Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (740. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 738739740741742
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hep olumsuz yorum var düzgün ve bağlantı sorunu yaşamadan hizmet alabilen varmı ? Yorumlarını okuyana kadar turknete geçmeyi planlıyordum ama çok fazla olumsuz durum var. Superonline yalın adsl kullanıcısıyım 2 ay sonra tahahhütüm bitiyor. 120 TL'lik cayma bedeli kampanyasından faydalanıp turknete geçecektim. Önceden 75mbps gözüken adresimde şuan 35mbps gözüküyor birde.
  • emrec4nl4r E kullanıcısına yanıt
    Bence denemek icim alin hattinizda problem olusursa cikarsiniz. Taahhud yok zaten. Genelde olumsuz yorumlar yazilir. Kullanici sinirlendigi icin. Eminim olumlu kullanicilari da vardir. Belki siz de olabilirsiniz %50 diyelim :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrec4nl4r

Hep olumsuz yorum var düzgün ve bağlantı sorunu yaşamadan hizmet alabilen varmı ? Yorumlarını okuyana kadar turknete geçmeyi planlıyordum ama çok fazla olumsuz durum var. Superonline yalın adsl kullanıcısıyım 2 ay sonra tahahhütüm bitiyor. 120 TL'lik cayma bedeli kampanyasından faydalanıp turknete geçecektim. Önceden 75mbps gözüken adresimde şuan 35mbps gözüküyor birde.

Şikayet edenler türknet'i karalamak için yazan rakip firma elemanlarıymış, forumdan bir arkadaşa öyle demişler

Hizmet almaya başladıktan sonra hepsiyle mutlu olursun, kablo herkese aynı kablo sonuçta fakat olay hizmet almaya başlamak ve bir sorun yaşadığında sorununa çözüm bulabilmekte

Türknet'te bu yok ve üstüne de yalan var, sorumluluktan kaçmak var, rakiplerin hizmetine bok atan ahlaksız bir ticaret anlayışı var

Sakın bulaşma, taahhüt yoksa doğru düzgün hizmet de yok zaten.

• kanguru_kesesi kullanıcısına yanıt
    Şimdi şöyle bir durum var, bende vdsl modem yok. Turknete geçerken almak zorunda kalacağım ama sıkıntı yaşarsam boşuna almış olacağım. Vodafone kampanyalarına baktım modemi hediye veriyorlar. Onlarda 50mbps hız veriyor ama taahhüt var. Turknette çok fazla olumsuz yorum var sıkıntı yaşamaktan çekiniyorum.
  • Ben de olumsuz yorumlardan nem kaptım. Bağlatmadım. Bir de iptal ile uğraşacağım. Onun yerine aynı fiyata Kablonet var binada onu bağlatacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: alican456

quote:

Orijinalden alıntı: emrec4nl4r

Hep olumsuz yorum var düzgün ve bağlantı sorunu yaşamadan hizmet alabilen varmı ? Yorumlarını okuyana kadar turknete geçmeyi planlıyordum ama çok fazla olumsuz durum var. Superonline yalın adsl kullanıcısıyım 2 ay sonra tahahhütüm bitiyor. 120 TL'lik cayma bedeli kampanyasından faydalanıp turknete geçecektim. Önceden 75mbps gözüken adresimde şuan 35mbps gözüküyor birde.

Şikayet edenler türknet'i karalamak için yazan rakip firma elemanlarıymış, forumdan bir arkadaşa öyle demişler

Hizmet almaya başladıktan sonra hepsiyle mutlu olursun, kablo herkese aynı kablo sonuçta fakat olay hizmet almaya başlamak ve bir sorun yaşadığında sorununa çözüm bulabilmekte

Türknet'te bu yok ve üstüne de yalan var, sorumluluktan kaçmak var, rakiplerin hizmetine bok atan ahlaksız bir ticaret anlayışı var

Sakın bulaşma, taahhüt yoksa doğru düzgün hizmet de yok zaten.

Yorumunuz için teşekkür ederim hocam. İllaki bir yaşanmışlığınız varki imzanıza kadar yazmışsınız. Sanırım riske girmeyeceğim

• Ben ilk aldigimda turktelekom kaynaklı uzun süren sorunlar yasadim. Daha sonra halledildi bunlar. Şuan nazar değmesin hiz testinde 60-70mps hiz görüyorum. Sorunsuz.

