Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (141. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.725
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşı savunmak gibi olmasın da herhangi bir şikayetim olduğu zaman ilgileniyor kendisi.Orada çalışıp çalışmadığı konusunda şüphe etmeye gerek yok.M.h. beni aradığı zaman "donanımhaberdeki mesajınıza istinaden arıyorum"diyor.İsmini cismini öğrenip ne yapacaksınız ki?Arkadaş çok yoğun olduğundan ilgilenemiyordur belki ama eninde sonunda yardımcı oluyor.Böyle işlerde biraz sabretmek gerek kanımca.
  • Az önce TTNet'ten aradılar 24 ay taahhüt ile 57 veya 59 TL dedi galiba her neyse 100gb akk teklifi yaptı. Dedim bakın adamlar taahhüt istemeden aynı fiyata 150gb akk veriyorlar o bile düşük geldiği için geçmiyorum size neden geçeyim? kadının dediği onlar bizim alt yapımızı kullanıyorlar bize geçerseniz direk ana hattan hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. 100 gb akk ile hızlı kullanmak?
  • şuan en uygun sınırsız tarifeniz hangisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

şuan en uygun sınırsız tarifeniz hangisi

En uygun tek fiyat 16 Mb kadar Kotasız 150 GB AKN 59.99 TL/32/64/100 MB 150 GB+ Her Yön 1000 dakika olması gerektiği gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

quote:

En uygun tek fiyat 16 Mb kadar Kotasız 150 GB AKN 59.99 TL/32/64/100 MB 150 GB+ Her Yön 1000 dakika olması gerektiği gibi

Hocam on kere aradılar mh den şuan 24 mbite kadar fibernet tarifesndeydm aynı tarifede kalın iki yıl taahütle aylık 46 tl dediler düşünüyom

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

quote:

Hocam on kere aradılar mh den şuan 24 mbite kadar fibernet tarifesndeydm aynı tarifede kalın iki yıl taahütle aylık 46 tl dediler düşünüyom

Peki hocam nasıl isterseniz
  • Benim taahhüt 29 da bitiyor. Aradim gecen hafta m.h yi taahhüt bitsede ayni fiyattan devam edeceksiniz tek farkiniz taahhut olmayacak dedi. Bi surprizle karsilazmayiz di mi hocam ?

Bir de simdi ben 2 yillik kullanicinizim,taahhutsuz 150 gb a 60 tl vermektense yine taahhut altina girip 250 gb a 59 tl verme gbi eski musterilere bi kiyaginiz olur mu acaba ??

• Nakil msj geldi işlem tamamlandı diye ama nerde ne tamamlanması daha önceden tlf vs olan evin kablosunu bağlamak zor geldi galiba telekoma kutudan kablo çıkartık üstünede yazı yazıp bırakmışlar illa elektrikci gelecek, evde hat kurulu 2 kabloyu birleştirmek bu kadarmı zor bu kadarmı ikinci plana atılır altyapı kullananlar bakalım yarın bi elektrikçi gelecek İnşAllah sinhalde portta vurtta zırta sorun yokturda kullanabiliriz. Yarın ola hayrola

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bykutluay -- 9 Ağustos 2016; 22:47:18 >
  • Yalın 35mbit + 100gb=70 tl
    24 ay taahüt. Türk telekom.şuan bunu kullanıyorum.

• 28 inde ttnet taahhütüm bitiyor, geçiş işlemlerini ne zaman başlatmam doğru olur?

