Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.989
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Tesekkurler.

Rica ederim
  • FLaMMiS F kullanıcısına yanıt
    Türk net teki müşteri hizmetlisi arkadaş bişey demiyorki bak böyle yapmış ee sonuç diyorum bi daha gelirlermi yok ama deneyimli bir temsilciye denk gelmek lazım. Ne diyorsun şimdi ocam çağırayımmı elektrikçi ne yapacak eve kablomu çekecek evde daha önce telefon vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykutluay

Türk net teki müşteri hizmetlisi arkadaş bişey demiyorki bak böyle yapmış ee sonuç diyorum bi daha gelirlermi yok ama deneyimli bir temsilciye denk gelmek lazım. Ne diyorsun şimdi ocam çağırayımmı elektrikçi ne yapacak eve kablomu çekecek evde daha önce telefon vardı

Hocam, ankestre sinyaliniz varsa geri kalınanını elektrikçi halledebilir, eğer ankestre sinyal bulunmuyorsa arıza kaydı bırakarak telekom ekibinin bağlantıya müdahele etmesi gereklidir.
  • bykutluay kullanıcısına yanıt
    daha önce telefon varsa çağır elektrikçi tt nin bıraktığı kabloyu telefona bağlasın. dsl hazırsa direk kullanmaya başlıyorsun zaten

• doominsert kullanıcısına yanıt
    Benim anlatmak istediğim konu taşıma işlemini yapmadan önce kullandığım evdede sistem aynıydı evde tlf int vs vardı daha önce ve gelen ekip kablo taktı gitti kutuya biraz cebelleştik zamanında sonunda bağlantımı sağlandı ama elektrikçi kablo vs uğraşmadım şimdi farkı nedir nakil olacak evdede daha önce tlf vs vardı neden elektrikçi çağıracağım ki ben sinyal olduğunu nasıl anlayım hatta onada ayrı elektrikçi gerek yine sıkıntı başlayacak gibi ya hayırlısı lanet Türk Telekom illa kendisine abone olunmasını istiyor yoksa umrunda değil
  • Türk telekom'dan 2 tane hıyar geldi bu sabah. Telefon prizine bir alet bağladı ve sinyal gelmiyor dedi. Ne demek sinyal gelmiyor dedim. Daha önce internet kullanmıştık hiçbir problem yoktu dedim. Cevap olarak arıza olabileceğini bilmediğini söyledi.
    Aşağıya binanın girişine indik beraber. Bağladığı kabloyu gösterdi ve bu sizinki dedi. Buraya kadar sinyal geliyor ama eve çıkmıyormuş. Superonline mı diye sordu bir de sırıtarak hıyar hıyar. Türknet olduğunu söyledim. Yapacak birşey yokmuş elektrikci çağırın yapsın dedi.
    Şimdi biraz internette araştırdım. Başka bir iss kullandırtmamak için bilerek kabloyu bağlamıyorlarmış yada sinyal olmayan yere bağlıyorlarmış falan. Ne yapmam lazım bu durumda? Elektrikci getirsem halledebilir mi? Eve gelen hatta hiçbir problem olmadığına adım gibi eminim. Bilerek sıkıntı çıkarıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: bykutluay

Benim anlatmak istediğim konu taşıma işlemini yapmadan önce kullandığım evdede sistem aynıydı evde tlf int vs vardı daha önce ve gelen ekip kablo taktı gitti kutuya biraz cebelleştik zamanında sonunda bağlantımı sağlandı ama elektrikçi kablo vs uğraşmadım şimdi farkı nedir nakil olacak evdede daha önce tlf vs vardı neden elektrikçi çağıracağım ki ben sinyal olduğunu nasıl anlayım hatta onada ayrı elektrikçi gerek yine sıkıntı başlayacak gibi ya hayırlısı lanet Türk Telekom illa kendisine abone olunmasını istiyor yoksa umrunda değil

Anlıyorum üstad, eğer ankestrede sinyaliniz varsa ve dairenin içine kadar bağlantıda sorun yoksa kullanabilirsiniz.Önemli olan sinyalın sağlıklı şekilde devreye ulaşması

• quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Türk telekom'dan 2 tane hıyar geldi bu sabah. Telefon prizine bir alet bağladı ve sinyal gelmiyor dedi. Ne demek sinyal gelmiyor dedim. Daha önce internet kullanmıştık hiçbir problem yoktu dedim. Cevap olarak arıza olabileceğini bilmediğini söyledi.
    Aşağıya binanın girişine indik beraber. Bağladığı kabloyu gösterdi ve bu sizinki dedi. Buraya kadar sinyal geliyor ama eve çıkmıyormuş. Superonline mı diye sordu bir de sırıtarak hıyar hıyar. Türknet olduğunu söyledim. Yapacak birşey yokmuş elektrikci çağırın yapsın dedi.
    Şimdi biraz internette araştırdım. Başka bir iss kullandırtmamak için bilerek kabloyu bağlamıyorlarmış yada sinyal olmayan yere bağlıyorlarmış falan. Ne yapmam lazım bu durumda? Elektrikci getirsem halledebilir mi? Eve gelen hatta hiçbir problem olmadığına adım gibi eminim. Bilerek sıkıntı çıkarıyorlar

Hocam bina girişindeki kutuda işaretleme yaptımı? elektrikçi gelince sizin dairenin devre numarası görebilsin.İşaretleme yapmazsa tekrar gelicek akıllı haberi yok.