Yeni başvuran arkadaslara 1 ay bedava kullanmalari icin referans olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jesusozz -- 26 Ağustos 2017; 13:53:52 >
  • karaniler kullanıcısına yanıt
    İşte neden 35'e kadar? Onu merak etmiştim. İlgilenen arkadaş henüz cevap da vermedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Poyrito P kullanıcısına yanıt
    Kablonet kesinlikle pazarlığa kapalı, eskisi kadar ucuz değil ve yeni akk kotaları yüzünden 25 mbit olan tüm tarifelerini 24'e düşürdü. Bir de tahahhüt sıkıntısı var, 5 senedir tahahhütteyim, artık görmek istemiyorum.

Bir de eskiden sadece temel ve üst paket tv yayını vardı, şimdi giriş paketi var, temel var, üst var, sinema var, altın sinema var, 88 farklı paket ile iyice bein (digiturk) gibi olmaya başladılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ShaRLooT kullanıcısına yanıt
    Şaka gibi bugün aradılar. İnternetim açıkmış sözde başka bir arıza varmışmış.
    Arızanın nerden olduğunu bilemiyormuşlar. Ekipler çalışıyormuş sorunu gidermek için.
    Ne arızası diyorum ben yeni aboneyim. Tınnnnnnn diye bi ses..
    Dedim araya bayram tatili girecek nasıl giderilecek bu sözde arıza.
    Aldığım cevap türktelekomun nöbetçi ekiplerinin olması gerekiyor onlar bakar.
    Ucuz etin yahnisi yapacak bir şey yok!
  • arkadaslar lutfen yardım edin.2 gundur adsl ısıgım yanmiyor.arıza kaydı actırdım.ne yapacagımı bilmiyorum.nasıl bir yol izlemeliyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikes

Şaka gibi bugün aradılar. İnternetim açıkmış sözde başka bir arıza varmışmış.
    Arızanın nerden olduğunu bilemiyormuşlar. Ekipler çalışıyormuş sorunu gidermek için.
    Ne arızası diyorum ben yeni aboneyim. Tınnnnnnn diye bi ses..
    Dedim araya bayram tatili girecek nasıl giderilecek bu sözde arıza.
    Aldığım cevap türktelekomun nöbetçi ekiplerinin olması gerekiyor onlar bakar.
    Ucuz etin yahnisi yapacak bir şey yok!

Az önce eve gelmişler türktelekomdan sorun çözülmüş gibi duruyor dsl ışığı yanmaya başlamış.
    Eve gidince kurulum yapması kaldı. Şimdiki sorum hız ne olacak acaba

Edit: Kurulumu yaptım hız 32-33 arası geziyor. Teşekkürler Turknet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikes -- 26 Ağustos 2017; 19:9:50 >

• Hele babam bu nedir yow? Sizde sorgulatinca 35megabite kadar mi yaziyor? Artik yapada olmayan herkesi 35megabite çekmişler !!!

https://i.hizliresim.com/0BMnV9.png

• Yazmıyor neden?

• quote:

Orijinalden alıntı: kenan_0

Yeni abone olacak 1ay bedava turknet kullanmak isteyen arkadaslar bana ozel mesaj atip referans kodunu alabilirler

https://i.hizliresim.com/OL1AVz.png

Evet, benimki de öyle olmuş
  • Me[S]uT kullanıcısına yanıt
    Derken?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 10 metre alt yapi kazilip yapilacak ama yok ankaranin ortasinda kaldik internetsiz:(

• Pardon, yanlış alıntı olmuş önceden 75 mbps çıkan sorgulama hali hazırda 75 kullanmama rağmen şuan 35 olarak çıkıyor
  • Me[S]uT kullanıcısına yanıt
    Ben şuan işyerindeyim yeni gördüm o olayi. Pc den hiz testi yapma şansınız varmi? Kac çıkıyor internet hızınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bizim 2 gün önce gitti ben mucize diyorum çünkü türk telekomdan ekip gelip baktı sorunun onlardan kaynaklandığını söylediler neyse sorun çözüldü bir baktım yine gitti tepem attı sinirden resmen duvarları yumrukladım ve türkneti aradım sorunun devam ettiğini söyledim aradan bir kaç saat geçti internetim düzeltildi ve turknet tarafından arandım sanırım türk telekomda bir sıkıntı var bize türkneti kullandırmama çabaları olabilir şuan gördüğüm kadarıyla türknet abonelerinin modem sinyali bir anda ansızın kesiliyor türknetin bunu araştırması gerek...

• 
Sayfa: önceki 738739740741742
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.