Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.018
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün 1 ay bedava son günü. Bugün başvurursanız ücretsiz olacak ilk ay.

• Türknet kullanıyorum yaklaşık 25 gündür. İnanılmaz memnunum. 62 mb hız görüyorum. Ama işte uğursuzluk üstümde. Karşı binayı yıkarken dozer telefon direğini de yıktı. Mahallenin yarısında telefon ve internet kesik. 3 gündür böyle gelen gidende yok. Şansızlık işte ya birinin nazarı değdi kesin.

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • egeboys0 E kullanıcısına yanıt
    Nazara gelmişsiniz hocam. İnşallah en kısa zamanda düzelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: zattirik

Nazara gelmişsiniz hocam. İnşallah en kısa zamanda düzelir.

Sağolasın hocam pek umudum yok en az 1 hafta sürer gibi geliyor ama hayırlısı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telekom geldi bağlantı yaptı. Modemde dsl ve internet ışığı yanıyor. Ama turk.netden kullanıcı adı be şifre gelmedi. Ttnetdeki gibi standart bir kullanıcı adı ve şifre varmı girsem. tel no kullanıcı adı olacak gibi felan.

• fslr kullanıcısına yanıt
    Gün içinde gelir hocam bekleyin biraz daha.

• Gozumu kararttim basvurdum.Adres bilgilerini girdim port yokmus.Aradim mh yi ttnet ile gorusun port actirin dediler.Ttnet mudurlugune gittim ana baba gunuydu zar zor sira geldi.Konustum adresimde port yok napmama lazim diye birinin tasinmasi lazimmis ve portu onlar acarlarsabonlarin neti kullanmak zorundaymissim nevrim döndü elimde ne varsa atip kalktim masadan yil 2016 hala internete ulasamiyoruz.Birinin tasinmasini bekleme sacmaligi nedir yahu.

• Bugün gelirse zaten benim için çok hızlı bağlanyı olacak. Salı günü evrakları iözalayıp gönderdim dün ellerine ulaştı. Bugün telekom geldi. Bi tek internet kullanıcı adı şifre kaldı araya haftasonu girmesindrn korkuyorum.

Hocam kurulum modem vs her şey ücretsizmi? Fibersiz yerdede olur mu bu kampanya? Ben Ankaradayım

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Kurulum ücretsiz benim binanın altından eve kadar kablo vardı zaten.ama binanın içinden eve kadar olan bağlantıyı sizin yapmanız lazım eğer yoksa. Modem kendiniz alıyosunuz turk.net vermiyor vermiyor.

• Telefon hizmeti sıkıntılı olangillerdenim. Direk mesgule atiyor, ya da caliyor gorunuyor ama calmiyor ve tabii ki sorunun bizden kaynaklandigi soylendi. Gercekten de oyle olabilir zira ev telefonu miladini doldurmaya yakindi. Sizce yeni ev telefonu alip denemeli miyim, yoksa yeniden ariza kaydi mi actirayim?

• 2 yıldır türknetliyim hiçbir sorun yaşamadım. Ama ankara merkezde oturmama rağmen hızım en fazla 6 mbit oluyor. Bu durumdan şikayetçi olsam mı bilemedim

• Evraklar ayın 20'sinde ulaştı yani 10 gün oluyor. 10 gün içinde iki defa arandım birinde evde yokum diye ekip gelmedi diğerinde geleceğiz dediler ne oldu anlamadım. Müşteri hizmetleri en kısa sürede olacak kesin tarih veremiyoruz diyor başka bir şey demiyor. Kullanıcı adı ve şifreyi verseler şu bağlantı olsa da artık girsem. Benim gibi bekleyen var mı?

• Gittim bugün VDSL modem aldım kullanıcı adı ve şifreyi göndermiş olmalarına rağmen internet yok. Perşembeye kadar geldi geldi internet yoksa direk kapatacağım.
  • Bismillah deyip uye oldum. Bakalim neler olacak.

Nasıl modem olmaso gerekiuor fiber desteklemesi şartm Adsl olsa olurmu? Türk net ttnet altyapısını kullanıyor değilmi?

• Arkadaşlar kredi kartım yok kredi kartsız bir yol var mı Yahut banka kartı geçerli olur mu?
  • Atmin kullanıcısına yanıt
    Telefondan başvurabilirsiniz, ancak o durumda 1 ay bedava kampanyası geçerli olmuyor. İnternet üzerinden maalesef kredi kartsız olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

Telefondan başvurabilirsiniz, ancak o durumda 1 ay bedava kampanyası geçerli olmuyor. İnternet üzerinden maalesef kredi kartsız olmuyor.

Sağolun hocam.Dh de yardım eden fazla kişi kalmadı.
  • 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.