İşaretleme derken hocam? Bir tane kablo bağladı kutunun içerisine. Kablonun ucunu kutunun dışına çıkarttı belli olsun diye. Sizin kablonuz bu dedi. Sonra elektrikci baksın dedi gitti.

• Turk Telekom kendi kuyusunu kazıyor bence. Başka ISS'lere port veriyor fakat doğru düzgün kullandırtmıyor hileyle hurdayla kendine çekmeye çalışıyor. Şu ortak alt yapı şirketi bir kurulsa göreceğim Turk Telekom'u.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xgny58x

Turk Telekom kendi kuyusunu kazıyor bence. Başka ISS'lere port veriyor fakat doğru düzgün kullandırtmıyor hileyle hurdayla kendine çekmeye çalışıyor. Şu ortak alt yapı şirketi bir kurulsa göreceğim Turk Telekom'u.

Tekelci kafa bir yere kadar hocam, yakında daha güzel şeyler olucak alt yapı için
    Bekliyoruz hocam birde özelden mesaj attım bakarsanız sevinirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xgny58x

Bekliyoruz hocam birde özelden mesaj attım bakarsanız sevinirim :)

Tamamdır üstad, şimdi mesajlara bakıyorum
  • Arkadaşlar bir sorum olacak. Ben turknet özgür iletişime abone oldum ve dün bana gönderdikleri maildeki evrakları imzalayıp kargoya verdim ve herhangi bir kredi karti bilgisi taahhüt vs hicbise vermedim. Şimdi sorum şu
    Benim dairede önceki oturan sadece ev telefonu kullanmış, duvardaki telefon fişini açıp baktım içerisinde kablolama var. Şimdi bağlantıya geldiklerinde bina girişindeki kutuya mi baglayacaklar, yoksa benim hat kurulu olup sistem üzerinden felan mi acacaklar, eğer sıfırdan hat cekerlerse benim dairenin geldiği kabloları bulup ona göre mi takarlar kabloları? Benim şu aşamada yapmam gereken bisi var mı ?
    Yardımlarınız için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: adilkahraman

Arkadaşlar bir sorum olacak. Ben turknet özgür iletişime abone oldum ve dün bana gönderdikleri maildeki evrakları imzalayıp kargoya verdim ve herhangi bir kredi karti bilgisi taahhüt vs hicbise vermedim. Şimdi sorum şu
    Benim dairede önceki oturan sadece ev telefonu kullanmış, duvardaki telefon fişini açıp baktım içerisinde kablolama var. Şimdi bağlantıya geldiklerinde bina girişindeki kutuya mi baglayacaklar, yoksa benim hat kurulu olup sistem üzerinden felan mi acacaklar, eğer sıfırdan hat cekerlerse benim dairenin geldiği kabloları bulup ona göre mi takarlar kabloları? Benim şu aşamada yapmam gereken bisi var mı ?

Evet bina girişinde ankestreye kadar yapar bağlantıyı içerdeki kablolama,priz vb. bağlantıları müdahele edilmiyor malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

quote:

Arkadaşlar bir sorum olacak. Ben turknet özgür iletişime abone oldum ve dün bana gönderdikleri maildeki evrakları imzalayıp kargoya verdim ve herhangi bir kredi karti bilgisi taahhüt vs hicbise vermedim. Şimdi sorum şu

Evet bina girişinde ankestreye kadar yapar bağlantıyı içerdeki kablolama,priz vb. bağlantıları müdahele edilmiyor malesef

bu şahısa kişisel bilgilerinizi vermeyin kesinlikle. ne adını soyadını söylüyor, ne firmadaki görevini, nede yetkisini. üstelik turknete donanımhaber forumlarında sizin firmanızda çalıştığını ve firma yetkilisi olduğunu söyleyen bir şahıs var mı diye sorduğum zaman kesinlikle böyle bir yetkili ve personelin olmadığını söylediler.

konu içerisindeki vasıfsızlığına girmiyorum bile, insanları oyalayıp kandırmaktan başka birşey yaptığı falanda yok. kesinlikle işinizi bu şahsa güvenerek yaptırmayın, burada bu şahıs hakkında defaatle oyalama ve kandırma taktiği yaptığı hakkında onlarca kişi bir sürü şey yazdı ama hala dikkate alınmıyor. biz kendisi hakkında gerçek şeyleri görüp tabiri caizse olaya ''uyandığımız'' andan itibaren ne özel mesajlara cevap veriyor nede buradan kendisi hakkında yapılan alıntı/cevaplara.

