Şimdi Ara

Türk insanlarının birbirlerine psikolojik şiddet uygulamaları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
6
Favori
8.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
168 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ortam gergin zaten bir dur Allah aşkına sen de.
  • Up
  • tespit doğru. bunun sebebide bana göre ülkedeki yaşam standartları ve eğitim düzeyinin yerlerde olması. insanlar eve nasıl ekmek götürücem borçlarımı nasıl ödiycem diye kafayı yemiş durumda. alım gücü çok düşük. istediğin hiçbirşeyi alamıyorsun. kendine ,eşine , çocuklarına. bunda insanlarda aşırı bir baskı oluşturuyor. insanlar sevdiği işi yapamıyor.eve ekmek götürmek için nefret ettikleri işlerde köle gibi çalışıyor. eşşek gibide mesai yapıyor.karşılığını alamıyor. bu yüzden kimsenin yüzü gülmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Take That -- 20 Şubat 2018; 14:59:38 >
  • bunun tek sorunu sevişememek sevişemeyen insan nası mutlu olsun ki ben mesela düzenli sevişsem çiçek gibi olucam sevişemediğim için sürekli gerginim
  • Kardeşim sallama bile
  • yaa işte öyle bir program .
  • quote:

Orijinalden alıntı: disqusser

Kardeşim sallama bile

Hocam takmadan da olmuyor ki, kibar bir davranış karşısında böyle tepki görünce insanın morali bozuluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hepyekyek

herkes birbirinden korkuyor aman ayarı şimdiden çekelimde başımıza bela alamyalım hesabı oluyor

Hocam görünüşle alakası olmaz mı bunun?
  • Saygı aileden başlıyor. Ailesinde saygı görmeyen insan bunu %90 devam ettiriyor. Diğer mesele de maddi. Para yok huzur yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanlar az paraya çok çalışiyor cunku. Hem sevmediği iş hem çok çalışıyor hem emeğinin karşılığını alamıyor. Nasıl mutlu olsun söyle?

• bu şiddetin en alasını trafikte hergün yaşıyorum.orta şeritten sol şeride geçmek için sinyal yaktığımda, sol şeritte normalde sabit hızla ilerleyip beni geçemeyecek olan adam aniden gaza basıp geçmeme izin vermiyor.millet birbirine kin gütmüş yemin ederim.şu köyden kente geçenler şehir kültürünü felç etti ve herkes darwinist yaşamaya başladı.

• Son 15 yılda ruh hastası olduk maalesef. Kimse mutlu değil gülücükler bile hep yalandan. Bir yere giriyorsun merhaba kolay gelsin diyorsun karşıdaki bön bön bakıyor. İnsanlığımızı kaybettik.
  • Welcome to Ç0maristan
  • Sen kibar ol güleryüzü eksik etme inan karşıdakidw utanıp aynı şekilde karşılık verecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: souledge

Sen kibar ol güleryüzü eksik etme inan karşıdakidw utanıp aynı şekilde karşılık verecektir

Hocam hep böyle yaparım zaten fakat sonuç malum maalesef, gördüğüm kadarıyla genelde mağazalarda çalışan öğrenci satış danışmanı arkadaşlar bu konuda çok hassas ve aynı şekilde karşılık veriyorlar, onun dışında ortaokullusundan yaşlısına genelde hepsi bu şekilde hödük oluyor.
  • Onlaaaaarrrrrrr

• eğitim kötü olunca, otomatik olarak her şey kötü oluyor.
  • Boşverin kimseye güler yüz göstermeyin. Bankada veya markette işim bitince teşekkür eder, iyi günler diler çıkarım bunun haricinde insanlarla muhattap olmamaya çalışıyorum, hele ki kadınlara hiç bulaşmam. Asıl sapıklar salınır, dışarıda elini kolunu sallayarak dolaşır, yeni kurbanlar arar ama güleryüz gösterdik diye tutarlar bize sapık muamelesi yaparlar. Demem o ki, ters bir durumda kalmayın, haklıyken haksız konuma düşmeyin.
  • "Katranı kaynatsan olur mu şeker cinsini sevdiğim cinsine çeker"

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.