Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.010
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben de Türknete geçmek istiyorum bayramdan sonra. Nasıl memnun musunuz? Başvuru yapmaya çalıştım ama 3. Adımda sıkıntı oldu. Sürekli

Kredi kartınızdan tahsilat yapılamadı

Uyarısı alıyorum. Sorun ne anlamadım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maybe4you -- 10 Eylül 2016; 2:12:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maybe4you Mh sabah arar sizi.
  • Arkadaşlar, Geyve'nin köyünde bile internet kullandım, bu turknett kadar kötü bir internet görmedim.

Hizmet desen yok, müşteri memnuniyetinide pek takmıyorlar, internet desen arada geliyor ama ciddi anlamda ayın en az 4-5 günü yok(Şuanda yok mesela) hız desen o hiç yok 5i bir gün olsun geçmedi zaten 3-4 kere gördüm genelde 3mbit sabit yani akk olmasada bunlar anca veriyo zaten

Özetleyecek olursam, almayın aldırmayın.

Üsküdar mimarsinanda oturuyorum, burda bu haldeyse siz düşünün gerisini

• Adil kullanım hikayesi de kapanmak üzereyken bu kadar sorun çıkaran bir iss ye bulaşmamak lazım sanırım. Ben de vazgeçtim gibi. Smile ile bir süre daha devam.

• muratoto kullanıcısına yanıt
    Evet aradı, yine olmadı sanırım benim encard ile ilgili durum. Sağolsun kart için güvenlik ilk öncelik :) siteyi güvenli bulmadı sanırım. Kartsız ödeme seçtik biz de. Kendim yatırırım artık.

Üstte birkaç şikayet gördüm ama şu anda benim için en iyisi bu gibi. Ne olsa taahhüt yok. Ben de deneyip bırakırım olmazsa. Hayırlısı bakalım.

• Yılan hikayesine dönen abonelik işlemimde beklenmedik bir gelişme oldu. Yanlışlıkla yaptıkları ve "artık geri dönülemez" dedikleri iptal işlemini iptal ettirdim. Bu kez iptal işleminin iptalini de yanlışlıkla iptal etmezlerse bayramda geçişim tamamlanmış olacakmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakın ola faturanızı geç ödemeyin 22/08 son ödeme tarihli faturayı 24/08 de ödedim diye 24 lira açma/kapama bedeli çakmışlar. İtiraz edeyim dedim buna uygun kriter yokmuş. Sözleşmeye aykırı yeri yok dedim şu numaradan destek alın diyor. Öfkeylen başka firma arayışına girdim.

• zaten turknet abonesiydim ama bu tarife güzelmiş, 2 işyeri 1 ev toplam 3 adet hattımı bu tarifeye taşıdım

• socialworker kullanıcısına yanıt
    Akk ile ilgili nasıl bir gelişme var?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana da aynı mail geldi ancak ciddiye almadım, otomatik gönderiliyor sanırım diye düşündüm. sonuçta bende pazartersi günü gönderdim, salı günü teslim alındığının teyit ettirdim. çarşamba günü de arayıp onaylama aldılar. cumaya kadar açılır dediler. perşembe günü mail tanımlanmış ancak bu adsl erişimi için gerekli kullanıcı adı ve şifresi değilmiş. (neye yaradığının halen bilmiyorum). dün yani cuma günü iki defa sms geldi operatör değiştirme talebiniz alınmıştır, geçiş tamamlandığında sms ile bilgilendirileceksiniz şeklinde. bekliyorum şuan.
  • Huawei HG556a modem ve Türk.NET ADSL ile sorun yaşıyorum. Modemim TürkNet'in IP havuzundan ip adresi alıyor, ancak internet sayfalarını açamıyorum.

Sayfalar yükleniyor gibi gözüküyor ama birçoğunda hareketlilik yok. Sadece google'da arama yapınca arama sonuçları geliyor. Gmail'e de giriş yapabiliyorum ama sanki eski zamanların 56k fax modemi hızlarıyla. Facebook'da yarım yamalak açılıyor. SpeedTest'e girip hız testi yapamıyorum bile.

