Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
710.975
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    787 Mesaj

Müşteriye zorluk çkarmak için kullandıkları eforu işlerini yapmaya harcasalar eminmim bu firma çok iyi çalışacak. Bugün yine yarım saatimi ayırıp "ne oldu benim iptal işi" diye aradım. MH "dilekçeniz ulaşmış tekrar ilgili birime ilettim" dedi (mealen). Birkaç saat sonra biri arayıp "iptali onaylıyor musunuz" dedi. Onayladım ve adam bu kez yine dilekçe istedi. Gönderdiğimi söyledim, yok ulaşmamış dedi, yok dilekçe pdf formatında olacak dedi. Aklınca misilleme yapıyor. Tekrar pdf olarak gönderdim. Adeta maaş aldıkları şirketin işlerini yapmamak için kendilerini paralıyorlar.

--Devam edecek.--

Büdüt: Yarım saat önce iptal mesajı geldi.

Edit: İptal mesajını sonradan tekrar gönderdiğim maile değil, önceden gönderdiğim, gelmediğini iddia ettikleri emaile cevap olarak yazmış.

08/09/2016: Bugün de webden form doldururken hata aldım ama MH kısa sürede sorunu çözdü Allah'tan. Birazdan evrakları kargoya vereceğim inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 9 Eylül 2016; 1:57:13 >
    |
    |
    -Nautilus- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2176 Mesaj
    merhaba yaklaşık 4 gündür türknet kullanıyorum. ortalama 60 mb hız alıyorum. inanılmaz memnunum. yalnız bilgili arkadaşlara hat değerlerimi atsam bir yorum yapabilirlermi? kopma falan yapamıyorum. pink 8 genelde. ama merak ediyorum işte.

VDSL Training Status: Showtime

Mode: VDSL2 Annex B

VDSL Profile: Profile 17a

Traffic Type: PTM Mode

Link Uptime: 1 day: 22 hours: 34 minutes

============================================================================

VDSL Port Details Upstream Downstream

Line Rate: 4.112 Mbps 76.883 Mbps

Actual Net Data Rate: 4.089 Mbps 76.772 Mbps

Trellis Coding: ON ON

SNR Margin: 31.8 dB 21.3 dB

Actual Delay: 0 ms 0 ms

Transmit Power: 8.1 dBm 14.4 dBm

Receive Power: 4.7 dBm 9.8 dBm

Actual INP: 0.0 symbols 0.0 symbols

Total Attenuation: 3.3 dB 4.6 dB

Attainable Net Data Rate: 55.579 Mbps 125.252 Mbps

VDSL Band Status U0 U1 U2 U3 D1 D2 D3

Line Attenuation(dB): 3.1 7.0 12.3 N/A 3.1 7.6 13.8

Signal Attenuation(dB): N/A 14.3 0.0 N/A 3.1 7.6 13.9

SNR Margin(dB): N/A 32.8 0.0 N/A 21.3 21.2 21.3

Transmit Power(dBm): N/A 5.6 4.5 N/A 12.3 8.0 6.8

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    3026 Mesaj
    İnternetten başvuru kısmında kredi kartı bilgisi istiyor vermekte sakınca varmı acaba

hocam ben sanal kartı yazdım, bu konudaki bazı arkadaşlar da öyle yapmıştı daha önce. limit 0 olunca kabul etmiyor sırf kabul etsin diye 1tl tanımladım.
    |
    |
    OTTOMAN_67 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    787 Mesaj
    Arkadaşlar ben şu an TTNet ADSL lullanıyorum. Ancak VDSL ile geçiş için başvurdum Turknet'e.
    ADSL'den VDSL'e geçiş için hat kablolarına müdahale etmek gerekecek mi yoksa binadaki sisteme dokunmadan doğrudan VDSL'e geçiş mi olacak?
    Bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse makbule geçer.
    turk telekom abonesiyim 2 yıllık taahüt var 5 ay fln oldu. geçiş yaparsam cezayı turknet mi karsiliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

dokunmadan
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: .Joe.

hocam ben sanal kartı yazdım, bu konudaki bazı arkadaşlar da öyle yapmıştı daha önce. limit 0 olunca kabul etmiyor sırf kabul etsin diye 1tl tanımladım.

Arayarak başvurdum kart bılgısı vermek içime sinmedi
    Evrakları gonderdim 75mb desteklıyormus hattım. Sorunsuz açılırsa çok guzel olacak
    Ayın 8 i kota bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OTTOMAN_67 -- 8 Eylül 2016; 18:05:50 >
    |
    |
    türknete iyiki geçtim. inanılmaz memnunum. geçmeden önce bende buradaki olumsuz yorumları okuyup korkuyordum. hiç korktuğum başıma gelmedi resmi tatiller hariç 5 günde bağlandı sıkıntı olmadı. Buda ortalama aldığım hız.