korkak ve aciz bir insan değilse adını soyadını firmadaki görevini yetkisini yazar buraya. ben firma yetkilisiyim diye insanların kişisel bilgilerini alıp kandırmak suçtur. ve umarım hiçbir suç cezasız kalmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

quote:

quote:

bu şahısa kişisel bilgilerinizi vermeyin kesinlikle. ne adını soyadını söylüyor, ne firmadaki görevini, nede yetkisini. üstelik turknete donanımhaber forumlarında sizin firmanızda çalıştığını ve firma yetkilisi olduğunu söyleyen bir şahıs var mı diye sorduğum zaman kesinlikle böyle bir yetkili ve personelin olmadığını söylediler.

konu içerisindeki vasıfsızlığına girmiyorum bile, insanları oyalayıp kandırmaktan başka birşey yaptığı falanda yok. kesinlikle işinizi bu şahsa güvenerek yaptırmayın, burada bu şahıs hakkında defaatle oyalama ve kandırma taktiği yaptığı hakkında onlarca kişi bir sürü şey yazdı ama hala dikkate alınmıyor. biz kendisi hakkında gerçek şeyleri görüp tabiri caizse olaya ''uyandığımız'' andan itibaren ne özel mesajlara cevap veriyor nede buradan kendisi hakkında yapılan alıntı/cevaplara.

korkak ve aciz bir insan değilse adını soyadını firmadaki görevini yetkisini yazar buraya. ben firma yetkilisiyim diye insanların kişisel bilgilerini alıp kandırmak suçtur. ve umarım hiçbir suç cezasız kalmaz.

Hocam, ben ismimi ve Turknetdeki yetkimi burada söylemem durumunda senin tutum ve tavrını merak ediyor olacağım.Diğer arkadaşlarında şahit olduğu gibi tüm alıntılara ve özel mesajlara cevap veriyorum ,he arada yoğunluktan atladığımız oluyordur orada zaten durumun sebebi hakkında bilgi iletiyorum ancak senin bu şekilde işini yapmaya çalışan bir görevliye sırf işlemleri tamamlanmıyor diye bu şekilde bir tavır takınman pek şık olmasa gerek

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

quote:

quote:

Hocam, ben ismimi ve Turknetdeki yetkimi burada söylemem durumunda senin tutum ve tavrını merak ediyor olacağım.Diğer arkadaşlarında şahit olduğu gibi tüm alıntılara ve özel mesajlara cevap veriyorum ,he arada yoğunluktan atladığımız oluyordur orada zaten durumun sebebi hakkında bilgi iletiyorum ancak senin bu şekilde işini yapmaya çalışan bir görevliye sırf işlemleri tamamlanmıyor diye bu şekilde bir tavır takınman pek şık olmasa gerek

ne oldu bizim internet diyeceğim yüzünde kızarmayacak, 50 tane pm 10 tane alıntı yaptım cevap vermedin diyeceğim gözümden kaçmış diyebilecek kadar pişkin olacaksın sonrada fakir edebiyatı :) burada etikten bahsedecek son kişi sensin bence.

sen adını soyadını görevini yetkini paylaş, benim tutumumla senin bu bilgileri saklaman arasındaki bağlantı nedir çözemedim. yani ya gerçekten gayri resmi firma için çalışıp kişisel bilgi stokluyorsun, ya firma tarafından burada el altından görevlendirilen bir personelsin kandırma ve oyalama görevin var, yada yaptığın şeyin yasal olarak suç olabileceğinden korkuyorsun. her halükarda ben firma yetkilisiyim diyerek insanların bilgilerini almak SUÇTUR.

not ; buradan şunuda eklemek istiyorum, türknet müşteri hizmetlerini arayıp xxxxxx hizmet numaralı müracaat hakkında bilgi almak isteyen herkes senin verdiğin bilgileri verebilir. yani 123456 müşteri numaralı haydar tokmak beyin bizzat aramasına gerek yok, bu numarayı yada kayutlı gsm numarasını yada hattın yasal sahibini veyahut tc kimlik nosunun herhangi birisini bilen herkes müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilir. firma yetkilisi dediğin şahıs bağlantı ve şikayetle alakalı işlem yapar senin yaptığın gibi kişisel bilgilerle baktım ettim diye durum raporu sunmaz. sende çözüm yok sadece boş laf, hadi bakalım adını soyadını yetkini görevini söyle, bekliyorum.

• Araya girmek istemiyorum ama yetki konusunda birşey söylemek istedim. Hattımda bir ara sürekli bağlantı kopuklukları ve farklı birkaç sorun daha yaşadığım için, müşteri memnuniyeti adına doominsert bana 3 ay fatura indirimi tanımlamıştı. Sanırım yetkisi var ki böyle birşey yapabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.