Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kartsız oluyor benim banka kartını kabul etmedi ben de kartsız yaptım ama internet daha açılmadı bi açsalar iyiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk 1 ay bedavası yeni çıktı galiba. Bağlantı sorunu yaşayanlar için iyi fırsat. Nasıl olsa ilk ay bedava sağlıklı değilse kapatırım hemen.
  • Atmin kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

• Kampanya için webden kk ile başvurup daha sonra musteri hizmetlerinden otomatik odemeyi iptal edebiliyor muyuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • halihazırda ttnet kullanıyorum. türknete başvuru yapsam internet bağlantısı sağlanana kadar ttnet kullanabilirmiyim acaba? yoksa ttneti iptalmi ettirmek gerekiyor ?
  • fslr kullanıcısına yanıt
    Haftasonu vs farketmiyor saat 14-16 aralığında genelde geliyor mesaj

• quote:

Orijinalden alıntı: tkblack

halihazırda ttnet kullanıyorum. türknete başvuru yapsam internet bağlantısı sağlanana kadar ttnet kullanabilirmiyim acaba? yoksa ttneti iptalmi ettirmek gerekiyor ?

aynı sekılde bende oyleyım suan ıkı nette aktıftı bugun ttnetı aradım ıptal dılekcesı faxladım.

tek yapmanız gereken bınaya sıze kablo cekmelerı onuda daırenıze gelen baglantıya baglayacaksınız

gelen elemanlar yaptı benımkını

he tabi ikisini bir arada kullanamazsın

• kart bilgileriniz kabul edılmedı dıyor banka kartıylada denedım kabul etmedı bu tarz bi sorun yaşayan var mı?

bu kart problemı yuzunden bi ay ücretsiz kampanyasından faydalanadım ya varmı bi yetkili konuda yardımcı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tazmannia -- 1 Ekim 2016; 0:48:34 >
  • Evraklar bir türlü inmiyor.Sürekli hata veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodyghost007 -- 1 Ekim 2016; 0:16:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maybe4you

Kartsız oluyor benim banka kartını kabul etmedi ben de kartsız yaptım ama internet daha açılmadı bi açsalar iyiydi.

Nasil yaptin hocam.

• Bende aynı sorunu yaşadım server hatası verip durdu. Mh ile 2. Görüşmemde sistemin güncellendiğini genel bir problem olduğunu söylediler. Kayıt açtırırsanız mail adresine kendileri yollayacaklar evrakları.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim Ttnet bu ayın sonu bitiyor acil bir plan yapmam lazım 24 mpbs 75 akk kullanıyorum vdsl.Buraya geçsem kaç hız alırım veya geçmelimiyim yorumların cogunu okudum netten hizmet 0 diyorlar bide sizden bilgi alayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

quote:

halihazırda ttnet kullanıyorum. türknete başvuru yapsam internet bağlantısı sağlanana kadar ttnet kullanabilirmiyim acaba? yoksa ttneti iptalmi ettirmek gerekiyor ?

aynı sekılde bende oyleyım suan ıkı nette aktıftı bugun ttnetı aradım ıptal dılekcesı faxladım.

tek yapmanız gereken bınaya sıze kablo cekmelerı onuda daırenıze gelen baglantıya baglayacaksınız

Peki hocam kablo gelince ttneti iptal etmeden test edebiliyormuyuz turkneti acaba? Kablo gelmesine ragmen baglanmazsa internete, internetdiz kalmayalim. malum suruyle sorun yasayan var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Atmin kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri yaptı telefon ile görüştüm.

• darkwood0 kullanıcısına yanıt
    Bi deniyim hocam eywallah
  • Eskiden aktif olarak kullanabildiğimiz ev telefonumuz 18 gün once bu firmaya geçtiğimiz günden beri kesik.

18 gün önce hemen durumu bildirdim. Birkaç gun sonra aradılar hallettik diye. Baktım ki degisen bir şey yok.
    Düzelmediğini bildirdim.
    3 gun önce yine düzelttik diye aradılar ama ne düzeltme. Telefonda sorun aynen devam ettiği gibi internet de gitmiş.

Turknet bir kumar. Kazananı da oluyor, kaybedeni de. Ama kumarda kasa hiçbir zaman zarar etmiyor. Bu berbat hizmetle şans eseri sorun yaşamayanları ellerinde tutmakla yetiniyorlar.

Zaten taahhütsüz olmasının sebebi de bu. Hizmet veremedikleri müşteri sessizce defolup gitsin, onları uğraştırmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 1 Ekim 2016; 3:45:28 >
  • Siz türk.net sorun buluyorsunuz yok hattımı açmadı, yok 15 gün bekletti diye ama sorun türktelekomun rezil ekibinde.Gelmiyorlar kardeşim bakmıyorlar.Vodafone net kullanıyordum nakil işlemi gerçekleştirdim tam 30 gün nakil yapılmadı sonrada port yok bekliceksiniz ne zaman gelir bizde bilmiyoruz dediler.Bende yasal hakkımı kullanarak vodafone net i cezai bedel ödemeden iptal ettirdim.

Bazı arkadaşlar demiş ki hizmet alamadığım halde fatura kesildi iptal ettirdim faturayı ödedim.Kardeşim sen yasal hakkını bilmiyorsun ki eğer hizmet veremez ise dilekçe yaz gönder bak nasıl bedava tıpış tıpış iptal ediyorlar.Resmi gazetede yayınlanmış bir hakkımız var.

• -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    Hoaydaa, hic ugrasmayayim telefon icin oyleyse. Zaten kullanan da yok pek.

Birebir ayni sureci yasiyorum, henuz 2.'ye aramadim aramayacagim da. Tesekkur ederim yazdiginiz icin.

• tadigrat T kullanıcısına yanıt
    Sonucuda bildir bak merak ettim :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

quote:

Peki hocam kablo gelince ttneti iptal etmeden test edebiliyormuyuz turkneti acaba? Kablo gelmesine ragmen baglanmazsa internete, internetdiz kalmayalim. malum suruyle sorun yasayan var

benim 20 gündür hem ttnet hemde turknet vardı vdsl e gecırdılerr ttnette sımdı ttnetı ıptal ettırıcem

• 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.