Hattımın aldığı değerler 8Mbit için gayet uygun. SNR değerleri normal. ADSL ışığında sıkıntı yok. TürkNet Müşteri Temsilcisi bağlı olduğumu, DNS ayarlarımın doğru olduğunu teyit ediyor. Ancak yolunda gitmeyen birşeyler var. Speedtest'e bağlanıp hız testi bile yapamıyorum bile.

Arkadaşlar sorunu çözmek için kablonun ucuna çaktığım RJ11'in kontrolünden tutun da onlarca yöntem denedim.

Modemdeki TürkNet kablosunu çıkarıp eski servis sağlayıcımın kablosunu takınca ve kullanıcı adı şifremi yazınca, otomatik olarak bağlanıyorum. Yani modemde bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

TürkNet ekibine sorunu anlattım sorun sizde diyorlar. Şaka gibi... Denemek için yöntem önerisi olan var mı? Eve ekip gelecek dediler, 2 gün geçti henüz ekip falan yok. Bayramdan sonraya kalacak sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

Huawei HG556a modem ve Türk.NET ADSL ile sorun yaşıyorum. Modemim TürkNet'in IP havuzundan ip adresi alıyor, ancak internet sayfalarını açamıyorum.

Sayfalar yükleniyor gibi gözüküyor ama birçoğunda hareketlilik yok. Sadece google'da arama yapınca arama sonuçları geliyor. Gmail'e de giriş yapabiliyorum ama sanki eski zamanların 56k fax modemi hızlarıyla. Facebook'da yarım yamalak açılıyor. SpeedTest'e girip hız testi yapamıyorum bile.

Hattımın aldığı değerler 8Mbit için gayet uygun. SNR değerleri normal. ADSL ışığında sıkıntı yok. TürkNet Müşteri Temsilcisi bağlı olduğumu, DNS ayarlarımın doğru olduğunu teyit ediyor. Ancak yolunda gitmeyen birşeyler var. Speedtest'e bağlanıp hız testi bile yapamıyorum bile.

Arkadaşlar sorunu çözmek için kablonun ucuna çaktığım RJ11'in kontrolünden tutun da onlarca yöntem denedim.

Modemdeki TürkNet kablosunu çıkarıp eski servis sağlayıcımın kablosunu takınca ve kullanıcı adı şifremi yazınca, otomatik olarak bağlanıyorum. Yani modemde bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

TürkNet ekibine sorunu anlattım sorun sizde diyorlar. Şaka gibi... Denemek için yöntem önerisi olan var mı? Eve ekip gelecek dediler, 2 gün geçti henüz ekip falan yok. Bayramdan sonraya kalacak sanırım.

Aynı durum bende de var. Modem aynı, herşey normal fakat sayfalar ya açılmıyor yada çok az yükleniyor. İşin garibi bağlantı koptu mu kopmadı mi bilemiyorum. Ta ki modemi aç kapa yapınca duzeliyor . Modem arayüz den cihazı yeniden başlat yapsam da olmuyor. Alt yapı sorunu kesinlikle yok hız stabil. Farklı bir modem deneyip göreceğim sonucu.Bir ara kesilmişti yine başladı. Eğer böyle devam ederse iptal ettireceğim..

Ya TT yokuş yapıyor, ya TT modemi sıkıntılı, yada Turknet bir dalga çeviriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 10 Eylül 2016; 16:45:40 >

• Bende sorun yaşamaya başladım hız ve ping değerlerim çok iyiydi snr margin değeri 15 civarıydı taki birgün telefonuma bulunduğunuz çevrede iyileştirme çalışması yapılıyor diye mesaj gelene kadar sonra çalışma tamamlanmıştır dedi ve snr margin değerim 6-8 arasına düştü normalde kopma olması lazım ama kopma olmuyor cs gibi oyunlarda pingim 120 - 130 oluyor oyun oynanmıyor en az 50 kere aramama rağmen sorunum çözülmedi müşteri hizmetlerini snr değerini anlatana kadar göbeğim çatladı değerleriniz normal gözüküyor diyor başka birşey söylemiyorlar bu aydan sonra kapattırmayı düşünüyorum
  • Türk Telekom ADSL'de 16/0,8 Mbps hızındaki internetim ne hâllere düştü... Eyy Türk Telekom, turk.net aboneleri senin için 8. sınıf mı? Yazık...