[simage]http://hizliresim.com/rE2YM7[/simage]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ya bu müşteri hizmetlerine bağlanmak ne kadar zor? Sonu 1 yapıp arıyorum oradan desteğe yönlendiriyor onda da bekle allah bekle, beklediğiniz için teşekkürler diyip üst üste mala bağlıyor yarım saattir.

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: Joe_Feyzullah

dokunmadan

Eyvallah. Çok sağ ol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 8 Eylül 2016; 21:09:54 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Joe_Feyzullah
    Bu Türknet bazı müşterileri hususi seçip çıldırtma konulu psikolojik deney yapıyor, buna eminim.

Evraklar ellerine ulaşalı 10 gün oldu, hâlâ telefon bağlanmadı. Telefon numaram belli ama kutudan bağlantıyı yaptıramadılar bir türlü.

Saçma sapan bir sebepten iptal edilen bir önceki başvurumda Telekom ertesi gün gelip bağlantıyı yapmıştı. Kayseri gibi bir ilde Telekom'un işleri 10 gün sarkıtması mümkün değil.

Bugün tuvaletteyken Türknet aramış (isabet oldu) açamadım. Ben geri arayım dedim 15 dakikadan sonra sıkılıp kapattım.

|
    |

herhangi bi müdahale yok. ben de adsl kullanıcısıydım, vdsl modem alıp vdsle geçtim. bina cadde vs altyapısı uygunsa direkt geçiyorsunuz.
    |
    |

dün aynı konuyla ilgili destek talep ettim. fakat kendiniz halledin, sorun binada veya dairede dediler. aldım elime ev ve cep telefonlarını, indim ankastreye. deneye deneye buldum, kendim bağlandım.
    |
    |
    faruk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    6 aydır turknet kullanıyorum ve çok memnunum. kampanya başladığında hemen abone oldum çünkü insaflarına kaldığımız bu taahhüt zalimi isplerin içinde bana bir kurtuluş yolu ve desteklenmesi gereken bir lider gibi gözüktü. bir şans vermek istedim, destek olmak istedim ve şimdiye kadar pişman olmadım, başta bağlatıyı yine tırttelekom yaptığı için sadece orada sorun yaşadım müşteri hizmetleriyle irtibatım her zaman hızlı ve olumlu oldu. bu yeni vdsl tarifeleri ise işin tuzu biberi oldu. heh işte dedim meyvelerini alıyoruz. geçmeyi düşünenlere söylüyorum korkmayın abicim bu adamlar taahhütü kaldırarak devrim yaptılar resmen, keza akk olayında da güzellik yaptılar inşallah böyle devam ederler bizi soyguncuların eline bırakmazlar.
    |
    |
    ben de kampanya başından beri memnunum ama vdsl olayında fena çuvalladılar. eskiden 100 mbit yerine 70 alıp şikayet edenlere kızardım ama ilk ay bedava kampanyası yapıp avantajix ödemelerini yapmadıklarını görünce onlara hak vermeye başladım

biz de vdsl istiyoruz
    |
    |
    benden 2 defa kredi kartımdan otomatik ücret çekildi. garanti bonus kampanyasından bonus falan gelmedi. ilgili birime kayıt oluşturdum bankayı aradım nafile.

şimdi de yeni bağlatanlara 1 ay bedava kampanyası yapmışlar. eski aboneleri aptal yerine koyan firmalara uyuz oluyorum.
    |
    |
    |
    |

Bugün bir mail geldi; "talebiniz üzerine üç iş günü içerisinde ups kargo firması veya müşteri danışmanlarımız aşağıda adı geçen evrakları size ulaştıracak." yazıyordu ve altında da "taahhütsüz bireysel abonelik sözleşmesi" ve "ön bilgilendirme ve hizmet formu" gönderecekleri yazıyordu. Ee ben zaten bunları çıktı alıp, imzalayıp, bunlara gönderdim; benden de onay aldılar zaten?

Şimdi niye böyle bir mail geldi? Bir de bildiğim kadarıyla bunlar evrakları kendisi gönderirse 29 TL ücret alıyorlar. Benim böyle bir talebim olmadı neden gönderiyorlar? Allahım ya.

HızlıCevap
Reklamlar
sohbet
Blogio
üniversite
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.