertanboyer

nasıl yapıcam onu

modemin arayüzüne girip, npamazsanız nette araştırın..

• quote:

Orijinalden alıntı: cansermo

Pazar günü başvuruyu yaptım. Pazartesi belgeleri kargoya verdim. Salı günü kargo firması teslim ettiğine dair mesaj attı. Çarşamba günü belgeleriniz bize ulaştı bildirimi yaptı türknet. Perşembe başvuru durumunu sordum turk telekomun numara tahsis etmesini bekliyorlarmış sözde aciliyet kaydı aldı ama hala numara tahsis edilmedi.

Ben 15 gündür bekliyorum.Ümidi kestim artık.Bu 3. hafta bu hafta bağlamazsanız iptal etmek zorundayım dedim.Bakalım nolacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JUSTMAX

Şifremi alıp modem kurulumu da yaptım her şey tamam ama interneti kullanamıyorum. Türk telekomun portu bağlaması gerekiyormuş o da bugün yapılamadığı için pazartesiye kalmış. Pazartesi internetimi alamazsam Çıldırıcam.

Siz modeme sinyal geliyor dedikten sonra bende yeni modemle denedim sinyal yok. Eski bir modem vardi adsl sinyalide gelmiş. Turk telekom portu bağlamadığı için aynen pazartesine kaldı. Yeni aldığım modem büyük ihtimal arızalı. Tekrar vdsl modem bakmam lazım.
  • Bugün itibariyle iptal ettim, haftaiçi dilekçe göndereceğim, başvuru yapanlara iyi şanslar dilerim. Çünkü buna ihtiyacınız olacak. Herkese hayırlı günler.

• https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/6665161/

Bu şikayeti yazdım ertesi gün sabah 08.30 da aradılar internetim geldi.

• upload geçen hafta 3.4mbitti bu hafta düşürdüler
    Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
  • narcose N kullanıcısına yanıt
    Sabit hattınız önceden mevcutmuydu ?
  • 1 hafta kullandiktan sonra 8 gun olmayan internet cuma gunu gelmisti simdi yine once hat degerlerim bozuldu sonra net gitti dsl isigi yanmiyor yine ariza kaydi olusturdular bu boyle olmayacak

• quote:

Orijinalden alıntı: speedyrazors

1 hafta kullandiktan sonra 8 gun olmayan internet cuma gunu gelmisti simdi yine once hat degerlerim bozuldu sonra net gitti dsl isigi yanmiyor yine ariza kaydi olusturdular bu boyle olmayacak

Evet hocam baktım aboneliğe ilgileniyorlar tekrar, umarım arıza daha önce giderilde tekrar ADSL'e geçmek zorunda kalmazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doominsert -- 16 Ekim 2016; 12:36:27 >
  • narcose N kullanıcısına yanıt
    Sizde ulaşılabilir hız 85 Mbps görünüyor; ama 50 Mbps tanımlamışlar. Bende de ulaşılabilir hız 118 Mbps görünüyor; ancak 75 Mbps tanımlı. Bu hızı neden kısıyorlar? 75 Mbps'e yükselmesini talep ettiniz mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

quote:

Orijinalden alıntı: speedyrazors

1 hafta kullandiktan sonra 8 gun olmayan internet cuma gunu gelmisti simdi yine once hat degerlerim bozuldu sonra net gitti dsl isigi yanmiyor yine ariza kaydi olusturdular bu boyle olmayacak

Evet hocam baktım aboneliğe ilgileniyorlar tekrar, umarım arıza daha önce giderilde tekrar ADSL'e geçmek zorunda kalmazsın.

battlefield 1 i ps4 icin onsiparis verdim zaten hizim 3 mbit e dustu onyukleme yapamayip 21 inde o oyunu oynayamazsam benden cekeceginiz var

• bu internet neden pazar gunu durup dururken gidiyor ve bidaha gelmiyor 30 dk 1 saat gelmez anlarim da yine mi ariza kayitlariyla ugrasacagim pazar gunu oldugu icin bisey yapamayiz diyorlar bugun internet gelmezse yarin internet gelsin gelmesin bu is benim icin bitti
  • 4 yıldır TTNet hipernet kullanıyorum. Sıfır kesinti, müşteri hizmetlerini arama gereği bile duymadım. Şanslı kesimdenim belki de. Aynı hat ile Türk.net'e geçsem yine sorun yaşamam diye tahmin ediyorum. Aynı port aynı hat sonuçta. Bu sorun yaşayan arkadaşlar daha önce de yaşıyordu ilk hatlarıydı, geçiş yapınca da devam etti anlıyorum.

Soru: sabit ücretsiz alo konuştukça öde ttnet telefon hattı olanlar türk.net geçişi sonrasında numaralarını zorunlu değiştirdiler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalpakci -- 16 Ekim 2016; 23:15:22 >
  • kalpakci kullanıcısına yanıt
    Benim numaram aynı kaldı. Ttnette sorun yokken turknette dns problemi olabiliyo.
    Online oyunlarda port açıyorsanız oda olmuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • haybora kullanıcısına yanıt
    Ben de ttnet havuzundan bi numara sanmıştım. Numaranın aynen taşınması süpermiş. 59 lira kampanyasında taşınan bu numaraya ek ücret gelmiyor di mi? 59'a dahil. Ttnet'de dışarıyı aramadığın sürece sıfır lira sabit ücret vardı.

Online oyun için değil de web servis için port açıyorum. Dynamic Dns yönlendirmesi kullanıyorum.

Bahsettiğin dns sorunu evdeki İnterneti kullanan bilgisayarın sayfaların dns'ini çözememesi mi?

• AKN'ler her ay başımı yoksa aboneliğin başladığı günden itibaren mi sıfırlanıyor(Misal benim her ayın 15'inde mi sıfırlanacak artık)?
  • Cuma evraklar gitmişti bakalım yarın şifre yollayacaklar mı? Yollamazlarsa aramam gerekir mi? Birde faturalanma işlemi ne zamam başlıyor acaba ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kalpakci kullanıcısına yanıt
    Hersey dahil 59.90. Ben tlf cihazi bile takmadim. Dns problemi modeme bakiyorum isiklar vs gulluk gulistanlik ama pcde dns probe yaziyor. Yeniden baslat vs ile duzeliyor.
    Porttaki sıkıntı modemdeki ip ile internete ciktigimiz ip farkli gorunuyo. Sanirim ttnet havuzundan ip veriliyo ve 2 ip oldugundan acamamistim. Bu konuya dikkat edin sizin icin onemli olabilir belkide ben yapamamisimdir.

• 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.