Şimdi Ara

Türk kızlarından nefret ediyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
2.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her şeylerinden irite olmaya başladım. Sürekli yakışıklı erkek aramaları, saçma sapan tripleri, bilinç altlarında sürekli hayır kelimesi olması, kendini bir şey sanmaları vs.

Yolda yürürken bile kendi kendime sayıklıyorum Türk kızlarından nefret ediyorum diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cross Thread -- 25 Ekim 2021; 23:34:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya ben ingilizceyi çoktan öğrendim. Pandemi olmasa , ülkeye yabancı gelse ben Türk kızları ile uğraşır mıyım dostum. Yabancı kızlara bayılıyorum ya. Red etse bile özgüvenini zedelemiyorlar. Çok kibarlar. Konuşmalarına çok dikkat ediyorlar. Türk kızları tam bir odun. Tanışmak çok zor. Bu değerli oldukları için değil, mal oldukları için.

diğer kızları çok farklı sanıyorsunuz üzücü olan bu. 1.85 üzeri esmer sportif kaslı ağzı laf yapan biri olun dünyanın bütün kızları size iyi gelecek. hepsi size vermek için sıraya girecek.

vucut boy pos olmasada bir çekicliğin olur ağzın laf yapar yine aynı yere varırsın. fakat ilk kategorideki gibi zevkli ve güzel olmayacaktır.

ikiside olmaz ama paran olur yien aynı yere çıkarsın fakat üstteki ikisinden daha sahte yapay oalcak.

beta olduğunuzu kabul edin önce. masturbasyonu bırakın. iyi niyetli olmayın. fotoğraflarınızda iyi niyetli bakmayın. sert bakışlı maskülen bir alfa olun. türk kızı seninle mi uğraşsın işi gücü yok. kız kendini güzel düdükleyip yormayacak birini arıyor. sen duygusal takılıyorsun. gözünüzü açın.

• Niye salladın şimdi durduk yere bana

• Sen kafayı yemişsin incel kardeş

• Şu forumda sabahtan akşamaca bi tarafımızı yırtıyoruz "teklif etmeyin, peşlerinden koşmayın, yabancı dil öğrenin öğrenemiyorsanız da translate ile yabancı ülkelerdeki kızlara yazın" diye. Halen gidip kezbanların tribini çekiyorsunuz. Anlamıyorum ki neden böyle yapıyorsunuz?

• tamamen haklisin. ama nefrete gerek yok. kurak iklimde yagisli iklimin sebzesi yetismez

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ya ben ingilizceyi çoktan öğrendim. Pandemi olmasa , ülkeye yabancı gelse ben Türk kızları ile uğraşır mıyım dostum. Yabancı kızlara bayılıyorum ya. Red etse bile özgüvenini zedelemiyorlar. Çok kibarlar. Konuşmalarına çok dikkat ediyorlar. Türk kızları tam bir odun. Tanışmak çok zor. Bu değerli oldukları için değil, mal oldukları için.

• Sen harbi akıllı birisin yemin ediyorum. Seni forumda yeni gördüm. Kafa yapılarımız çok benzer duruyor. Ben de ingilizce ve yabancı kızları öneriyorum Türk kızlarından bunalanlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cross Thread -- 25 Ekim 2021; 23:43:1 >
  • Tutamıyorum ki hocam kendimi. Arkadaşça sohbet bile edilmiyor. Arkadaşlık kriterleri bile yakışıklılık. Hayatımın içine ettiler. İntikamımı alıcam bu kezbanlardan.

• lovecraftianism kullanıcısına yanıt

Sen de kiloluydun sanırım, öyle hatırlıyorum.

• sen güzel kız arıyorsan, onlarda yakışıklı isteyecekler normal.

• Peşlerinden koşmayın bu kadar basit

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunun sebebi her kızın dm kutusunda en az 30 erkeğin tanışalım mı mesajı olması olabilir mi ? eleştirmen gereken kısım bu sana da her gün 4-5 kız yürüse ssn de aynı durumda olurdun

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence sen kendinden nefret ediyorsun.

• ++++++×

• Cross Thread kullanıcısına yanıt

Eyvallah hocam iltifatınız için, gayet kibar bir insansınız bunu forumda da görmek mümkün. Emin olun sorun sizde değil onlarda. Hatta onlar sorunun ta kendisi diyebilirim.

Bu bizim kızların kalitesini tiktok videolarıyla da ölçebilirsin, bir yabancıların çektiği tiktok videolarına bak birde bizimkilere arada bir sürü fark var. Bizimkilerin bakışlarından belli oluyor huylarından vs sürekli bir atak sürekli bir kendini kasma halindeler her şeye bir hazır cevap.

Kekoyla beraber olan kızın bize karşı tutumu : "sana vereceğime torpil koyar patlatırım".

• >yakışıklı erkek aramaları

aynen yabancı kızların kriterleri: 168 boy, 40 ya da 150 kilo, yamuk büyük burun, fazla 31 çekmekten sivilce dolmuş surat  

• Hocam iyide aşırı bir kız nüfus var türkiyede milyonlarca kız var nasıl hepsi reddedebiliyor

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.