• 25 inde ilk başvurumu yaptım hala bağlanacak, geçen pazar (7 ağustos) bağlandı dediler ankastreden kabloları siz bağlayacaksınız tamam dedim eyvallah ama getirdikleri kabloda sinyal yok, neyini bağlayım. telefonda çevir sesi yok numarayı arayınca hiç çalmıyor direk düşüyor. dolayısıyla adsl de yok, aradım teknik destek 48 saat içinde size dönecek, 48 saat geçti arayan dönen yok, az önce bi daha aradım öncelik veriyorum size diyorlar, devamlı öncelik veriyorlar ama bi numara olduğu yok. bir de başlamış faturalandırmam, hizmet alamıyorum fatura ödeyecem, büyük ihtimalle ttnet in pisliği buna sebep ama türk net te ttnete iş yaptıramayacaksa girmesin böyle işlere.
  • Başvuruyu yapıp evrakları yolladım geçtiğimiz cuma, pazartesi mail şifresi falan geldi, 2 gündür arıyorum boşlamasınlar diye Aynı zamanda ttnetide arıyorum aşırı kopmalardan dolayı, türknet bağlanınca sorunlar devam ederse saha dolabını açıp koca bir kova su dökmeyi düşünüyorum
  • şahımerdan Ş kullanıcısına yanıt
    12 Temmuzda sözleşmeyi kargoladım, 28 temmuzda kabloyu getirdiler, 29 temmuzda adsl şifresi içeren sms geldi ama aynen sizin gibi sinyal yok. Kaç gün geçti sorunu çözemediler ben de şimdi iptal dilekçesini faxlıyorum. Bu forumdaki yetkili de telefondaki müşteri hizmetleri gibi hiçbir sorunu çözemiyor. Sorun Telekom mu neyse artık umrumda değil, böyle amatörlük olmaz.
    Yeni bağlatacaklara önerim eğer mevcut internetiniz yoksa ve internetsiz kalmayı göze alamıyorsanız sakın bağlatmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykutluay

Nakil msj geldi işlem tamamlandı diye ama nerde ne tamamlanması daha önceden tlf vs olan evin kablosunu bağlamak zor geldi galiba telekoma kutudan kablo çıkartık üstünede yazı yazıp bırakmışlar illa elektrikci gelecek, evde hat kurulu 2 kabloyu birleştirmek bu kadarmı zor bu kadarmı ikinci plana atılır altyapı kullananlar bakalım yarın bi elektrikçi gelecek İnşAllah sinhalde portta vurtta zırta sorun yokturda kullanabiliriz. Yarın ola hayrola

Elektrikçi çağırdım sadece 2 kabloyu kutudaki yerlerine taktı yani 5 dk da bitirdi işi ve 40 tl gitti, iş güzar türk telekom bunu yapmaktan aciz kalmış yazık alt yapı kullanan firmalara bu kadar da zulum yapılmaz

@doominsert dostum ilgin içinde teşekkürler

• newrophat kullanıcısına yanıt
    Arkadaş elinden geldiğince yardımcı oluyor saolsun bize yardımcı olabildi size olamamış demekki bu kadar yaygaraya gerek yok madem beğenmiyorsun senin muhatabın müşteri hizmetleridir bu arkadaş değil. Boşuna dememiş Hz Ömer ''Allahım beni iyilik yaptığım insanların şerrinden muhafaza eyle'' diye
  • MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    senin daireye giden kabloyu bulamamışlardır keşke onlar gelmeden önce sen bulaydın vereydin ellerine onlarda bağlayaydı sana tavsiyem bulabiliyorsan kablonu bul sen tak ben öyle yaptım
  • bykutluay kullanıcısına yanıt
    kabloyu bulamamışlardır benimkinide bulamadılar ama baya uğraştı çocuklar sonra fazla duramayız deyip gittiler. Elektrikçi çağır dediler sonra ben uğraşıp buldum kabloyu ben bağladım bedavaya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfam_30

Arkadaş elinden geldiğince yardımcı oluyor saolsun bize yardımcı olabildi size olamamış demekki bu kadar yaygaraya gerek yok madem beğenmiyorsun senin muhatabın müşteri hizmetleridir bu arkadaş değil. Boşuna dememiş Hz Ömer ''Allahım beni iyilik yaptığım insanların şerrinden muhafaza eyle'' diye

başkasının avukatlığını din üzerinden örneklendirip karşındaki hiç tanımadığın insana ŞER diyebilen tatlı su müslümanı arkadaşta geldiğine göre konu tamamdır artık.

• Kotaless kullanıcısına yanıt
    benimkini çözdük yav aşağıdan kutudan benim eve gelen kabloyu çıkarmışlar yada çıkmış diyim kimsenin günahını almayım herkesinki takılı bi benimki öyle havada duruyodu:) tek çözemediğim elemanın orada adımı yazdığı kabloları ölçünce 47 volt görememem ama net geldi:)
  • şahımerdan Ş kullanıcısına yanıt
    Sorun ne bilmiyorum ama 1 haftada bile çözemiyorlarsa bunlarla işim olmaz. Ben üstüme düşeni yapıp kabloyu bağladım, diğer sorunlar onları ilgilendirir. Ayrıca her sorunda günlerce bekleyecek de değilim.

Sorunsuz kullanabilenler ne mutlu ama bu forumu okuyanlar bunları bilsin de düşünsün.
  • 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.