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay arkadaş 1 hafta daha sıksaydım dişimi ne güzel 1 ay bedavaya gelecekti.. :D Benim daha 2. haftam :) deneyimlerimi paylaşıyorum :)
    1-) Hız konusunda herhangi bir sorunum yok hayvan gibi net kullanmama rağmen akkyi aşmama şuan için daha 40 GB falan kaldı :)
    2-) Faturalama sistemlerini sevmedim mesela ben 26/08/2016'da başlattım ağustosun 6 günlük parasını alıyolar ay bitiminde ama kotayı ay sonu değil 26 eylülde sıfırlıyolar.
    3-) Ben engelli tarifesinden faydalanıyorum aylık 45 TL ama ağustos faturamı normal fiyattan hesaplamışlar aradım anlattım nolur nolmaz diye btk'yada bildirdim :)
    4-) Faturaların ödemesini türknetin sitesine girip banka kartımla ( Akbank) yapabiliyorum sıkıntısız :)
    5-) bide daha ay bitmeden kullanacağımız internetin parasını almalarınada kıl olmadım değil hani :)
    Ama şuan için şeytan kulağına kurşun netimde herhangi bir problem yok saat gibi tıkır tıkır çalışıyor Ordu Merkezde oturuyorum :) bu internet sorunu yaşayanlarada şu kadar diyorum Türkiyede telefon altyapısı türktelekomda yani altyapıda bi sıkıntı varsa sinyal falan alamıyorsanız ana kaynak türk telekom ekiplerinden kaynaklıdır.. ilerleyen zamanlara doğru deneyimlerimi yine yazmaya devam ederim şimdilik herhangi bir sorun yok çok şükür :)

• Sözleşmede böyle bir madde var bu ne demek şimdi?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

• quote:

Orijinalden alıntı: ertanx

quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

Huawei HG556a modem ve Türk.NET ADSL ile sorun yaşıyorum. Modemim TürkNet'in IP havuzundan ip adresi alıyor, ancak internet sayfalarını açamıyorum.

Aynı durum bende de var. Modem aynı, herşey normal fakat sayfalar ya açılmıyor yada çok az yükleniyor. İşin garibi bağlantı koptu mu kopmadı mi bilemiyorum. Ta ki modemi aç kapa yapınca duzeliyor . Modem arayüz den cihazı yeniden başlat yapsam da olmuyor. Alt yapı sorunu kesinlikle yok hız stabil. Farklı bir modem deneyip göreceğim sonucu.Bir ara kesilmişti yine başladı. Eğer böyle devam ederse iptal ettireceğim..

Ya TT yokuş yapıyor, ya TT modemi sıkıntılı, yada Turknet bir dalga çeviriyor.

aynı olay benim tp link modemimde de var zaman zaman yapıyor, belli bi süre hiç bir siteye girmeyip ya düzeliyor yada kapatıp açmam gerekiyor

• yaw kardeşim bu türknetten memnun olan yokmu

ttnetten memnun olanda yok biraz baktımda

ne yapacağız bilemedim
  • WILDBOYS kullanıcısına yanıt
    Benim anladığım kadarıyla kimi Türknetten çok memnun, kimi nefret ediyor. Ortası yok. Ben de denemek üzereyim. Bayramdan sonra evrakları göndereceğim bakalım ne olacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maybe4you -- 11 Eylül 2016; 1:22:01 >
  • 12 eylülde superonline ile olan birlikteliğim bitiyor. Ne alayım? Eski faturam 54 TLydi telefon yoktu. 75 gb 24 mbitti. Buna benzer bir kampanya var mı? Turknetten de korktum açıkçası. Sorun yaşarsam diye korkuyorum. Başlatayım mı abonelik?

• 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.