Şimdi Ara

Tinder kullananlar içeri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
3.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu uygulama 1 aydır yüklü ve 1 ayda eşleştigim kişi sayısı 2 falandı,sıkı takip etmiyordum. Bugün içinde tam 5 eşleşme oldu,erkek kitlığı mi çıktı yoksa kızlar bu uygulamayi reklam için mi kullanmaya başladı nedir?

• Olay şu kız seni ekler konusuruz inst a takip edince hemen ilişiği keser takipçi kastığıyla kalır kızların geneli böyle
  • Ben senden bile seyrek match alıyorum. Tipim ortalama sıradan biriyim. Sanırım bildiğin yakışıklıları arıyorlar. En tipsizlerden bile match gelmiyor.
  • Abaza üye tespit konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Survival

Abaza üye tespit konusu

++++
  • Böyle bir tipin varsa kızlar sana yalvarır bik beni diye;

Tinder kullananlar içeri

Böyle bir tipin varsa hiç şansın yok, o programı telefonunda boşuna tutma yer kaplamasın;

Tinder kullananlar içeri

• 0 eşleşme 3 gün bi yerde yanlışım var benim de
  • ben bir kere eşleştim 1 hafta boyunca kullandım. o da tro çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Challengermert

Ben senden bile seyrek match alıyorum. Tipim ortalama sıradan biriyim. Sanırım bildiğin yakışıklıları arıyorlar. En tipsizlerden bile match gelmiyor.

Kızların çoğu zevkine giriyor,hepsi yakışıklı,zengin peşinde çünkü kendileri prenses. Uygulamayi ciddiye almaya gerek yok ülkemizde.

İkisi de değilim,tipim boyum düzgün ama kızlar nedense illa en iyisi olsun peşinde galiba bir de benim peşimden bu kadar kişi koşsa ben de öyle olurdum
  • İndirip moralinizi bozmayın gerçek hayatta bulursunuz, normal görünümlü biriyseniz benim gibi boş uygulama kızlar sadece eğlenmek istiyor arnold fiziği arıyorlar boş.
  • Benim gibi yakışıklı olman lazım
  • sandstorm77 kullanıcısına yanıt
    Uzaylıya beziyosak ne olacak hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swonz

Benim gibi yakışıklı olman lazım

Kaçn eşleşme??
  • O değilde kızların hepsi mi guzel olur be kardesim.
  • Arkdaşlar programdan tek gecelik ekmek yediğim oldu :D eski ev arkadaşım çok çok yedi :D aslında olay tamamen profilinizde yer alacak fotograflar ve tanımlamaya bakıyor. Birde şuan kızsız kaldıysanız plus alın 2 günde 25-30 eşleşme yaparsınız. Oradanda düşüreceksiniz artık arkadaş olmsya calısmayın, ordaki niyet belli direk hızlı olun pat pat
  • Psikotrex kullanıcısına yanıt
    Tinderin reklamcisimisiniz hocam o tarz uygulamalara para yedirilmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arpadan Ölen At

Tinderin reklamcisimisiniz hocam o tarz uygulamalara para yedirilmez

Dostum diğerlerine yedirilmezde Tinder'a kesinlikle değer. Ben çok ekmeğini yediğim için biliyorum. En azından fake üyelik değiller, ayartmak sana kalmış. Reklamcı falanda değilim üyelik tarihime bakabilirsin.
  • Forumdan bir arkadas daha once bizim icin kisa bir video paylasmisti izlemek isteyenler tiklasin 2 dk da kac hatun kaldiriyor

https://youtu.be/N5v4MLBbB7s
  • match alamıyorsanız tamamen profilinizde ki resimlerle alakalı havalı resimler koymaya çalışın
  • Valla usta günde 15-20 match alıyorum girip bütün kızları oylarsam...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.